Glavni meni

knjige WW2

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 10 Decembar, 2012, 18:26

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

To je zato sto nemaju dinare...imaju rajhs marke..odnosno evro....nemaju ljudi , sta da rade....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

pa cene za delove su u evrima. e nemaju toliko da plate.... 70e...

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Plazma Keks poslato 23 Decembar, 2012, 19:57
pa cene za delove su u evrima. e nemaju toliko da plate.... 70e...
Iamju oni evre, ali nemaju dinare, a posto su nemci, a ovde je sredstvo placanja dinar...oni nece da krse zakon.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

kolko vidim izgleda da ce biti neke emisije na national geographic kanalu, ne videh samo kad, inside ww2

ЯЭВОЛУТИОН

sad zavrsih Piera Clostermanna "Ognjeva sa neba"....preporucujem...zanimljiva knjizica

http://www.mediafire.com/?zyzndomjdld
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Inace citajuci o Li2 ili kod nas fake Dacota DC3......dvadesetak komada u Rusiji, jedan u Madjarskoj ...a nama jedan lezi na otpadu na Vidikovcu.....to se zove kurcina od drzave....hoce pare za muzeje a kurac ih zabole da rade !!!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Plazma Keks

onaj sto lezi prevrnut preko puta zomonta?

zemunboy

Citat: revolution poslato 05 Januar, 2013, 23:08
Inace citajuci o Li2 ili kod nas fake Dacota DC3......dvadesetak komada u Rusiji, jedan u Madjarskoj ...a nama jedan lezi na otpadu na Vidikovcu.....to se zove kurcina od drzave....hoce pare za muzeje a kurac ih zabole da rade !!!!
otkud znas da je Li? inace mi nismi imali Li2, vec nasu budzevinu, Li3...

El Jefe

Nasa ex-armija je koristila DC-3 skoro do kraja 70-tih dok ih nisu zamenili Antonovi
Друштво за заштиту од животиња

zemunboy

Citat: El Jefe poslato 05 Januar, 2013, 23:46
Nasa ex-armija je koristila DC-3 skoro do kraja 70-tih dok ih nisu zamenili Antonovi
DC-3 i Li-3

ЯЭВОЛУТИОН

U pitanju je Li2 sa drugim agregatom...prat and whintney koliko se secam...ali u sustini je Li2....i nije budzevina, vec varijanta.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Saburo Sakai - Samuraj postoji u i izdanju Alogritma, izdanje 2009. prevod Milutin Aleksic, u prodaji u Vulkan knjizarama.

ЯЭВОЛУТИОН

ima jeftinije na Kupindu...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Za one koji vole sex sa kurirskim sluzbama :P

dzimika

#137
sto? nadjes nekog ko je prodaje a da je u BG
ja ne kupujem nista sto je van bg iz prostog razloga da se ne jebem sa kurirskim sluzbama

ali opet 600din za novu knjigu uopste nije neka velika cifra jer ono govno za decu sto se prodaje po trafikama kosta 450din a ima svega 30 strana

ЯЭВОЛУТИОН

Ili Deterdzent dodje kod mene da mu dam da procita....da se dete edukuje...al da mi vrati knjigu...bez iscepanih slicica sa avionima :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

ja cu je kupiti kad primim platu jer zelim da je imam u stampanoj formi da moze i klinac kad poraste da procita :D