Glavni meni

Sta je motor , i ko su motoristi ( moto manijaci ) ??

Započeo velimlje, 02 Januar, 2011, 01:45

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit

 [yahoo]              Ja sam polubajker posto na TDM imam samo zastitu gornjg dela ,noge nikako,mada kad razmilisim ni gore nije bas najbolje .pa bi mu to bilo otprilke trecina bajkera samo.....malo li je. 8) :o
             

farbach


gane


lencuga

Citat: WOLVERINE poslato 02 Januar, 2011, 11:01
   Ja sebe nikad nisam nazvao ,,,  bajkerom, motoristom ili kako vec vama svima prija da se nazivate,,,  seljana.

     Po ferbacevoj  kategoriji sam i ja ameba,,  i mislim da je covek 100% upravu.

Vetar?
Sta je to?
    Svo ovo vreme na 2 tocka ( od 92g ) tezim da vozim NAKED ili street bike,,  tako da sam se navikao- postao sam mazohista.
Brzina?  Pa ako moze 200kmh-- vozim, ako moze 300kmh --vozim, ako moze preko 300kmh --VOZIM dokle god se ne ukocim,,, ili kolabiram.  Stanem popijem dva tri redbula, odmorim i o5 PUN GAS!!!,,,   
Znaci bajker nisam a ko jeste,, jbg njegov  problem...
Za mene je motor prevozno sredstvo i neuro resterecenje.  Dan mi je najlepsi ili nedelja kad sebe toliko uplasim da dobijem sede od voznje. Posle toga se osecam vrhunski. I tada mi je najveci ;) . Kad vozim uvek je to egal sa onim koscatim babunum sa crnom kukuljicom i kosom,,




stalno mi pruza ruku,, ali jos uvek sam ja taj koji ga zajebe,,,, ZATO SAVETUJEM SVIMA PUN GAS!!!  JEDAN JE ZIVOT,, I TREBA SVAKI DAN DA SE RACUNA,, MA KOLIKO ON TRAJAO,,,,


Ko na motoru trazi luksuz a ne brzinu i moc, ko vozi motor da bi zevao po Srbiji i da komsija kaze " kako ti je lep motor!" Taj odmah mora da predje na auto za golf,, na struju je, bezbedan je, spor-moze da se bleji, ima polu kabinu znaci nema vetra i kise, sedi se u fotelji,,,

Nazalost i na svu srecu te smo razliciti pa svako od nas drukcije gleda na stvari ( motor ) . 
Na svu srecu pa svi razlicito tumace pojam BOJKER  ( izmisli ga oni koji su jutros kupili motor, presli 500 - 1000 km penzionerski ) 
Zato ja nisam BAJKER niti cu ikada biti.  Nevolim OFF road voznju pa me ni motori tog tipa ne zanimaju,, volim da ih provozam da probam- da vidim sta je to,, posto kinezi sve prave,,
javascript:void(0);
Volim ASFALT,, VOLIM KAD MI JE SKAZALJKA OD OBRTOMERA U CRVENOM
Volim kad suvozac na autoputu umesto da zeva i bleji okolo gleda u NEBO danju a u ZVEZDE nocu,,,
Sto kaze jedan tamo " U SRBIJI SAM RODJEN, OD TOGA CU I DA UMREM" zato kad mi bude zelja za razgledanje Srbije i Jevrope,,  e onda cu verovatno imati 70g i platiti nekom turistickom vodicu da me voda kao ovcu.... 

  Motori?  Posto vidim da pojedince jako vredja njihov statusni simbol,, nemam taj problem,, za mene najbolji motor na svetu je onaj koji ima 200ks, 100kg, ide 400kmh napravljen za jedno dupe, ( suvozaca nema ni kao dodatna oprema ni kao opcija ) i DA JE NOV!!!
Sve ovo sto mi vozimo su KANTE.
[cheers] [cheers]   [dancing]



lepo  >:( >:( >:( i sta sad ja da napisem kad si odgovorio pre mene  :'( :'( :'(

dodjes mi red bull  [djavo]
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan

Gremlin

Citat: ljilja-pei poslato 02 Januar, 2011, 14:20
Citat: Gremlin poslato 02 Januar, 2011, 14:16
Citat: misa-pei poslato 02 Januar, 2011, 13:46
Ma, odavno sam se ja kvalifikovao za 100+, nego ono visine me ¾ivcira grrrrrrrrrr. I dinamit je u malom pakovanju. :D

Da, nisi tih 100 kg bas naravnomernije rasporedio...malo ti je mali H, a veliki fi......ali ja te ipak volim, Hobite moj dragi...

[srce] [srce] [srce]



Znala sam ja da tu ne¹to ima...  :P :P :P

Kod nas je to nesto vise od sexa...

:o :o :o

Niskoletac



"MOTOCIKL je motorno vozilo na dva toèka ,sa  boènom prikolicom ili bez nje, kao i  motorno vozilo na tri toèka, ako njegova masa ne prelazi 400 kg "

Sta nekome motor pretstavlja i kako ga dozivljava, stvar je pojedinca. Motociklista ne moze biti onaj ko voli motore a pri tome ih ne vozi. Ja volim avione ali ne mou sebe nazivati pilotom jer ne vozim avion. Mozda Debeli zmaj(npr.) voli motore ali da li njega neko moze nazvati motordzijom? Ne moze jer ne vozi.
Ko ce kako da vozi motor, njegova je stvar sve dok ne ugrozava druge uèesnike u saobracaju.
Neko vozi zbog brzine, neko zbog vetra, neko zbog krivina, neko zbog prirode...neko pak zbog èavki. Stvar je izbora! Svi smo razlièiti i imamo drugaèije poglede...i to je dobro!
Po meni, polemisati ovu temu je nezahvalno i gubljenje vremena.

Dzigi Boy


UFF

Ja motor vozim ISKLJUCIVO da bi ugrozavao druge ucesnike u saobracaju ;D
Sta cu kad sam motomanijak ;)

Niskoletac

Citat: UFF poslato 02 Januar, 2011, 15:18
Ja motor vozim ISKLJUCIVO da bi ugrozavao druge ucesnike u saobracaju ;D
Sta cu kad sam motomanijak ;)

Onda to vi¹e nije samo tvoja stvar!  ;D

Dzigi Boy

Citat: UFF poslato 02 Januar, 2011, 15:18
Ja motor vozim ISKLJUCIVO da bi ugrozavao druge ucesnike u saobracaju ;D
Sta cu kad sam motomanijak ;)

Ovo je pravi MotoManijacki odgovor...

UFF

To je stvar i onih pandurskih gsxr-ova ;D
moramo i mi po jednu kameru da stavimo ali na rep pa kad oni snimaju nas da snimamo i mi njih  [rofl]
a i da ima sta na youtube da se kaci

WOLVERINE


DebeliZmaj

:0) ... ma lagano ja hotju da budem pasuljbajker :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Niskoletac


WOLVERINE

  Neverujem,, mislim da ce samo da pridje, slika sta treba, i cao zdravo....

Niskoletac

Citat: WOLVERINE poslato 02 Januar, 2011, 15:36
  Neverujem,, mislim da ce samo da pridje, slika sta treba, i cao zdravo....

A kako da ti pridje a da ne udje u rizik, kad ti vozis 300...tdm a ?!

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DebeliZmaj

svako ima neki svoj motiv da udje u prichu sas
motorima ... elem.. nije jeftina zanimacija ali uopshte
:) ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

lencuga

nije nikad ni bila jeftina mada nikada nije bila ni jeftinija nego sada ;)
bolje biti zdrav i bogat jer sta vredi siromasnom sto je bolestan