Glavni meni

Elektrièni Motocikli

Započeo Quickie, 30 Decembar, 2012, 15:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Kostić


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mkt poslato 08 Jul, 2021, 14:07
Neminovnost
Odgledah sinoc ceo live
http://m.youtube.com/watch?v=FkyyPy7TnFY&feature=youtu.be

nista sem smrti nije neminovno.....trenutno elektricni automobili zagadjuju vise nego dizeli od pre deset godina....ako uzmemo u obzir prljavu tehnologiju za baterije i njihovu nemogucnost reciklaze....kada bi uveli zakonski da vozilo mora da traje 20 godina i da garancijamora da traje toliko, zagadjenje bi palo...automobili cine samo mali deo emisije co2....avioni zagadjuju mnogo vise, fabrike koje prave automobile zajedno sa svim fabrikama koje prave materijale za njihove komponente, sigurno zagadju vise....ali resili su da nam prodaju pricu na struju i svi se iz sve snage trude....alkoholni motori ne emituju co2 ali ih niko ne forsira.....kome smeta alkohol....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Slaninar

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 25 Oktobar, 2021, 15:13
Citat: mkt poslato 08 Jul, 2021, 14:07
Neminovnost
Odgledah sinoc ceo live
http://m.youtube.com/watch?v=FkyyPy7TnFY&feature=youtu.be

nista sem smrti nije neminovno.....trenutno elektricni automobili zagadjuju vise nego dizeli od pre deset godina....ako uzmemo u obzir prljavu tehnologiju za baterije i njihovu nemogucnost reciklaze....kada bi uveli zakonski da vozilo mora da traje 20 godina i da garancijamora da traje toliko, zagadjenje bi palo...automobili cine samo mali deo emisije co2....avioni zagadjuju mnogo vise, fabrike koje prave automobile zajedno sa svim fabrikama koje prave materijale za njihove komponente, sigurno zagadju vise....ali resili su da nam prodaju pricu na struju i svi se iz sve snage trude....alkoholni motori ne emituju co2 ali ih niko ne forsira.....kome smeta alkohol....

Upravo tako!

Bez sarkazma - tvrdim da je golf 2 dizel ekolo¹kiji od 90% savremenih automobila, ukljuèujuæi i elektriène (tj. pogotovo njih, upravo zbog baterija).

To lo¾enje na elektro-kola kao ekolo¹ka je takva prevara, da je to stra¹no.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

bogdan

a automobili na gas , potpuno razradjena tehnologija   aali kada bi gazda Putin to dozvolio

bucko

#245
elektro je dobar samo zato sto ide ko djavo

uvek bi pre vozio elektro jer g sile mame leptirice

za volanom elekro auta ovi sus deluju ko taljige

u smartu na semaforu moz mi parira samo neki auto od preko 250ks


UFF


bucko

uspavao sam ga

al video sam neki hibrid,ludilo