Glavni meni

Aluminijumske felne sa letnjim gumama

Započeo bora63, 25 Decembar, 2012, 12:37

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

bora63

Alu felne sa dobrim letnjim gumama. Felne nisu krive, varene ni farbane. Gume su u dobrom stanju. Vozene i balansirane tako da netreba nikakvo ulaganje. Prodajem ih jer sam uzeo drugi auto (citroen AX ) pa mi nikako ne odgovaraju. Citroen ima tri rupe i nosi trinaestice. ....

Dimenzije guma su 175x14R14 2kom i dve su 185x60R14. Raspon rupa je 98 ,sara je 5mm i vozene su na Fiatu Tipo pa ako vam odgovaraju za 100 evropskih bice mi draga transakcija.........
063435353 Bora

[attachment deleted by admin]

mohikanac

Drugar ako ne uspes da ih prodas po toj ceni ja ti nudim 70 evra..

©eki


bora63

Citat: mohikanac poslato 25 Decembar, 2012, 17:47
Drugar ako ne uspes da ih prodas po toj ceni ja ti nudim 70 evra..


Yeeeeees ! Ma drugar stvarno si velikodusan :-) Evo nadam se da se drugi nece ljutiti ako prekinem oglas i ustupim ih tebi jer tvoja je ponuda sasvim dobra  i velikodusna :-) .
To si mislio 70 evra po felni jel da :-) .
Neverujem da si bas tolki jevrej da pomislis da je 70e korektna cena za cetiri al felne sa gumama zar ne?

bora63

Citat: ©eki poslato 25 Decembar, 2012, 19:01
kako prebi prst  ;D ;D ;D?
Ma 'kolega" na poslu iskaza svoju neznost i pazljivost pa mi htede spustiti jedan paket na ruku .....  (radim inace u brzoj posti.....).
Nazalost neodreagovah dovoljno brzo pa mi "paketic" zakaci taj prst...... :-(.
Sreca,da nisam bio malo sporiji .......

mohikanac

Citat: bora63 poslato 26 Decembar, 2012, 14:04
Citat: mohikanac poslato 25 Decembar, 2012, 17:47
Drugar ako ne uspes da ih prodas po toj ceni ja ti nudim 70 evra..


Yeeeeees ! Ma drugar stvarno si velikodusan :-) Evo nadam se da se drugi nece ljutiti ako prekinem oglas i ustupim ih tebi jer tvoja je ponuda sasvim dobra  i velikodusna :-) .
To si mislio 70 evra po felni jel da :-) .
Neverujem da si bas tolki jevrej da pomislis da je 70e korektna cena za cetiri al felne sa gumama zar ne?


Ja sam i bolje felne od tvojih kupovao po 50 evra,do duse bez guma,a ove tvoje i nisu nesto..

bora63

Pa nisam ni rekao da su "nesto" prijatelu ali i sata ce ti onda?   [neampojma]
Cemu onda ta velikodusna ponuda kad vec imas bolje i to za manje para ?
Meni su ove bile dobre,vrsile su sasvim dobro ono za sta su i bile namenjene posto vise nemam potrebu za njima a stoje te stoje, eto ,na prodaju su i kolko mislim sasvim korektna cena......  [zev]

mohikanac

ja ti ponudi koliko bi ti dao,tebi ako pase pase,ako ne opet ok,ti se odma cveljas,necu ja da te bijem ako neces da das po toj ceni.

rboban

Tvoje je TRAZIS, a njegovo da PONUDI... ni ja tu ne vidim neki PROBLEM!!!!

Problem bi bio da je ponudio VISE... ahahaha
Ride It Like You Stole It

bora63

Ma ponuda je divna...... nista se ja tu ne "cveljam" sta god ti to znacilo samo eto,steta da dajes tolke novce kad imas i za manje para bolje kao sto kazes . U svakom slucaju cu ove ostaviti za nekog kome ce ova cena odgovarati jer meni tvoja u svakom slucaju neodgovara.

CBRR1


bora63

Si video Borcanac  ;D  sportska varijanta bre ................  [zvizdi]

mohikanac


sasafilipovic

Èekam da se neko javi da te kritikuje kako nisi oprao felne...

zemunboy

Citat: sasafilipovic poslato 28 Decembar, 2012, 13:13
Èekam da se neko javi da te kritikuje kako nisi oprao felne...
a nije ni gume premazao da se sijaju...

bora63

 :o
I JAAAOOOOOOJ !   [glavazid] Kako se toga nesetih ranije   [dunce]
Onako, namazaes ih pa se sijaju a tek sto onda klizeeeeeee  ;D.
"jbg ko svega da se seti  [neampojma] .
Mada,mozda da sam to i uradio, kolega bi mi mozda prvobitno i ponudio 71e ........ Ux! Kakav propust.......shmrc  :'(

A to  Sale sto ih neoprah, hmmmmm, pa mislio sam da je to povrsinska zastita i da nema potrebe   [neampojma]

No da se iskupim, evo ako li neko dodje i napravimo pazar,opracu ih pred budicim vlasnikom i cak namontirati uz hladnu limenku piva [cheers]
Mislite da je to u redu?

sasafilipovic

Ma neki ispljuva¹e èoveka u jednom oglasu ¹to nije oprao motor, pa samo èekam kad æe da te zakaèe :)

mohikanac

50 evra,pozuri dok se ne predomislim  :P