Glavni meni

Reinkarnacija

Započeo jura, 01 Decembar, 2012, 16:49

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

srbac

Kad si tezak 100 kg nije isto kao i 50 kg...

jura

Citat: srbac poslato 04 Decembar, 2012, 09:45
Bravo zemljace za poduhvat. Kad zavrsis stavljamo ti etiketu  "zabrana prodaje "dve godine. Puno puta sam video da covek ovako sredi motor za svoju dusu i posle  kratgog vremana ga prodaje.......
Naravno niko ne ceni ugradjene delove i cena je skoro ista kao da nije sredjen...
Sta planiras sa tunigom?
Imam neke ideje..... sa org karburatorim. Top speed 180 km/h a skoro besplatno...
Prva na zadnjaka na gas, bez kvacila.....

Ha Ha Ha znam ja da je motor crna rupa i da èim si ga kupio veæ si izgubio. Nemam u planu da ga prodajem barem naredne 2-3 godine , mada ako se uka¾e neka jako zanimljiva prilika i moguænost :)

Hohštapler

Sa kog si sajta naruèivao iz Britanije i kolko te iza¹la po¹tarina?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zemunboy

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 04 Decembar, 2012, 11:26
Sa kog si sajta naruèivao iz Britanije i kolko te iza¹la po¹tarina?
wemoto.com

zemunboy


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

jura

Citat: zemunboy poslato 04 Decembar, 2012, 14:58
http://www.kupindo.com/Ostalo/10337785_Amblem-vezeni-samolepljivi-Kawasaki

Video sam veæ te modele i to mi je polsednja opcija u koliko ne uspem da odradim varijantu koju sam zamislio.

Bishke

A da li si gledao da nadjes original sic ?

gledao sam na ebay-u, fazon kosta oko 25 eur....
You should do one thing every day that scares you

jura

Citat: Bishke poslato 04 Decembar, 2012, 15:46
A da li si gledao da nadjes original sic ?

gledao sam na ebay-u, fazon kosta oko 25 eur....

Nema potrebe za tim jer zelim da malo modifikujem sic a kum mi je tapetar tako da me ruke nece kostati nista, jedino materijal.

Inace delovi su kostali oko 39 e a postarina oko 7 - 8 e i to je to.

jura

Ovo bi bila neka smernica cemu tezim sa ovim projektom.





jura

#50
Ajde malo budite od koristi i pomozite da nadjem nesto slicno mojim potrebama. U pitanju je prednji kocioni disk kao na slici moguca je varijacija sa vecim spoljasnjim precnikom i manjim unutrasnjim ali da ima mesa za skidanje a naj bitniji je podeoni krug rupa za vijke kako bi izbegao busenje novih.U obzir dolaze  i plivajuci diskovi posto su i originalni takvi,dajte nee ponude moze i trampa.






ЯЭВОЛУТИОН

pa da li ti ovo tvije lici na ovo gore....kakva ti ono boja na ramu....antialgin :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

jura

Citat: revolution poslato 04 Decembar, 2012, 18:52
pa da li ti ovo tvije lici na ovo gore....kakva ti ono boja na ramu....antialgin :)

Boja na ramu je osnovna epoksidna boja sledeci je na redu spricgit pa zatim crna.

Gvozden


Citat: revolution poslato 04 Decembar, 2012, 18:52
pa da li ti ovo tvije lici na ovo gore....kakva ti ono boja na ramu....antialgin :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] hehehe, pa ako ide u vodu bar je miran...nece imati brkove

jura

#54
Citat: Gvozden poslato 04 Decembar, 2012, 19:26

Citat: revolution poslato 04 Decembar, 2012, 18:52
pa da li ti ovo tvije lici na ovo gore....kakva ti ono boja na ramu....antialgin :)
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] hehehe, pa ako ide u vodu bar je miran...nece imati brkove
Nece ici u vodu ali sto je sigurno sigurno je, kad radimo za sebe radimo.

Gvozden

Samo napred, volim i ja kad se uradi sve kako valja. [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Ma znam ali ista antialgin....nekako mi se vise svidja siva osnovna.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

srbac

Pa originalni disk nije los, koci dobro...mada ne bi bilo lose neki 310-320mm

jura

Citat: srbac poslato 05 Decembar, 2012, 00:24
Pa originalni disk nije los, koci dobro...mada ne bi bilo lose neki 310-320mm

Problem je ¹to oko originalnog diska imam previ¹e posla da ga preradim, onosno problem mi je bu¹enje novih rupa jer imam premalo mesa.

dzimika

potrazi koliki je promer rupa na originalnom disku a onda nadji koji sve veci diskovi imaju isti promer rupa kao i tvoj a onda ces saznati i na koje modele motora idu ti diskovi pa tako da nadjes disk, tako sam ja bar uradio kad sam trazio veci disk za TA i uspesno pronasao skoro pa nov upola cene :D