Glavni meni

Suzuki GS850G prerada

Započeo metarex, 05 Januar, 2013, 22:56

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

metarex

gs850g 79. godiste 36 hkm predjenih. stanje relativno jadno... kupljen pre 3 meseca. uskoro nove fotke...

[attachment deleted by admin]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

lord_oblivion

Jadno? ©ta je u pitanju ?
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

metarex

Citat: lord_oblivion poslato 05 Januar, 2013, 22:59
Jadno? ©ta je u pitanju ?

opste stanje. farban je valjkom, motor mu je isto ceo farban... stajao je dobrih 7 godina. karburatori su bili kompletno slepljeni. pola dana su lezali u ultrazvucnom kupatilu i tek onda si bilo sta mogao da pomeris. viljuska nije kompletna itd..
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

metarex

ovako bi trebao da izgleda na kraju. jedino sto je moj kardanac a za njih je skoro nemoguce naci felne a i ako ih nadjes... ne znam dal je bubreg dovoljan da ih platis
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

lord_oblivion

Ma nije to ni¹ta  ;D
Biæe opasan CR, samo udri  [watching]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

metarex

Citat: lord_oblivion poslato 05 Januar, 2013, 23:15
Ma nije to ni¹ta  ;D
Biæe opasan CR, samo udri  [watching]

samo izgled naravno, marku kao sto vidis ne menjam
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

srbac

I ove njegove felne nisu lose , mogu da prodju.... bice to odlicno...

metarex

m lenker i raspakovan motor...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mali_zmaj

jin-jang

jevta


ЯЭВОЛУТИОН

Jel to na zadnjoj slici, iza suzukia,BSA bb33 na stolu prepravljena u cafe racera....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

metarex

Citat: revolution poslato 06 Januar, 2013, 21:38
Jel to na zadnjoj slici, iza suzukia,BSA bb33 na stolu prepravljena u cafe racera....
bsa gold star 500. radi mu se dihtung na glavi. originalni nije ni za q...c. prosle nedelje sam iscrtao u cad-u pa ga sutra secemo u bakru na laseru. motor je 3 godine restauriran i kostao je oko 42 soma
http://images.motorcycle-usa.com/PhotoGallerys/bsa-gold-star.jpg
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

i sad kad bi ja nekom rekao da to ide 200 on bi umro od smeha.....a ide.
p.s.
Nisam video agregat, ali ram i poklopac kutije za alat nema sanse da me prevare....ja cu moju BSA 500 B33 malo drasticnije da prepravim u cafe racera...Jel znas mozda dali neko prodaje set korpe kvacila na BELT polovan, posto ne zelim da se izujem 500 evra za nov :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

#14
Citat: revolution poslato 06 Januar, 2013, 23:40
i sad kad bi ja nekom rekao da to ide 200 on bi umro od smeha.....a ide.
p.s.
Nisam video agregat, ali ram i poklopac kutije za alat nema sanse da me prevare....ja cu moju BSA 500 B33 malo drasticnije da prepravim u cafe racera...Jel znas mozda dali neko prodaje set korpe kvacila na BELT polovan, posto ne zelim da se izujem 500 evra za nov :)


raspitacu se. javim ti sutra. hm... zar oni nemaju lanac?

apropo brzina... vincent black lightning je 47-e postavio svetski rekord u brzini 252kmh!!!
pa nek se smeju...
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

Pa ide originalno....ali posto su englezi poznati po dihtovanju primarnih deklova, a i moji su u katastrofa stanju, ja bi radije Belt konverziju :)
p.s.
a i manje huju na leru.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

metarex

Citat: revolution poslato 07 Januar, 2013, 11:07
Pa ide originalno....ali posto su englezi poznati po dihtovanju primarnih deklova, a i moji su u katastrofa stanju, ja bi radije Belt konverziju :)
p.s.
a i manje huju na leru.

to isto mi je i kolega rekao. polovni se ne mogu naci zato sto tu konverziju svi rade a novi su oko soma i po fr. ti koje si ti nasao su jeftini
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

easy

jes malo partizanska boja ali ne izgleda toliko lose

ЯЭВОЛУТИОН

Ma za te pare ima da ga napravim ovde na cnc masini, ima samo da prsti....nego cu morati da porucim belt i lamele....to vec ne mogu da pravim...mrzi me :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan

sta ti treba tacno? mozda ja mogu da ti izbunarim.