Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sale_75

Citat: Gavrolini poslato 11 April, 2017, 13:32
Mislim da ni jedan motor nije zenski kao virago. I to one zene koje tripuju da su bajkerke. Muskarci koji vole taj tip motora a nemaju para za harli ce uvek pre uzeti shadow ili intrudera pa cak i krsinu VN. A virago ostaje za zene.
Na koji model VN-a mislis da je krsina?

Gavrolini

Pa svi oni stariji VN vulcan 750 i 800 su mrtvo sranje.

sale_75

Ne znam koju vrstu motorcikala vozis odnosno volis ali konkretno VN 750 je model koliko mene secanje sluzi koji se pravio oko 20 god relativno identican, jedan od snaznijih kastom-a, ja sam ga imao mislim 96' pa do 99', mogu da ti kazem da je to bila jako lepa voznja.

Gavrolini

Voze ljudi svasta. I na svacemu se vozaju lepo kad ne znaju za bolje. A kawasaki je poznat po tome da jedan isti agregat gura dve decenije i vise. Ali to ne znaci da je dobar. I yugo se proizvodio pola veka isti pa je djubre.

sale_75

Naravno da voze sve i svasta, uzivaju daleko vise u tome sto imaju nego ova druga sorta sto ne zna za gore i imaju to radi komsije, drustva ili eto da se vidi raskos (izvinjavam se kolegama koje finasiski dobro stoje i zaista vole motorciklizam). Konkretno VN 750 je koristio agregat samo u tom modelu koliko ja znam, a komentar da se isti agregat koristio 10, 15 ili 20 god to imas u svakom japanskom proizvodjacu. Kao sto imas agregate u automobilima Mercedes i BMW  koji se koriste isto po ko zna koliko god, verovatno zato sto ne umeju da naprave bolje.

megaidiot

imas i ono 'heritage' kod harlija recimo, to isto donosi proizvodjacu lepu zaradu za staru prevazidjenu i losu tehnologiju. ljudi to vole, pa i placaju.

Kostić

meni je èovek nudio kineza, neki èelind¾er 250 cc èoper, lep, oglancan, ko nov na slikama, za moj olupan motor, dok nije bio u voznom stanju. nisam teo. mo¾da sam se zajebo, bolje skoro nov kinez nego stari olupani kavasaki? savetovali su me da se menjam....

eclipse4

Citat: kosta66 poslato 19 April, 2017, 07:52
meni je èovek nudio kineza, neki èelind¾er 250 cc èoper, lep, oglancan, ko nov na slikama, za moj olupan motor, dok nije bio u voznom stanju. nisam teo. mo¾da sam se zajebo, bolje skoro nov kinez nego stari olupani kavasaki? savetovali su me da se menjam....

kole,pa i mi te vec pola godine i jace savetujemo i pokusavamo da te promenimo ali ne vredi.....cim naidjes na rakiju zaboravis na sve  ;D ;D

Gavrolini

Za kola je ctx ili atx sa elektronikovom masinom

Kostić

ne bi dao sliku japanca za novog kineza. ctx i atx su super tarabe za zezanje i tomos kros junior

Gavrolini


Kostić

#551
pa i ja sam nekad bio mlad i lud, nisi ti jedini oboleo od te bolesti. kros junior jeste govno od tomosa, kad se iznervira¹, stavi¹ ga na rame i baci¹ niz livadu. imo ga musa, ubijali se gore na miljakovcu pre iks godina, tamo de je peða skoro 'otkrio dobru stazu'.... dobro je da nije zimus otkrio de smo igrali hokej u zaleðenom jezeru, koje je bilo usred ¹ume i celo u drveæu. tu u ¹umi... i lomili tomose... pijani naravno

kasnije, kad sam evoluirao na mza, oti¹o sam jednom gore u njive i nikad vi¹e. jedva sam ga izvuko. pe¹ke :)

stilgar



moja velika ljubav iz srednje skole :)

lord_oblivion

Citat: Gavrolini poslato 19 April, 2017, 22:40
Za kola je ctx ili atx sa elektronikovom masinom
Jes pa da se olupa  :D
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

za mene je èertnestica sa heblovima... juri celih 50 na sat po avali, a ja se namestim ko keni roberts... ko se nije namuèio na tomosu i raspaloj javi, taj ne zna ¹ta je ¾elja za dvotoèka¹em. trlja¹ pu¾a ko keni roberts po ulici, a ¹mekeri sa ke¹om ja¹u kave i jebu pièke, pa kad doðe¹ na u¹æe, sakrije¹ se u ¾bunje i gleda¹ ih, uz onu u sebi, imaæu ga i ja mamu mu jebem, kad tad. al onda kurac, omatori¹ i opet ne jebe¹. d¾aba ti sad :) danas je lako, sve to ¹to je bilo novo nekada, sad je dre¹ pa ne mora¹ da se zlopati¹ sa tomosom, nego odma na 600 cc, a i tomos skuplji od motora... :)


sale_75

Da, taj je zvao i nas za BMW R1100 RT, inace radim na auto placu Technodrom

brkic87

Jeste ga pogledali ili samo preko telefona?

Gavrolini

Uzeo bih ga ja ako niko drugi nece. Realno ne volim taj motor ali kad je dzabe i sirce je slatko.

brkic87

Evo ga jos jedan Boris Bizetic :D