Glavni meni

gdin revolution

Započeo clutch&brake, 28 Decembar, 2012, 13:31

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

clutch&brake

zelim javno da ga pohvalim i da mu se zahvalim za sve do sada sto je ucinio za mene. sjajan majstor i pre svega covek [hello]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Popsy

Otvori nam oèi :D :D :D
pa ¹to misli¹ da Laziæ i ja tra¾imo boravi¹nu vizu kod njega :D :D :D
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Vlajko

Ma nema on pojma..  :P
i pravi je dunðer  [rofl]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Major

Ja sam cuo da on sve pokvari. Jedino kazu da uvek ima rakije ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Molim admine da zakljucaju temu...i onako ne mogu da postignem...a i ne volim da radim :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kengur

E ne moze. Mora osnivac teme to da nam zatrazi :P

Inace, bio, video, uradio nam viljuske na krkeli... Preporuka.  Jos ko voli da prica, nece otici iz servisa jedno 2 sata kao i mi... :) Zato ustvari i ne moze da potigne...

clutch&brake

nema potrebe da se tema zakljuca....  [stop] :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

e kengure sad ce pit da te optuzi za mito & korupciju  [rofl]

ЯЭВОЛУТИОН

Ni ti UFFe nisi nista bolji...i ti si davao mito i korupciju....:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Pa to je opste poznato
Kako inace mislis da mi uspeva da na nasim rostiljanjima jedem direktno sa resetke? :D

MIGE

aj da ga bijemo....da probamo...onako,za primer  :D

Zverinjak II

Èovek i drug, pre svega komunista.

ЯЭВОЛУТИОН

ti nemas pravo glasa....da cutis...zvacu Viktora!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar


stilgar

Citat: Popsy poslato 28 Decembar, 2012, 15:31
Otvori nam oèi :D :D :D
pa ¹to misli¹ da Laziæ i ja tra¾imo boravi¹nu vizu kod njega :D :D :D
Lazicu i Popsiju zelim dugu i uspesnu saradnju sa majstor revolution-om pesmom
Scorpions - Children Of The Revolution

sibin

ma dobar je freza majstor. jedina mana kad krenem ka njemu treba i neku klopu da ponesem,  ogladnim usput dok stignem do njega. treba covek da prevali sedam mora sedam gora... :P  ali opet na kraju trud se isplati :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ja sam ti lepo rekao da se preselis u GRAD a ti zapeo za selo...ne znam koji vam je kurac !!!!
p.s.
grad je tamo gde ima zgrada sa vise od 5 spratova koje su vezane na sistem daljinskog grejanja :) uostalom UFF je imao neke definicije u vezi toga....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 28 Decembar, 2012, 21:35
Ja sam ti lepo rekao da se preselis u GRAD a ti zapeo za selo...ne znam koji vam je kurac !!!!
p.s.
grad je tamo gde ima zgrada sa vise od 5 spratova koje su vezane na sistem daljinskog grejanja :) uostalom UFF je imao neke definicije u vezi toga....
a moze se to drugacije definisati...TI nisi u gradu...bar po uff-ovoj mapi...a i ja sam daleko od centra,po njegovoj teoriji  :D

zVuk

nije to nikakva teorija.....to je cinjenica.....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

dzimika

meni ono danas vise licilo na zimovnik nego na radionicu :P