Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

sale_75

Nismo ga gledali, samo preko tel. Lepo deluje na slikama jedino nisam siguran kakav je za prodaju!?

mi¹ko_kolo

Citat: sale_75 poslato 21 April, 2017, 12:33
Da, taj je zvao i nas za BMW R1100 RT, inace radim na auto placu Technodrom

Sad pogledah va¹e oglase, ni kod vas ba¹ nije sve u vinklu. Za Transalpa 21 godinu starog, koji je pre¹ao zilion kilometara, tra¾iti 2300 je najbla¾e reèeno previ¹e optimistièno.
https://www.polovniautomobili.com/motori/9663002/honda-transalp

El Jefe

Скроз леп, ко румунски аутобус.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

i to sa jednim diskom napred, plastike krparija kao i kod svakog na oglasima...  [neampojma]
svi ovi 'dodatci' mogu da se nabace na klot novijeg transalpa sa dva diska i da ostane kusur za servis.

Citat: El Jefe poslato 21 April, 2017, 18:27
Скроз леп, ко румунски аутобус.
[rofl]
Meni je transalp lep, ali opet, meni je r1100gs jos lepsi.  ;D

UFF

znam vlasnika tog placa, drogira se ko zna cime  [ludak]

brkic87

Cuo sam da hoce da kupi nekog crno srebrnog BMW R-a, da obogati kolekciju :D

mali_zmaj

ja samo znam da je Vn dal 850 ili 900 na testu uzeo i hondu shadow,i intrudera,ili maraudera,a i yamahu da dragstara ili midnihght stara,tako da te suplje da je to los motor mozete okacit macku o rep...,i da ne kenjam,posto ga nisam posjedovao,al znam covjeka koji ih je imao vise komada,od 800-ke do onog od najjaceg...1800-2000,pa nije se zalio da su losi...

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang

sale_75

Citat: mi¹ko_kolo poslato 21 April, 2017, 18:05
Citat: sale_75 poslato 21 April, 2017, 12:33
Da, taj je zvao i nas za BMW R1100 RT, inace radim na auto placu Technodrom

Sad pogledah va¹e oglase, ni kod vas ba¹ nije sve u vinklu. Za Transalpa 21 godinu starog, koji je pre¹ao zilion kilometara, tra¾iti 2300 je najbla¾e reèeno previ¹e optimistièno.
https://www.polovniautomobili.com/motori/9663002/honda-transalp
Umoran bajk, nije nas, usluzno ga prodajemo!
Citat: UFF poslato 21 April, 2017, 19:03
znam vlasnika tog placa, drogira se ko zna cime  [ludak]
Ne znam na koga mislis, niko kod nas ne konzumira nikakve droge,  nas trojca zaposlenih i dva poslodavca
Citat: brkic87 poslato 21 April, 2017, 21:55
Cuo sam da hoce da kupi nekog crno srebrnog BMW R-a, da obogati kolekciju :D
Lose si cuo!

sale_75

Koji sam k.... i pominja gde radim  [glavazid] [glavazid] [glavazid]

Kostić


brkic87

Jao jel taj transalp onaj sto ste pricali ovde da se zakucao u zid pa je prepravljan?

UFF

jbt sad kad razmislim ni ne secam se kako sam upoznao dal gazdu ili vlasnika ali se secam da je u bulevaru sa leve strane iz pravca grada ka smederevcu, secam se crno bele zastave kao logo i dovrista
mislim da sam isao da gledam nekog e46 sivog 320d lesina neopevana izdrkan sav bio presao milion km a oni trazili neku cifru iznad proseka i to kao fixna cena, samo sam se nasmejao, zahvalio i otisao, nisam hteo ni da se upustam u raspravu za milion mana koje sam nasao a ako se u nesto razumem to je onda u taj auto

odatle zakljucak da ili su na teskim drogama ili pecaju budaletinu a to je tesko naci u danasnje vreme

Bori¹a

Citat: sale_75 poslato 21 April, 2017, 22:33
Ne znam na koga mislis, niko kod nas ne konzumira nikakve droge,  nas trojca zaposlenih i dva poslodavca

e srbijo.... na dva zaposlena jedan i po gazda [samoubistvo]

brkic87

A jel bi uzeo neko DR biga 1992. za 1800e? :)

Gavrolini

Samo neko na teskim drogama sa velikom sklonoscu ka bacanju para


milomir22

Pre 2 godine, kad sam oglasio x9, zove me lik hoce da menja za z750. Kawa 2007. po njegovim recima u perfektnom stanju, bez ulaganja, kurac-palac, oko cene moguc svaki dogovor. Ja otisao da pogledam, generalno ok stanje, sa vidljivim sitnim ostecenjima po oklopima od svakodnevne upotrebe (sto je i normalno), ali nije salonsko stanje kako ga je opisao i potrosni materijal (gume, plocice, lanac, lancanici,...) dosta naceti, gume na manje od 40%, lanac i lancanici isto dobro potroseni, a on ubedjuje 3 sata da je sve stavljeno pre 500 km.

Moj skuter mehanicki sredjen, u estetiku treba uloziti 150 evra, imao sve izmenjano na prenosu, a relativno skoro uradjen servis karba i ventila.

On probao skuter, ja vozio kawu (vidi se da je u sustini ok, nije dres, odrzavana je i nema nekih ozbiljnijih problema, pumpa za benzin mi se nesto ruzno cula, ostalo ok), ajde da vidim za cenu, on mrtav hladan kaze "Vidim da si ok decko, daj 4 200 evra i skuter i teraj". Ispade skuter ni 100 evra, vec je tad imalo zedova oko 4 000 evra, malo vise ali ne znatno.

Ja se okrenuh ka kapiji, uhvatilo me neko bunilo, valjda me covek sokirao i samo sam mu dobacio da nemam pare i da sam ocekivao 2 i po doplatu. Izvinio sam mu se na smetnji i gubitku vremena, uzjahao x9 i vratio se kuci. Posle toga, niko vise niti je zvao, niti se interesovao duze od godinu dana, stavio sam ga na 800 evra fiksna cena. 

Posle par meseci sam ga prodao bratu od tetke za 650 evra, ako vec treba da ga nekom poklonim, bice to moj brat, a ne neki mamlaz.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Grof

https://www.polovniautomobili.com/motori/10436047/aprilia-rsv

Lik mi nudio u zamenu za Opel Vectru. Motor ne vredi  ni 100 eura... na njemu jedino ¹to valja su semerinyi na vili (ne cure) i prednji diskovi ...sve ostalo je neopisivi kr¹.  [doh] jo¹ ka¾e doplatiæu ti razilku... reko i dalje me ne zanima ni sluèajno...  

p.s. tada je tra¾io za motor 2300eura (pre nedelju i po dana)

Lazic

Citat: Grof poslato 08 Jul, 2017, 13:00
Na njemu jedino ¹to valja su semerinyi na vili (ne cure) i prednji diskovi ...sve ostalo je neopisivi kr¹.  [doh] jo¹ ka¾e doplatiæu ti razilku... reko i dalje me ne zanima ni sluèajno...   
Jesi mu rekao, poyy... ;D

Grof

Hajde me sada i ti jebi zbog gre¹ke u kucanju......

P.S. Ako je veæ tako daj da se prvo malo ljubimo  :-*