Glavni meni

Honda 1000 RR 2007

Započeo Robert 525, 10 Decembar, 2012, 23:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Robert 525

Kao sto naslov kaze na prodaju Honda 1000 RR 2007 u odlicnom stanju
Tel za informacije 064 179 19 86
Dva su tocka a jedan zivot, Nemoj mo biti brzi od zivota.

Kengur

Daj km i cenu, da ti olaksam zivot dok ne dodju mace u oglas :)

Ninja Boy

Lep motor,srecna prodaja  [thumb_up]

Robert 525

Dva su tocka a jedan zivot, Nemoj mo biti brzi od zivota.

BazeR1

Ne bih da kvarim nikome oglas.....ali buraz te pare nikada neces dobiti,iskreno. Ja dobijam takav samo sive boje sa novim gumama,registrovan,servisiran,nov lanac i lancanici i dosta dodatne opreme za 5200e ali sta vredi sto je tako dobra cena kad niko nema para. Imao sam ovakvu Hondicu i sve pohvale imam za nju imam,jako umiljat motor za voznju i stabilan dok krajnja brzina mu je 292km/h.

Robert 525

na motoru je sve zamenjeno sto se tice servisa gume nove lanac lancanici novi na motoru nema greske sipaj i vozi
Dva su tocka a jedan zivot, Nemoj mo biti brzi od zivota.

con3

Citat: BazeR1 poslato 11 Decembar, 2012, 11:29
Ne bih da kvarim nikome oglas.....ali buraz te pare nikada neces dobiti,iskreno. Ja dobijam takav samo sive boje sa novim gumama,registrovan,servisiran,nov lanac i lancanici i dosta dodatne opreme za 5200e ali sta vredi sto je tako dobra cena kad niko nema para. Imao sam ovakvu Hondicu i sve pohvale imam za nju imam,jako umiljat motor za voznju i stabilan dok krajnja brzina mu je 292km/h.
E sad ga i ti pretera ako je sa motorom sve uredu vredi oko ove cifre koju je Robert stavio

Kengur

Ma cifra je relativna stvar... Uostalom ko ima kes u rukama nece ga lako dati a i ako ga daje ima da nudi  bar 700e ispod neke ''realne'' vrednosti...
E sad, koliko kome gori tako se stvar zavrsi...

BazeR1

Ja ne kazem da motor ne vredi te pare i da nije u perfektnom stanju,samo u danasnje vreme cene nenormalno padaju zbog bezparice.....Kao sto rekoh ne zelim nikome da kvarim oglas,ali celu tu stvar oko cena motora i prave njegove vrednosti jebe nase divno stanje u drzavi,nema niko para a svi bi da voze nove motore za male pare....u prevodu kad kupuju samo sto ne kazu pokloni mi ga jbt.

SSZGO

zajebana besparica... sofer moga klijenta vise ne menja gume na svom porscheu po servisnoj knjizici na svakih 5000km, nego na 10000...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

BANE BROTHERHOOD

JA SAM MOJU CBR KU PRODAO U  JULU MESECU ISTO GODISTE  SAMO DRUGA BOJA ZA 6300    [hello]  REALNO MISLIM DA MOTOR VREDI TE PARE AKO JE U  ODLICNOM STANJU  ;)  ...  BRATSKI SAVET  [stop]  ...SACEKAJ  PROLECE  ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!