Glavni meni

Elektrièni Motocikli

Započeo Quickie, 30 Decembar, 2012, 15:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mkt


Boban_m

Xiaomi je ovde vidim po oglasima $750 nov u kutiji. Vidjam i ovakve, vise mi se dopadaju, ali u principu isti fazon. 25 km/h, do 50km autonomije i sat i po punjenja.

el_scooter" border="0

Slaninar

Citat: Boban_m poslato 09 Avgust, 2018, 03:39
Xiaomi je ovde vidim po oglasima $750 nov u kutiji. Vidjam i ovakve, vise mi se dopadaju, ali u principu isti fazon. 25 km/h, do 50km autonomije i sat i po punjenja.

el_scooter" border="0

Mislim da su elektrièni bicikli buduænost - bilo ovako manji, rasklopivi, bilo pune velièine.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

ako ne ide brze nego sto hodas koja je poenta osim da se na kraju dana ugojis?

MIGE


mkt

Idu oni brzo ufee i to solidno brzo
Ne znam samo da li moze da.se skace sa njima i koliko su izdrzljivi

mkt

Dobra stvar za od kuce do posla ili kad se nesto zavrsava po gradu a paklena je vrucina pa niti ti se pali auto jer je haos i guzva a niti bi na motor jer ima milion stepeni a gradski prevoz ni u ludilu
Rasklopiv je i brz do jaja bar ovi koje sam ja video
Ako je jedan od kvalitetnijih sa dobrom autononijom moze cak i da bude zabavno po gradu
Kad potrosis struju nastavis da ga teras kao obican trotinet

MIGE

autonomiju sam napravis  ;)

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Hurricane poslato 07 Avgust, 2018, 16:57
..sto lepo ne pocnes opet da pusis, vidis da si prso sasvim

Trotinet oce, o jebem ti...
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

nesic1

za te skutere gledaj "Motor na prednjem toèku radi sa snagom od 250 W", 250W sto je sranje ides brze peske,
posle gledas koliko ciklusa baterija izdrzava da se puni i dodjes na kraju da za te kina shit baterije ne otplate predjena kilometraza a patis se, bolje uzeti skuter, mada majke i' ga 3.500 din godisnje i za skuter,
gledao sam i ja ali u domacoj radinosti da zbudzim nesto sa baterijama, zaboravih oznaku neke fensi jake baterije

ЯЭВОЛУТИОН

u nekoj kombini pre tri godine mi uvale nekog elektricnog kineza...kineski skuter al na bakterije....nije cak mogao ni da se registruje....dakle....prosledim ga ja burazu u selu )vojvodina) tamo se ionako to kotrlja po selu i po njivama....po selu pandure znaju a po njivama ih nema....posle godinu dana nije mogao ni do centra sa njim....a onda smo umesto prostora ispod sedista napravili nosac za stari akumulator od traktora.....jeva ga gde je ranije stajala baterija, u podu smo nagurali punjac za akku i tri metra kabla za 220v.....kaze da ga puni jednom nedeljno....a cak i kad je skoro prazan dovuce se iz odzaka do gracaca...dakle 12 km....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

viper

"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lone Wolf

Како ствари стоје кад будем куповао нов мотор то ће по својој прилици бити електрични скутер.
Негде 2029 године....
Не може рај на земљи.

UFF

pod uslovom da preteknes dotle jel? :)

Lone Wolf

Па јес.
Човек омркне а не осване.
Не зна ноћ шта дан спрема.
Или оно, човек планира а судба се смеје...
Ипак ћу купити неку литру.
Не може рај на земљи.


Hohštapler

E jbm ti... a oni su bili najozbilniji do sad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Hoh¹tapler poslato 19 Oktobar, 2018, 07:44
E jbm ti... a oni su bili najozbilniji do sad.

ne zatvaraju vec zele da prodaju deonice investitorima....procitaj tekst...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

despic

Eo malo ozivljavanje teme. Sta ti je buducnost, nema zvuk... pa oce sad 'oce da mete zvucnike da se motor cuje. Vec imaju jedan model sa ugradjenim zvucnicima.
https://www.youtube.com/watch?v=pTqRTIWT9qM&feature=youtu.be#
klasican divljak