Glavni meni

ÈESTITKE 2011

Započeo ts.marko, 31 Decembar, 2010, 11:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

velimlje

Sretna nova , sve najbolje svima !!

You can find people who've had problems with anything they've bought , bikes or washing machines , b

vidik

   
   Dobro zdravlje, lepo vreme i ispravne motore u novj godini ¾elim svima.

K_A_W_A

Najverniji ostali uz forum da docekaju novu godinu :) Zelim svima sve najlepse i puno bezbednih kilometara :)

Nikola - K_A_W_A

mohikanac

Braco bajkeri srecna nova godina,puno motora,kilometara,zdravlja........................ [cheers] [cheers] [cheers] [dancing] [dancing]

konjarnik

#24
Kolegama bajkerima zelim puno srece i mnogo,mnogo predjenih kilometara  u Novoj 2011 godini [srce] [thumb_up] [srce] [thumb_up] [srce] [thumb_up] [srce] [thumb_up] [srce] [thumb_up] [srce] [srce] [srce]

gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

MIGE


lord_oblivion

Srecnu Novu i mnogo bezbednih kilometara  [cheers]

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Dzambo


Lazic

SVIM MOTOMANIJACIMA OVOGA SVETA, A I SIRE, SRECNA NOVA GODINA, i da nemaju posla samnom, pu, pu, pu...

Dragan_kineziolog

Evo i mene nabadam nekako. Srecna nova :))))
Tezak je zivot nas nindzi

gane

sreæna svima Nova godina .. [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]

kawa ninja



  U Boru kad rudari podju u jamu pozeli im se " SRECNO"

  Elem, mi takodje ulazimo u novu moto godinu pa vam zelim SRECNU novu moto godinu   .... :) [thumb_up]
This bike is a lean, mean, electric green fighting machine - Team Green


Laki-zr

Zaboravih da dodam zelje...Zelim vam da nikada KREVET,novcanik i srce ne budu prazni... ;)

Dr. Pop

©irok drum i bistar um................. [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers] [cheers]
MK Arhangel

Askaban

Zdravi, sreæni, veseli, zaljubljeni, voljeni, ma¾eni i pa¾eni, uvek sna¾niji posle oluje, uvek se neèemu obradujte, putujte i u¾ivajte.
Radite i uèite i kad se zamorimo, uvek na vreme dolaze subota i nedelja.
Soleri ujedinite se, a parovi neka se brojno uveæaju ;)
Smejte se, budite ispunjeni ljubavlju i okru¾eni pozitivnim ljudima.

Srecna nova Manijaci :)
`I'm selfish, impatient and a little insecure. I make mistakes, I am out of control and at times hard to handle. But if you can't handle me at my worst, then you sure as hell don't deserve me at my best." — Marilyn Monroe

UFF

U novoj godini puno srece nakupio,veseo bio,sa picke ne silazio,dobrim ribama guze gladio,sa hlednim pivom kitu hladio,gdje god stigao svuda ga sadio i samo kad ti se piski iz nje ga vadio,èuvao svoje,guzio tuðe i saæuvao ¹upak da i tebi ne uðe,u svako novo ljeto,sve vise ga meto
sretna ti nova 2011 :)