Glavni meni

Koja boja ili ¹ara ili kolor ¹ema??

Započeo jevta, 15 Decembar, 2012, 11:25

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

jevta

Po¹to prodaja ne ide a ja bi da ne¹to promenim.Nosim se mi¹lju da ofarbam motor.
E sad razmi¹ljam kaoko ,a da to bude lepo kolko to mo¾e na mom motoru.
razmi¹ljao sam ne¹to poput Bokiliæevog koji je rad majstora za koga nemam lozinku.Stim da bi se ja mo¾da odluèio da ne kreæe od plave boje nego od crvene.
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,352.500.html
Nije lo¹ ni rad ¹to je radio Igor Amid¾iæ.
http://mysticairbrush.rs/gallery%20auto%20moto%20airbrush.html

Dajte neke konstruktivne predloge pa ako bude melo finansijskog lufta da se pravim da sam promeno motor.

pit



     I kad ga ofarbas odma ve potencijalni kupac da to prebaci da je havarisan pa si ga zato ofarbao .A i te pare sto ce da bacis na farbanjke ne mozes da izvuces

jevta

Kupaca nema pa nema.Tako da me ba¹ briga ¹ta æe neko da misli moæi æe da vidi ako hoæe ako neæe zabole me.A ¹to se para tièe meni malo dosadio to mi najevtiniji naèin da malo razdrmam situaciju.

El Jefe

To sto nema kupaca ne zanaci da sad treba da poblesavis pa da farbas Suzu.Inace kupci najradije kupuju ono sto je u originalnoj fafbi pa ma kako to izgledalo.
Друштво за заштиту од животиња

aleksr6

e jedino se kod nas neceni custom farbanje,svi hoce da se poistovece sa gomilom,boga mi ja sam svoj motor cim je izasao iz prodavnice ofarbao po svojoj zelji,tako radi vecina evropljana a boga mi i amera.ja sam poklonik menjanja dizajnova i podrzavam te maksimalno,a to dali je ajsnuo ili nije to je lako dokazivo,samo navali :D,ja i dan danas menjam dizain svake godine i uvek je prezentacija na ushcu u novembru,novi model za narednu god. [zvizdi]

El Jefe

A najbolji je bio onaj sto se kupio potpuno novog GSX R-750 i odmah ga ofarbao u mat crnu- kao nogama da ga je farbao- e da bi bio kao night rider
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Mislim da je pitanje koja kolor sema a ne da li da farba - covek je vec odlucio to

El Jefe

A nisi razumeo.Jefta ustvari ocekuje da mu kazemo da ne farba.
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

sprej u ruke i kreci....nije to neki motor koji se prodaje u originalnoj farbi za vece pare...to kupuje onak ko hoce da putuje i ne zanima ga kako izgleda motor.....i dalje mislim da je ruzan...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jevta

To sa sprejem ba¹ i nebi probao znam da neæe ispasti dobro.
Pre bi se igrao folijama, i to je u opciji.

Igor Amidzic


Igor Amidzic

Evo Jevto, to je slika o kojoj sam pricao. Meni je licno malo previse saren. Mislim da bi lepse bilo da tvoj motor ide iz bordo u crvenu, pa pri dnu u narandzastu, bez ove zute. Po ovom je inace radjen onaj sivi suzuki, sto se tice airbrusha, samo su malo diskretnije ove pukotine i savijeni metal.


El Jefe

Lep.Ovo je kolor shema zvana Marinkova Bara?
Друштво за заштиту од животиња

jevta

Hvala Igore ovo je ekstra.
Ja bi ipak bez ljubièaste samo od crvene prema narand¾astoj,dojadila ljièanstvena.
Mada da nisam kreno u razi¹ljanje o farbanju ne bi se ni javljali kupci.Prvi put se juèe javo ozbljan èovek za kupovinu mog motora,hoæe èovek ba¹ taj tip motora.Tako da èekamo jo¹ malko i prelamamo jel ide kod drugog gazde ili u tvoju radionicu.


Igor Amidzic

Ma samo da izbegnemo zutu. Ok, nadam se da nece kupiti :p :)

jevta

Ja nisam naèisto ako se proda vijam Versysa.Ako ostane dobar je lepo ide zahvalan za odr¾avanje dobar mi je samo malo dosadio .Pa ko velim bolje da menjam motor nego ¾enu.

Slaninar

Samo da nema taj odvratni far, Versys bi bio odlièan motor.

Ako neæe¹ da zadr¾i¹ motor, onda ne znam ¹to ga farba¹. Dosadio ti je? Neæe to boja ni¹ta promeniti. Strpljivo, naiæi æe kupac.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

jbt ja se danas 2 puta u istom danu slozio sa slaninarom (far)

da covek ne poveruje

El Jefe

Sta igor preporucuje za moju babu?Interesuje me nesto u stilu startne zastave?

[attachment deleted by admin]
Друштво за заштиту од животиња