Glavni meni

Pomagajte drugovi - izrada hladnjaka !

Započeo Mr.Racer, 30 Novembar, 2012, 22:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mr.Racer

Pre nekoliko godina dobio sam tel. od coveka koji previ hladnjake , naime , posaljes mu polupan hladnjak , on iskoristi sta mu treba , ostalo napravi novo i super . Slao mu ja jedan hladnjak i posao odradjen bez problema . Ljudi izgubih telefon , a treba mi ko leba , ako ima neko da zna o cemu pricam , nek dojavi . Moze i hladnjak za yamahu fzx ako ima , al to malo teze  :'(

Gašpar

Meni je ovaj lik pravio za kawu.

Po¹alje¹ mu stari i on napravi novi, identièan

Marko Nikic
064/14 76 015

Mo¾e¹ da se pozove¹ na Igora iz Vr¹ca, Kawasaki Z750 [cheers]

UFF

kad vec postoji tema okacite i neke cene

Gašpar

Ja stvarno ne znam koliko sam platio, bilo je pre godinu i po. Ne bih da lupim cenu pa da èovek ka¾e neku sasvim sedmu cenu.

marauder

dal sam ja lud,ali meni cene ostaju u glavi po 15-tak godina!

zozon


Havarisan


zozon


Gavrolini

Odakle vadis vise te matore cvajtare od pola litre? :)

friziderdzija

firma topiz iz borèe...ekstra likovi...po¹aljem truo ili polupan hladnjak od bilo èega i naprave repliku...nisu bezobrazni sa cenom...izuzetno poslovni...in¾enjeri koji znaju znanje.
jedino su ogranièeni na tehnologiju bakar/aluminijum, kao hladnjaci na klimi...a ako je hladnjak tehnologije kao u sada¹njim autmobilima onda jbg.

zozon

Citat: friziderdzija poslato 21 April, 2020, 17:52
firma topiz iz borèe...ekstra likovi...po¹aljem truo ili polupan hladnjak od bilo èega i naprave repliku...nisu bezobrazni sa cenom...izuzetno poslovni...in¾enjeri koji znaju znanje.
jedino su ogranièeni na tehnologiju bakar/aluminijum, kao hladnjaci na klimi...a ako je hladnjak tehnologije kao u sada¹njim autmobilima onda jbg.
Friziderdzija jel' imas neki kontakt? Ako su ljudi Ok onda ih treba preporuciti i ostalima! Hvala za info  [thumb_up]
Citat: Gavrolini poslato 21 April, 2020, 11:07
Odakle vadis vise te matore cvajtare od pola litre? :)
Hej Gavro, ovo je grobina kojoj ce trebati mnooogo truda i para da bude motor ... al' ce da bude  :D

friziderdzija

ima¹ msm topiz.rs, lako se naðe na netu...ja nikad nisam memorisao, samo lupim na sveti google i eto ga

zozon

   Cuo sam se sa ljudima, oni su specijalizovani za hladnjake klima i rashladnih komora, ovo sto meni treba mogu uraditi ali postoje neka ogranicenja pa ipak necemo raditi.
   Kad smo zavcrsili razgovor, covek je pronasao na netu hladnjake koji bi meni odgovarali i poslao mi linkove ... svaka cast za poslovnost  [thumb_up]

friziderdzija