Glavni meni

Sta je motor , i ko su motoristi ( moto manijaci ) ??

Započeo velimlje, 02 Januar, 2011, 01:45

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck



  Treba da pise Honda VTR 1000 F iz 97 godine,  boja trenutno osmirglana... ko razume - razumeo je...

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

despic

klasican divljak

DUKE Vuk

Citat: farbach poslato 02 Januar, 2011, 11:46
Sta se primate, kao da ja ne znam da nisam u pravu, al sto kaze moj drugar Misirac, zasto da ne gurnem prst u oko kada ga vec imam.
Povremeno pratim sve moto-sajtove na koje sam imao priliku da nabasam, a koji su na "srpsko-hrvatskom" jeziku, ali kao gost, jer nisam bas vest na tastaturi, a mislim da jos nemam sta pametno i vec nereceno u oblasti motora da kazem (pa onda bolje da cutim), tako da  cu nastaviti i dalje da citam i ucim.
Ali...ovaj tekst me toliko i odusevio i nasmejao, da sam se registrovao samo da odam coveku postovanje na iskrenoscu i duhovitoscu u isti mah .
Sve ti pjevalo brate !

gane

Citat: Gavrolini poslato 02 Januar, 2011, 05:20
ja nisam motorista...ja sam debeli bajker
hahahah a organizujmo grupu bajkeri preko 100 kila , ko je za? [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [peppa] [peppa] [peppa] [peppa] [peppa]

misa-pei

Citat: Gremlin poslato 02 Januar, 2011, 10:38
Jebes coveka koji nema 100 kg,  barem 1,80 m visine...koji je iste visine kad sedi i stoji, koji ne moze da pisa u lavabo, a oblaci se na decijem odeljenju...

Ili sto bi se reklo: "Ja sam debeo, a ti si mali, ruzan i glup. Ja drzim dijetu.

;D

Mislim, Greco, kanda ba¹ hoæe¹ da mi se zameri¹  :o :o :o [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
;) ;) ;) ;) :D :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

gmum44

ma sve je ovo njesra!!!
nisam biker,nisam ameba,nemam 100+ KG,I STA SAD???
kuca -poso-poso-kuca,na motoru,povremeno mala voznja,kosu nemam pa mi ni vetar ne smeta ,ne vezujem pertle nosim dvojku pa samo navlacim patike...
bzvz remse bzvz,
nikola iz NS je pravi biker 200+cm+130+KG=BIKERAMEBA!!! :P :P :P :P
Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Gremlin

Citat: misa-pei poslato 02 Januar, 2011, 13:34
Citat: Gremlin poslato 02 Januar, 2011, 10:38
Jebes coveka koji nema 100 kg,  barem 1,80 m visine...koji je iste visine kad sedi i stoji, koji ne moze da pisa u lavabo, a oblaci se na decijem odeljenju...

Ili sto bi se reklo: "Ja sam debeo, a ti si mali, ruzan i glup. Ja drzim dijetu.

;D

Mislim, Greco, kanda ba¹ hoæe¹ da mi se zameri¹  :o :o :o [ljutko] [ljutko] [ljutko] [ljutko] [prebicute] [prebicute] [prebicute] [prebicute]
;) ;) ;) ;) :D :D :D :D

Imas 100 kg...znam puzdano...ako nemas, ce te podgojimo u toku 2011 da dodjes na meru...

:P :P :P

Citat: gane poslato 02 Januar, 2011, 13:20
Citat: Gavrolini poslato 02 Januar, 2011, 05:20
ja nisam motorista...ja sam debeli bajker
hahahah a organizujmo grupu bajkeri preko 100 kila , ko je za? [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [peppa] [peppa] [peppa] [peppa] [peppa]

Ja sa slazem za grupu "1oo+"...kad moze G 17+ , moze i "100+"

;D ;D ;D


gane


misa-pei

Ma, odavno sam se ja kvalifikovao za 100+, nego ono visine me ¾ivcira grrrrrrrrrr. I dinamit je u malom pakovanju. :D
Država je najveći neprijatelj naroda

noam chomsky

Upravo sam saznao da bi i Gabor spadao u tu grupu korisnika dvotockasa...200cm i 110kg...
lepota prirode je refleksija lepote nauke

gane

Citat: misa-pei poslato 02 Januar, 2011, 13:46
Ma, odavno sam se ja kvalifikovao za 100+, nego ono visine me ¾ivcira grrrrrrrrrr. I dinamit je u malom pakovanju. :D
pustiæemo te preko veze.... [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

WOLVERINE

Citat: misa-pei poslato 02 Januar, 2011, 13:46
Ma, odavno sam se ja kvalifikovao za 100+, nego ono visine me ¾ivcira grrrrrrrrrr. I dinamit je u malom pakovanju. :D

 I ono na analizu se nosi u kutiji sibice.. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi] [zvizdi]

misa-pei

To je samo uzorak, ono pravo zapu¹i sKeptièku jamu :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

gane


misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

WOLVERINE


gane


Gremlin

Citat: misa-pei poslato 02 Januar, 2011, 13:46
Ma, odavno sam se ja kvalifikovao za 100+, nego ono visine me ¾ivcira grrrrrrrrrr. I dinamit je u malom pakovanju. :D

Da, nisi tih 100 kg bas naravnomernije rasporedio...malo ti je mali H, a veliki fi......ali ja te ipak volim, Hobite moj dragi...

[srce] [srce] [srce]


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

ljilja-pei

Citat: Gremlin poslato 02 Januar, 2011, 14:16
Citat: misa-pei poslato 02 Januar, 2011, 13:46
Ma, odavno sam se ja kvalifikovao za 100+, nego ono visine me ¾ivcira grrrrrrrrrr. I dinamit je u malom pakovanju. :D

Da, nisi tih 100 kg bas naravnomernije rasporedio...malo ti je mali H, a veliki fi......ali ja te ipak volim, Hobite moj dragi...

[srce] [srce] [srce]



Znala sam ja da tu ne¹to ima...  :P :P :P
Na kraju æe sve biti dobro. Ako nije dobro, znaèi da jo¹ nije kraj.