Glavni meni

Suzuki GS850G prerada

Započeo metarex, 05 Januar, 2013, 22:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

jbg sad me pozurujete.... a porshe mi pojo ovo
http://www.rptools.at/media/vvd/25/2577-4.jpg
narucio novi i sad cekam... a i ladno je.... jbg... [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

zmiya

Citat: metarex poslato 27 Decembar, 2013, 20:54
Citat: zmiya poslato 27 Decembar, 2013, 20:51
U toku godine dolazim do Bazela,gledaj da do tad sve bude gotovo..   :P
a ti meni preradi naslov teme a?

Ne bih reko da sam ovo ja,pi¹e ti na dnu prvog posta u temi..

« Poslednja izmena: 27 Decembar, 2013, 16:50 UFF »

A mislio sam na sledeæu godinu,ova i ovako traje jo¹ tri dana.. ;D

metarex

Citat: zmiya poslato 27 Decembar, 2013, 21:01
Citat: metarex poslato 27 Decembar, 2013, 20:54
Citat: zmiya poslato 27 Decembar, 2013, 20:51
U toku godine dolazim do Bazela,gledaj da do tad sve bude gotovo..   :P
a ti meni preradi naslov teme a?

Ne bih reko da sam ovo ja,pi¹e ti na dnu prvog posta u temi..

« Poslednja izmena: 27 Decembar, 2013, 16:50 UFF »

A mislio sam na sledeæu godinu,ova i ovako traje jo¹ tri dana.. ;D


vid stvaaaarno!!! fala vi uffe [cheers] jos kad bi mogao da mi povezes sve tri lomine to bi bilo  [yahoo]
da mogu da se qrcim na jednom mestu.
sto je tice iduce godine samo navali piva i zezanja uvek za dobre ljude [cheers] [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

zmiya

Kolko si ti daleko od Bazela?

metarex

Citat: zmiya poslato 27 Decembar, 2013, 21:11
Kolko si ti daleko od Bazela?


nepunih 40km. sve auto put. a imam i par drugara bajkera u bazelu  http://mc-dragons.ch/
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

ajd da se malo hvalim!!! majstor farbach ofarbao i kacigu [yahoo] ;D





Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

Mrzim vas obojicu i tebe ¹to si truli kapitalista i Marka ¹to radi samo trulim kapitalistima...:P :-* :-*

metarex

Citat: Laziæ poslato 30 Decembar, 2013, 18:47
Mrzim vas obojicu i tebe ¹to si truli kapitalista i Marka ¹to radi samo trulim kapitalistima...:P :-* :-*

ajd naopaki ne seri!! :P nit sam ja kapitalista niti on samo takvima radi [srednjiprst] [srednjiprst] ;D ;D [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic


Gvozden

Pun pogodak! Stvarno ti je uradio vrhunski set.

Lazic


metarex

Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: metarex poslato 30 Decembar, 2013, 22:49
Citat: Laziæ poslato 30 Decembar, 2013, 20:42
[balavi] :D

e lazoooooo brateeeeeee opet balavis a?? :-*
meni to lici na triper...ali nema odgovarajuci gif smajli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic

Citat: metarex poslato 30 Decembar, 2013, 22:49
Citat: Laziæ poslato 30 Decembar, 2013, 20:42
[balavi] :D

e lazoooooo brateeeeeee opet balavis a?? :-*
Mogu samo da balavim dok ne postanem truli kapitalista...:P :D :-*

UFF

ili dok ne naucis password :)

meta giga sega mega daj linkove tema koje hoces da spojim

Aleks Cross

Pusti bre felne. Samo guraj sa tim projektom, uzivam u tome. Ova bre decurlija misli da samo motori koji R u imenu imaju idu preko dvesta. Samo guraj sa projektom i narovno slike.

poz

Hohštapler

metarex,
ne da si mi ulep¹ao ovaj praznièi dan nego ti ne merem opisati... sad sam onako na tanane uz èajiæ i prelistao temu opet i melem je za oKi.  [cheers] [cheers]

Sad kad pogledam sve ovako ucela, imam par nedoumica...
1. da li æe¹ ostavljati te cajgere ili æe¹ tra¾iti neke vi¹e ¹minkerske? vi¹e ovaj fazon...


2. prednji migavci, namerno si te stavio ili æe¹ i njih menjati (oni mi se nekako ne sla¾u u prièu, ba¹ kao i cajgeri, nekako su veliki a ja bi na ovoj lepoti ostavio sve u minimalizmu)


Molim te, kad sve ovo zavr¹i¹ kako si zamislio, nahvataj nekog od ovih baraba ¹to umeju sa fotoaparatom da rukuju, nek ti uradi profi fotke, ovaj rad stvarno zaslu¾uje to! Pa posle nek neko iz uprave stavi par komada na onaj baner na poèetnoj strani, da se vidi ¹ta rade ljudi na ovom forumu.

Metarex (i Farbaè), skidam kapu.  [klanjam_se] [klanjam_se] [clapp] [clapp]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 31 Decembar, 2013, 10:23
metarex,
ne da si mi ulep¹ao ovaj praznièi dan nego ti ne merem opisati... sad sam onako na tanane uz èajiæ i prelistao temu opet i melem je za oKi.  [cheers] [cheers]

Sad kad pogledam sve ovako ucela, imam par nedoumica...
1. da li æe¹ ostavljati te cajgere ili æe¹ tra¾iti neke vi¹e ¹minkerske? vi¹e ovaj fazon...

2. prednji migavci, namerno si te stavio ili æe¹ i njih menjati (oni mi se nekako ne sla¾u u prièu, ba¹ kao i cajgeri, nekako su veliki a ja bi na ovoj lepoti ostavio sve u minimalizmu)

Molim te, kad sve ovo zavr¹i¹ kako si zamislio, nahvataj nekog od ovih baraba ¹to umeju sa fotoaparatom da rukuju, nek ti uradi profi fotke, ovaj rad stvarno zaslu¾uje to! Pa posle nek neko iz uprave stavi par komada na onaj baner na poèetnoj strani, da se vidi ¹ta rade ljudi na ovom forumu.

Metarex (i Farbaè), skidam kapu.  [klanjam_se] [klanjam_se] [clapp] [clapp]

:-[ :-[ et postide me.... ima tu jos par finesa da se odrade ali u sustini to je to. sto se satova tice za sada mislim da ce ovi da ostanu jer imaju sve, pokazuje stepen prenosa ( brzine) i nivo goriva u rezervoaru. 79. godine je pokazivac brzina bio vrlo redak tako da mi se nekako neda da ga ukinem. ako nesto budem radio onda cu da vidim da u njih nabudzim plazma tacho foliju u ovom fazonu
http://www.k-tec-carconcepts.de/_designs/_2012/oldenglish_g.jpg
momci iz svabije rade neke plazma folije koje imaju svoje osvetljenje... vise na ovoj stranici http://www.k-tec-carconcepts.de/designs.html naravno ako finansije dozvole to, momentalno ne dozvoljavaju...( nema poso trazi poso...) prednji zmigavci ostaju takvi kakvi jesu. to su originalni zmigavci i meni su fora bas zato sto su ovoliki. ali to je vec stvar ukusa. ja jos imam opciju da sve zmigavce poskidam jer u svici nisu obavezni
u svakom slucaju hvala na lepim recima.  [cheers]

uffe ja ovde imam 3. teme: ova, suzuki gsx 550 i gsxr750. ako bi mogao da ih nekako povezes stim da na prvom mestu bude gsx550l posto je on gotov
zatim gs 850 i na kraju gsxr750 koji ce sledece godine na sto da se zavrsi.
znaci
gsx550l http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11892.0.html
gs 850 http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11891.0.html
gsxr 750 http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11893.0.html
e sad, bolja bi opcija bila ako bi svaka od tih tema mogla ostati sama za sebe ali da su ipak zajedno da covek ne mora da prelista pola foruma da bi ih nasao.
nadam se da ne trazim mlogo [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

e, posle raznih zajebavanja i podjebavanja opet nesto pametno! danas cackao malo oko paljenja na gs-u i uocio sledece:

-oce dupali kad mu nakacim bateriju od mercedesa. muci se jedno 5-6 minuta i onda kresne al samo na coku.cim nu das malo gasa on lipse
-radi na tri cilindra. Napredak jer je pre stelovanja paljenja radio samo na dva.drugi nece da se greje ( a napolju ladno [neampojma] )
paljenje nastelovano, zazori na 0,4mm.
ajmo par saveta sta jos da prekontrolisem pre nego ponovo poskidam karburatore.

fala vi [cheers]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

juga

Ja mislim da je tu neki kvar ili ti neispravnost! ;D