Glavni meni

Ukradena kaciga Shoei Kagayama

Započeo 3006, 10 Decembar, 2012, 13:05

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

SrpskiDzedaj011

Онај ко одради златару је или врло глуп или део неке криминалне организације јер велика већина златара има слике својих радова а онда се таквом комаду накита врло лако улази у траг....

Посебно што златаре пријављују робу сумњивог порекла при откупу што се враћа на део организације - мораш знати коме да продаш....
А не треба бити неки криминалистички стручњак да знаш да је поента крађе одређене робе - претворити је у новац....

И тако.... Док се наркомани и лоповчићи труде да то одраде што "професионалније" како би не би били ухваћени, професионалци често "намерно забрљају" да би истрага ишла у неком другом току.... Игра без граница....

А ако се ради изливање - цена је смешна....



Наравоученије: ако поседујете неке предмете веће вредности - поседујте и детаљне фотографије....
То не траје ни пет минута....

I have to return some video tapes....

zemunboy


Kanarinac


zemunboy


Kanarinac

Bolje da ga pita neko ko je dobar sa njim. Ja sam kod njega pazario aku i neku glupost. Tog moze i da prepozna neko.

G_a_j_a

Ja sam dobar sa Mirkom. Zvacu ga sutra, pa ako ima sliku postavicu..

SSZGO


ne kapiram.. .sta koji Q ima mi da trazimo lopova...


jel daje neku zahebanu nagradu?


ima sliku -> policija -> kraj


uostalom, ko da su mu ukrali ne znam sta

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

AndreyRR

vidis da je unikat,a nagrada je dozivotno snabdevanje castrol proizvodima  ;D ;D

G_a_j_a

Nema nista od fotke..
U muriji postoji slika, ali ne moze da je uzme... Jbg...

mkt


G_a_j_a


Lazic

Citat: SSZGO poslato 11 Decembar, 2012, 07:04

ne kapiram.. .sta koji Q ima mi da trazimo lopova...


jel daje neku zahebanu nagradu?


ima sliku -> policija -> kraj


uostalom, ko da su mu ukrali ne znam sta



ti si mi sumnjiv... [rofl] [rofl] [rofl]

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

G_a_j_a


Dzigi Boy


dusankobgd

el se zna koja je bila velicina kacige?

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

G_a_j_a


dusankobgd

Ima jedna u oglasima u S velicini pa pomislih...

konstantin 77

Mirko je nasao kacigu posle godinu ipo dana. Pre neki dan sam bio kod njega i bas mi se pohvalio. Definitivno je bila unikatna,pokazao mi je u katalozima kakve su bile u prodaji i kakva je njegovao autenticna Kagayama. Zahvaljuje se svima u svakom slucaju.