Glavni meni

Registrovao sam se da postavim oglas

Započeo zoran33, 10 Decembar, 2012, 17:10

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

Citat: zoran33 poslato 13 Decembar, 2012, 10:15
[slaninar ti sisi naj postenije rekao dzapa sto neki lickaju motor a sta sa masinom kako su je odrzavali kad su ulje menjali posteno od tebe

©lihtaraaaa! Evo tebi, jarane, minus.   [thumb_up]


Citat: krsta63 poslato 13 Decembar, 2012, 09:31
Peri cesce. Ako imas uslove, rucno. Za to vreme izvrsis pregled stanja motora (u kakvom stanju su gume, jel prsao ram, disk...)

Proleæe i jednom u sezoni. Vi¹e nego dovoljno. Jedino da padnem i sl. Nije to kinez pa da se raspadne posle 5 hiljada tek tako. Pranje motora, kola, bajsa mi je jedan od najzaludnijih poslova. Da ne govorim ¹to ki¹a uvek padne èim operem motor. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

SSZGO

sto banovaste coveka, a dobar je samo se pali na gurku...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

rista467

Ljudi prvo zavrsite osnovnu skolu (od prvog do cetvrtog razreda), pa onda kacite oglase za transalpa i xt-JA!!!

Lazic

Citat: rista467 poslato 14 Decembar, 2012, 01:13
Ljudi prvo zavrsite osnovnu skolu (od prvog do cetvrtog razreda), pa onda kacite oglase za transalpa i xt-JA!!!

[rofl] [rofl] [rofl]  :P

El Jefe

Citat: rista467 poslato 14 Decembar, 2012, 01:13
Ljudi prvo zavrsite osnovnu skolu (od prvog do cetvrtog razreda), pa onda kacite oglase za transalpa i xt-JA!!!
Lepo covek kaze
Друштво за заштиту од животиња

Lazic

ma lepo ka¾e, ali bi trebalo da pi¹e xt-a...:D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

UFF

 [rofl]

cekao sam ovakav kometar  [clapp]

nisam hteo da uvek budem ja najgori od sve dece :D

raderis

Nema de da stane tacka i zarez na Trandzi? [neampojma]

El Jefe

Ovo je lep ,umetnicki prilaz ,oglasavanju
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


zoran33


clutch&brake

Citat: Slaninar poslato 13 Decembar, 2012, 07:08
Citat: raderis poslato 12 Decembar, 2012, 22:15
Ako operes gume mozda i neko kupi :P ako je motor krs i ako ga prodaje nebitno budi korektan prema sebi pa ga lepo operi i slikaj  :D ako ga ovako drljvo i traljavo drzis pitaju boga sta je sa masinom [neampojma]

Nema pravila. Ko me zna, zna kako odr¾avam motor. A perem ga samo par puta godi¹nje - èisto da vidim curka li ne¹to. Sa druge strane ima nalickanih motora èiji vlasnici ne znaju kad su menjali ulje.
axaxaaxaxaxa pa da pogledas da li curka pa pri sledecem pranju opet pogledas da li idalje curka...
a i vidi se da ga odrzavas po ogrebotinama koje si mogao malo da zafarbas pre slikanja...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

clutch&brake

Citat: SSZGO poslato 13 Decembar, 2012, 22:20
sto banovaste coveka, a dobar je samo se pali na gurku...

nemoj tako podlo da bodes  :D [cheers] [rofl]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zoran33

gde ti vidis  ogrebotine.ja nisam primetio a ti jesi..

clutch&brake

Sta ti je to kod poluge zadnje kocnice? Ili izgrebano ili prljavo ili jedno i drugo?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

zoran33

prljavo covece, motor sam bas tad vozio.kisa bila blato a sto da ga perem,sta fali ovako?

clutch&brake

Vidi druz ja nemam nist protiv tebe niti tvog motora. da sam ja potencijalni kupac takvog motora u zivotu ga ne bih kupio po tvom oglasu. pogotovu sto ja svoj motor perem i kontrolisem na nedeljom nivou. operi motor,slikaj ga vise puta pa te niko nece prozivati. za sve postoji kupac pa i za tvoj motor. ja se samo pitam ako tako odrzavas motor u kakvom li je stanju onda. zapitaj se malo
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Slaninar

Citat: njanja poslato 21 Decembar, 2012, 16:51
Vidi druz ja nemam nist protiv tebe niti tvog motora. da sam ja potencijalni kupac takvog motora u zivotu ga ne bih kupio po tvom oglasu. pogotovu sto ja svoj motor perem i kontrolisem na nedeljom nivou. operi motor,slikaj ga vise puta pa te niko nece prozivati. za sve postoji kupac pa i za tvoj motor. ja se samo pitam ako tako odrzavas motor u kakvom li je stanju onda. zapitaj se malo

To ¹to je motor opran na oglasu ne znaèi puno. Ne verujem da puno znaèi ni ako nije. Pogleda¹ motor, proba¹, raspita¹ se kod ljudi koji znaju vlasnika kako ga odr¾ava (Srbija je mala zemlja, znaju se ljudi).

Sad, ako ti voli¹ da se motor sija na oglasu i da je kilometra¾a 30 hiljada...
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen