Glavni meni

KTM 125 Duke

Započeo UFF, 02 Januar, 2011, 16:29

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Na bikez.com pise : 20.60 HP (15.0 kW)) @ 10500 RPM
a na promoto centar pise :    11 kW (15 PS ) @ 9,500RPM


Vidite obrtaje ;)

UFF

nemoze 1000rpm da napravi toliku razliku

Bori¹a

Odkud znas, KTM je to... :D

Bugi

Koliko sam ja èuo (ne mora da znaèi i da je istina) 11kW je max dozvoljeno u EU za 125ccm

Bori¹a

Jeste da bi mogli da voze 16-ogodisnjaci ;)

Bugi

I 40-godi¹njaci  :(

zemunboy


Bori¹a

Dobro, ispravka, "da bi mogla da vozi populacija preko 16 godina sa polozenom kategorijom" :D

Bugi

Ne èuje èika ba¹ najbolje  ;)

Milos

Ocigledno je da je greska na bikez.com, umesto 15KS napisali 15KW... Inace, ni jedan novji 4T motor od 125ccm nema preko 11KW iliti 15KS.

perlx

Koliko sam citao nijedan 4t 125ccm agregat ne moze da ima preko 15ks zbog same konstrukcije  [neampojma]

Bori¹a

Moze RS125 da ima i 209ks kao ZX10R al ovaj KTM 125 je lepsi i od RS-a i od Cagive Mito, i toga se drzim, lupajte vi minuse dok vam se ne raspadne mis al mito je ruzan, pa ko se ljuti neka se ljuti, ko nece - ne mora ;)

Bugi

Da sam na tvom mestu ja bih ga kupio u inat svima  ;)

^SuPeR_MiNt^

KUPI BORISA KTM-a !!! ;) Ali nisu  bez razlogai MX vozaci protumacili KTM kao KratkotrajniTuristickiMotor :D
Evo par dokaza :
Delo kraljevackog cross vozac

Ovo dodje najbolji MX vozac u klasi 85 , Sale :

Pa vi vidite , sta ce te sa tom upsidedown viljuskom ;) :D

UFF

Pa terao ga amaterski i po asfaltu vidim
mora da je pazljiv i nezan neki mladic

Kengur

oce oni malo da popuste na ramu, jbg lagani materijali a teraju se kao tudji... :)

^SuPeR_MiNt^

@UFF Po asfaltu nije vozen :D iskljucivo i samo na stazi e sad sta se desilo na doskoku je udesio motor . :D
@Kengur i ostali se prave od laganih materijala pa ja ne videh ni jednu jedinu Hondu , Kawasaki , Yamahu , Suzuki da je ovako zavrsio cak ni HUSABERG il Husqvarnu :) a i oni se teraju kao tudji :)



E sada lome se i oni ali gde ? Kada ih poteraju Freestyle-ri ;) Nikad na MX trci ili u enduru nisam cuo niti video polomljen motor sem KTM-a bar ja ako vi jeste Voleo bih da pogledam neke slike :)

UFF

pa kad nijedan od nabojanih nema snage ko ktm :)

Kengur

UFFe ajde iskopaj neku sliku :)

Stevan

Sto CAK ni Husaberg i Husqvarnu? Ja sam sa oko skoro 100 udario u auto Husqvarnom i samo mi se iskrivio ram, tako da....