Glavni meni

Registrovao sam se da postavim oglas

Započeo zoran33, 10 Decembar, 2012, 17:10

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

zoran33

prodajem transalp hondu 87 ali stvarno perfektan motor kao da je mnogo mladji  imao sam yamahu xt 600 bolji je transalp cenim je 1300 registrovan do maja 2013

[attachment deleted by admin]

zoran33

drugari prodajem hondu transalp 87g ali je stvarno ekstra motor bez dinara ulaganja imam i kofer koji se skida i zakljucava registrovan do maja 2013   cena je 1300

[attachment deleted by admin]

UFF



Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

zoran33

gresku sam napravio u naslovu izvinjenje svima nisam se registrovo da postavim oglas nego slabo baratam na ovom sajtu

zoran33

a jos nesto menjao bih ovog transalpa za yamahu xt 600

Vasa Margum

Gore si naveo da je bolja trandza od xt-a,a sad hoces da menjas za xt-a???
[watching]
Koliko god da vam je zivot ispunjen, uvek ima mesta za jedno pivo

DaChaS


raderis

Ako operes gume mozda i neko kupi :P ako je motor krs i ako ga prodaje nebitno budi korektan prema sebi pa ga lepo operi i slikaj  :D ako ga ovako drljvo i traljavo drzis pitaju boga sta je sa masinom [neampojma]


Slaninar

Citat: raderis poslato 12 Decembar, 2012, 22:15
Ako operes gume mozda i neko kupi :P ako je motor krs i ako ga prodaje nebitno budi korektan prema sebi pa ga lepo operi i slikaj  :D ako ga ovako drljvo i traljavo drzis pitaju boga sta je sa masinom [neampojma]

Nema pravila. Ko me zna, zna kako odr¾avam motor. A perem ga samo par puta godi¹nje - èisto da vidim curka li ne¹to. Sa druge strane ima nalickanih motora èiji vlasnici ne znaju kad su menjali ulje.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

krsta63

Peri cesce. Ako imas uslove, rucno. Za to vreme izvrsis pregled stanja motora (u kakvom stanju su gume, jel prsao ram, disk...)

zoran33

Citat: DaChaS poslato 12 Decembar, 2012, 22:06

tacno je da sam naveo da je xt bolji od tranzde i stojim i za toga to je zbog mesta u kojem zivim zato sto sam xt -ja vozio godinu dana spor motor visok kod mene je brdo losi putevi najvise sam menjao zbog kurble i sad bih opet uzeo xt600 yamahu

zoran33

Citat: zoran33 poslato 13 Decembar, 2012, 10:09
Citat: DaChaS poslato 12 Decembar, 2012, 22:06

tacno je da sam naveo da je xt bolji od tranzde i stojim i za toga to je zbog mesta u kojem zivim zato sto sam xt -ja vozio godinu dana spor motor visok kod mene je brdo losi putevi najvise sam menjao zbog kurble i sad bih opet uzeo xt600 yamahu
druze motor je u savrsenom stanju a poslusacu te opracu stavicu kofer pozadi pa da vidim sta ces reci na motor  imam samo jednu zamerku sto je nizak u odnosu na xt600 yamahu sto sam vozio al sam se mucio sa kurblom

zoran33

Citat: krsta63 poslato 13 Decembar, 2012, 09:31
Peri cesce. Ako imas uslove, rucno. Za to vreme izvrsis pregled stanja motora (u kakvom stanju su gume, jel prsao ram, disk...)
slaninar ti sisi naj postenije rekao dzapa sto neki lickaju motor a sta sa masinom kako su je odrzavali kad su ulje menjali posteno od tebe

zoran33

Citat: Ninja Boy poslato 12 Decembar, 2012, 22:22
[ludak]
to cu da uradim zbog svih da vide kako izgleda opran, motor sam slikao u voznji

zoran33

Citat: Vasa Margum poslato 12 Decembar, 2012, 19:44
Gore si naveo da je bolja trandza od xt-a,a sad hoces da menjas za xt-a???
[watching]
jeste gospodski motor transalp alnaser udoban za put ali ja zivim u brdu takvom da je strasno kakvi su putevi i tereni xt je spor motor visok nema de nemoze

nash