Glavni meni

knjige WW2

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 10 Decembar, 2012, 18:26

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

dzimika

ajd ko zna neke dobre filmove o drugom svetskom ratu neka navede neki da poskidam
po mogucstvu sa avionima :D

Plazma Keks


UFF


dzimika

gledao das boot, gledao odavno i a bridge to far gde nema ko ne glumi, gledao i jos neke crno bele emitovane na rts-u za vreme letnjeg raspusta davnih dana, kad je oko 14h pocinjao uvek neki stari klasik
mislim da ima neki film sa RAF-om o borbi za britaniju ali nemam pojma ni o cemu se tacno radi

monsterbnt

Samo uff moze ovo holivudsko low budget djubre da poredi sa das boot.......

Battle of britain, Dam busters, Mosquito squadron, Black sheep aquadron (Serija al imas pilot epizodu na YT pa skidaj ako ti se svidi), 12 o'clock high, Tuskagee airmen (ima nova verzija pod nazivom Red tails), Porkchop hill (koreja ali odlican), Catch 22, Merils marauders, Thin red line, Bridge at remagen, Where eagles dare, Eagle has landed, Saints and soldiers, When trumphets fade, Big red one, Guns of navarone, Kellys heroes, Dirty dozen, Misfits brigade, Cross of iron....... ovo su samo stariji ima i novih, prvih 6 su ti sa avionima, ako te mrzi da skidas, kad si na nbgd javi se pokupi...

http://www.youtube.com/watch?v=tD1rOiMrNGo#
Smrt SVIMA!!!!

UFF

 [rofl]

ne seri bre napet je film  ;D

dzimika

gledao jedan deo ovih filmova, tuskagie airman, red tails isto ali original je mnogo bolji, thin red line, Bridge at remagen, Where eagles dare, Eagle has landed, Big red one,
Kellys heroes, Dirty dozen i mozda jos neke crno bele kojima ne znam ime :D

dzimika


monsterbnt

Citat: UFF poslato 20 Decembar, 2012, 03:49
[rofl]

ne seri bre napet je film  ;D

ahaaaaaaaa
napet.....skoro ko das boot :P
Smrt SVIMA!!!!

monsterbnt

Citat: dzimika poslato 20 Decembar, 2012, 10:37
nadjoh zanimljiv torent :D

http://isohunt.com/torrent_details/92670141/battle+of+britain?tab=summary

Da......kako sam mogo da zaboravim.....Stalingrad.....nemacki film o nemackoj strani u staljingradu......odlican
Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Batle of Britain, je zanimljiv i po tome da je u tom filmu korisceno najvise aviona....ali nazalost samo par originalnih ucesnika....ostatak je nadomescen kopijama posleratne izrada koje su bile u sluzbama raznih avijacija do sezdesetih godina....ali svejedno odlican film.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

monsterbnt

Messerschmitt-e su glumile spanske verzije HA-1112. Jeste original po svemu osim po motoru zbog cega ima malo drukciji nos. Engleski avioni kao i heinkeli he 111 su originali.
Smrt SVIMA!!!!

dzimika

probacu da skinem do sutra ujutru posto krecem oko 9 za suboticu :D

monsterbnt

Ko sto vec rekoh.......prosetaj se do NBGD sa gomilom prenosne memorije.....
Smrt SVIMA!!!!

Plazma Keks

mozda cu ja veceras ako ne smeta, taman da ti dam i maticu, koja bi trebalo da je gotova

dzimika

ajd ako budem zavrsio sve u neko dogledno vreme, na poslu sam do 14 a posle toga brdo obaveza pre nego sto krenem, izmedju ostalog zamena guma posto na zadnjim imam mozda jos 2mm sare :D nije da klizaju ali da me ne smaraju panduri :D

monsterbnt

Slobodno kuci sam, cekam smak sveta
Smrt SVIMA!!!!

Popsy

jebite se sa tim linkovim... proèitao sam celog Samuraja preko onog linka, oèi su mi ispale... ja kao da vidim o èemu se radi... i dvesta strana kasnije ne mogu vrata da pogodim... inaèe odlièna knjiga...
Never underestimate the power of the dark side ... === ***

monsterbnt

Nego ima li nesto o Hartmanu, najboljem pilotu lovcu ikada (352 oborena za 3 godine rata....)?
Smrt SVIMA!!!!