Glavni meni

Registrovao sam se da postavim oglas

Započeo zoran33, 10 Decembar, 2012, 17:10

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

clutch&brake

#40
Citat: Slaninar poslato 21 Decembar, 2012, 17:51
Citat: njanja poslato 21 Decembar, 2012, 16:51
Vidi druz ja nemam nist protiv tebe niti tvog motora. da sam ja potencijalni kupac takvog motora u zivotu ga ne bih kupio po tvom oglasu. pogotovu sto ja svoj motor perem i kontrolisem na nedeljom nivou. operi motor,slikaj ga vise puta pa te niko nece prozivati. za sve postoji kupac pa i za tvoj motor. ja se samo pitam ako tako odrzavas motor u kakvom li je stanju onda. zapitaj se malo


To ¹to je motor opran na oglasu ne znaèi puno. Ne verujem da puno znaèi ni ako nije. Pogleda¹ motor, proba¹, raspita¹ se kod ljudi koji znaju vlasnika kako ga odr¾ava (Srbija je mala zemlja, znaju se ljudi).

Sad, ako ti voli¹ da se motor sija na oglasu i da je kilometra¾a 30 hiljada...

Da volim da se sija i volim kada neko odrzava svoj motor.
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zoran33

pravo si reko ,to i ja podrzavam. sta vredi ? ako je opran a nevalja.

clutch&brake

da me ubedite nemozete. to ti je kao kod cipela... ako vodis racuna o njima duze traju...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Vlada 35

Jel motor kupljen u Hrtkovcima pre mesec dana?

zoran33

nije iz hrtkovaca druze. jel ti mozda poznat motor?

ЯЭВОЛУТИОН

Moj drugar ima najbolji kriterijum za kupovinu motora:
"nije mi bitno u kakvom je stanju i kako je odrzavan, samo nek je jeftin i u gajbicama da ne fali nesto"
Viktor...kralj nad kraljevima....ko je njega poznavao....pakao je kurac...smesno.
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Jel Viktor jos ima Ducati ?Pored ostalih?
Друштво за заштиту од животиња

zoran33


zoran33

kako izgleda transalp, kad se poskidaju one plastike .Imal neko slika da je preradjivan.............

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: El Jefe poslato 22 Decembar, 2012, 18:04
Jel Viktor jos ima Ducati ?Pored ostalih?
Ako mislim na istog....da ST2 1000, i gomilu lomova u gajbicama, nesto u kompletu i par skutera....otkud ti znas Branislava Vitorovica AKA Viktor !!!!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

 Neki dan sam sreo Miksera iz NS pa krenula prica i stignemo do doticnog gosn Viktora  [blahblah]
Pitaj Viktora sta je naumio da kupi ovih dana
Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

Kojih dana...svaki dan ima drugu pricu...a svaki dan se cujemo
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Dutchman