Glavni meni

Najreði motor u va¹em vlasni¹tvu

Započeo Andreja, 01 Januar, 2013, 16:02

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andreja

Voleo bih da napi¹ete koji su najreði i najneuobièajeniji motori koje ste posedovalii (ili koje posedujete). I dajte slike  :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

ja nemam snage da pravim uzi spisak.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Redak u smislu broja napravljenih jedinica, raèunaju se specijalne verzije kao npr. taj VTR SP1, nisam nijednog video u¾ivo itd.
Za KR1S nisam ni znao da postoji, tj. uop¹te nisam znao da je Kawa pravila 2t trkalice.

'ajde Revo, tebe sam i èekao :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Bianchi 175 1931
Zundapp ks750 1945
BSA BB33 500 1954
...........................................nemam snage...ovi su retki trenutno...a Bianchi je bio i kada se pojavio....175 ccm, ohv, ...u to vreme SPORT....


a trenutno Honda GL1000 1975
                 BSA BB33 500   1954

a to ce biti i ubuduce....necu da prodajem...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

zemunboy

Citat: revolution poslato 01 Januar, 2013, 22:52
Bianchi 175 1931
Zundapp ks750 1945
BSA BB33 500 1954
...........................................nemam snage
pda, treba sve gajbice prekopati... :P

ЯЭВОЛУТИОН

jok nego mi smaranje da mislim.....bilo je tu neki FNova, nekih govana u u delovima....Ali uglavnom su u Srbiju ulazili velikoserijski motori....po neka specijalka poput Martina ili Krausera ili Harrisa....i tu se prica zaustavlja....inace ono sto zovu malom serijom sada nekada je bila velika serija :)
Tako da ako neko ovde napise GSXR1000 k nesto limited edition....nece me iznenaditi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Havarisan


gojko

NSU Prima 3 i 5, nsu pretis 175, nsu maxi 250, lambretta 150, nsu consul 350


Brrka

Najredje sto sam imao je Kawasaki ZX6R 2008, inace model Cup Replika, naprevljeno svega 30 komada u svetu.
E sad kao sto rece Havarisan pitanje sta je za koga retko jer takvih ZX6R-ova na ulici ima pun qrac ali je samo 30 Cup Replica sto se okom, cini mi se, ne moze ni zapaziti :D

Andreja

Normalno da se raèuna, bitna je brojka! :)
Pre se raèuna ona nego neki stariji velikoserijski motori koji su danas malo reði.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Havarisan

Citat: Brrka poslato 03 Januar, 2013, 22:50
Najredje sto sam imao je Kawasaki ZX6R 2008, inace model Cup Replika, naprevljeno svega 30 komada u svetu.
E sad kao sto rece Havarisan pitanje sta je za koga retko jer takvih ZX6R-ova na ulici ima pun qrac ali je samo 30 Cup Replica sto se okom, cini mi se, ne moze ni zapaziti :D
koja ti je replika kroz 30? xx/30?

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

zemunboy


Vlajko

Ovo je valja tema?!

Citat: Andreja poslato 01 Januar, 2013, 16:02
Voleo bih da napi¹ete koji su najreði i najneuobièajeniji motori koje ste posedovalii (ili koje posedujete). I dajte slike  :D

Retko je stanje u kom se nalazi, godina proizvodnje 81
i to bi bio najreði u mom vlasni¹tvu  :P

Jeste to tada bila konfekcija, ali danas nije..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Gašpar

Sve se nema, ali ova Brkina je treća Cup replica za koju znam da je u Srbiji.
Prva je ona vrela divljakusa koja je bila na oglasima. Broj 5
Druga je Arsina sa trka i sad ova.
10% ograničene serije je kod nas :D

ЯЭВОЛУТИОН

To je bre sve isti motor......jeeeste milon :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Mozda su samo Brkin i Arsin isti, taj broj 5 je potpuno drugi motor, havarisan, prodavao se u delovima :D

Lazic