Glavni meni

Solidan Gamer, cpu Intel DualCore G550 lga1155, laptop FS La1703 DualCore 1.7GHz

Započeo nesic1, 27 Decembar, 2012, 02:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

nesic1

Na prodaju solidna gamer masina, probao sam igre kao sto su Battlefield 3, Crysis WARHEAD za sad, sve na rezoluciji 1280x1024 (max rezolucija monitora) i na ful podesavanjima, nisam nesto mnogo igrao mozda oko pola dana, igrice rade tecno, bez usporavanja i seckanja, na battlefieldu nisam uspeo da prebacim na engleski pa sam igrao na ruski, u Crysis WARHEAD-u sam merio fps, kretao se od oko 30-90 fps,

masina:
kuciste sa napajanjem LC 600h-12 v2.31 (u garanciji),
ploca: msi 760gm-p21 (garancija, ima i integrisanu grafiku radeon hd3000 max 1GB, ddr3, sata2, itd),
procesor: AMD Athlon II x3 455 @3.3GHz
ram: 8GB ddr3 ram memorije patriot 1333 (garancija)
graficka: msi gtx 460 768MB 192bit-a cyclone (garancija, oko 2.660 poena na videocardbenchmark . net sajtu),
monitor: Samsung SyncMaster 940n
mis i tastatura

trenutno ide bez hdd i dvd roma,

kuciste je malo ulubljeno sa gornje strane, i kabal od monitora kada se mrdne hoce malo da promeni boju na monitoru ali se retko desava, monitor radi sve normalno i bez problema, to su jedine mane

(slike su malo losije nisam se snasao sa aparatom za slikanje)
cena 280 evra
______________________________________________________________
Laptop FujutsuSiemens Amilo La1703, AMD TK-53 1.7GHz DualCore, 2GB ram ddr2 667MHz, 80GB hdd, 15.4" ekran, dvdrw, baterija drzi oko 15-20 min ali da kazemo da je crkla, izlazi: za mikrofon i slusalice, 2xUSB, 1xVGA, lan, modem. . Sve lepo radi, ne zaglupljava se i slicno, bez skrivenih mana, hdd bez bad sektora sentinel 100% perf/helt, prvi sam vlasnik, koriscen u kucnim uslovima, jedino sto je kabal punjava bio verovatno stolicom ostecen pa je tu moralo da se otsece taj deo ali funkcionalnost je ista. . . uz laptop idu punjac, mis, i torba
cena 130 evra
_________________________________________________________________
Intel procesor G550 na 2.60GHz 2M Dvojezgralni, za novi socket LGA 1155
Procesor je nov, nekori¹æen ali proban i ispravan. Uz njega dolazi garancija na 24 meseca, kupljen preko firme pa nemam fiskalni vec samo ovaj papir na slici, datum na njemu je 15.11.2012.
Dolazi u original pakovanju sa svim papirima i box kulerom nekoriscenim.
Pogodan za sve vrste poslova mogu se cak i igrati igre sa njim uz odgovarajucu grafiku, mali potrosac, hladan kao spricer.
Od procesora, ovi su best buy i najvise se isplate:
G550
i3 3225
i5 3570K
sve izmedju je gubljane novca, razliku u odnosu na drugi cpu ulozite u dobru grafiku i imacete solidnu gamer masinu

Mogu da dam ovaj cpu i AMD Athlon II x3 455 za neki FX6100/6200/6300 i slicne
cena 3.799 din
______________________________________________________________________
Mobilni Sony Ericsson j105i, dobro ocuvan, bez mane uzet u mts-u uz paket, sada je taj paket istekao pa je uzet drugi tel, sto je ujedno i razlog prodaje, ne trebaju mi dva telefona. Baterija traje oko 4 dana

uz telefon idu slusalice i punjac
cena 2.400 din