Glavni meni

knjige WW2

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 10 Decembar, 2012, 18:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

jos koji mesec...kad njegovo dvoje propricaju i prkucaju na tastaturi, nece moci da dodje na red na kompu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

Citat: revolution poslato 18 Decembar, 2012, 21:59
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2012, 21:01
prvu i drugu sam procitao, treca nema u pdf-u nigde a cetvrtu cu procitati ovih dana na poslu, petu ako imas link ti mi prosledi :D
ako ces da mi pozajmis trecu da imam sta da citam u tazbini doci cu sutra ili prekosutra do tebe
dodji dacu ti , ali da mi vratis....jedva sam dosao do nje....
@Monster
Hvala...ali bih voleo da je imam u kolekciji na srpskom izdanju...
p.s.
Lepe ti sajtove posecujes....navijas za RAD

dade mi pogresnu knjigu :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: dzimika poslato 22 Decembar, 2012, 11:38
Citat: revolution poslato 18 Decembar, 2012, 21:59
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2012, 21:01
prvu i drugu sam procitao, treca nema u pdf-u nigde a cetvrtu cu procitati ovih dana na poslu, petu ako imas link ti mi prosledi :D
ako ces da mi pozajmis trecu da imam sta da citam u tazbini doci cu sutra ili prekosutra do tebe
dodji dacu ti , ali da mi vratis....jedva sam dosao do nje....
@Monster
Hvala...ali bih voleo da je imam u kolekciji na srpskom izdanju...
p.s.
Lepe ti sajtove posecujes....navijas za RAD

dade mi pogresnu knjigu :D
Idu p.....evo kod mene na polici duel orlova ..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]...kakva si ti lujka..pa mogao si da pogledas odmah....sorry
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

sad moze da utvrdi gradivo :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

E mozda bi vam bilo zanimljivo.......upravo skinut dokumentarac Wings of russia. 18 epizoda kao odgovor na history chanell propagandu americkog svega
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

jel ima prevod na srpskom ili engleskom?

monsterbnt

Sinhronizovano je na zulu sa blagim kazahtanskim akcentom.
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

e, prekini da kenjas nego reci lepo na kom je jeziku ili neces dobiti nazad pumpicu za amortizer! ;D

monsterbnt

Wuss......

na engleskom bre.....namenjeno je zapadnom svetu a ne rusima
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

Citat: revolution poslato 22 Decembar, 2012, 13:46
Citat: dzimika poslato 22 Decembar, 2012, 11:38
Citat: revolution poslato 18 Decembar, 2012, 21:59
Citat: dzimika poslato 18 Decembar, 2012, 21:01
prvu i drugu sam procitao, treca nema u pdf-u nigde a cetvrtu cu procitati ovih dana na poslu, petu ako imas link ti mi prosledi :D
ako ces da mi pozajmis trecu da imam sta da citam u tazbini doci cu sutra ili prekosutra do tebe
dodji dacu ti , ali da mi vratis....jedva sam dosao do nje....
@Monster
Hvala...ali bih voleo da je imam u kolekciji na srpskom izdanju...
p.s.
Lepe ti sajtove posecujes....navijas za RAD

dade mi pogresnu knjigu :D
Idu p.....evo kod mene na polici duel orlova ..... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]...kakva si ti lujka..pa mogao si da pogledas odmah....sorry

jel mi verujes da mi nije palo na pamet da proverim :D mada nije mi cudno, druzio si se mnogo sa lazicem :P
nema veze, doci cu u cetvrtak u BG pa cu ti odma doneti ovo i uzeti to :D

dzimika

Citat: monsterbnt poslato 22 Decembar, 2012, 15:40
E mozda bi vam bilo zanimljivo.......upravo skinut dokumentarac Wings of russia. 18 epizoda kao odgovor na history chanell propagandu americkog svega
a kod tebe cu doci sa hardom pa da mi prebacis to i one sto nisam skinuo sa neta :D

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

#95
Godine 1952 isporuceno Jugoslaviji 133 komada.
Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

ЯЭВОЛУТИОН

kad cemo vec oko omrazenih mi amerikanaca....ni mustang ni thunderbolt nisu mi omiljeni vec

http://static.desktopnexus.com/thumbnails/69362-bigthumbnail.jpg
F4U
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***