Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.


UFF


Gavrolini

Izvinjavam se gazda zaboravio sam da za vas sve sto je ispod 5000e ne vredi nista. Ali ima nas sortinje kojima je i 1000e stavka.

UFF

ma jebo klimu a i godiste ali klio jebeni i to 1.2?  [samoubistvo]

DebeliZmaj

nekome mozda zavrshi posao ... :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

chengelle

Ja sam moj prodao za 1000e  1.4i   2002 godiste 3.vrata u ekstra stanju. I klimu je imao i bio registrovan.
tesko sranje od auta ,ako moze da se uopste nazove auto, bolje reci Kotarica
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Gavrolini

Nudi mi se za xr pa sam kontao da ce on sad preko zime mozda lakse otici u zamenu za neki cross. Ali tanka prica.

DebeliZmaj

pa jedino ako ti je vrednost tog XR tipa
60% cene tog vozila pa i da ne ode po full ceni
imas neku marginu ... ovako rizik .. .
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

bigsheki

ako je ok clio oko 1000-1100eur jer nije onaj sa jajastim farovima.i taj sa 8v je jedan od najboljih motora.ekonomican i retko se kvari.kazem iz iskustva.

yamahar6dejan

Zanima li nekog malaguti speedmax 500,2005 godiste,registrovan do avgusta 2017,bila bi cena oko 1600e


Ivan1979


Andreja

Bode mi oèi ¹to je sve detalje ofarbao u belo... I sa ovih fotki, daleko da sam siguran u to ali èini mi se da su prednji diskovi poprilièno potro¹eni. ©ta ga znam, iscimaj nekoga iz Sombora da pogleda :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

VR 46

Али кад напишу дајем и две гуме уз мотор,а гуме можеш да бациш само.
Twist of wrist!

Hurricane


BOKYBOY

Citat: Ivan1979 poslato 18 Januar, 2017, 16:14
Jel zna neko nesto o ovom motoru ?
http://www.mojauto.rs/polovni-motori/2321453_Yamaha_2664_fazer_2002_god/?cena=low

...po meni je ovo mnogo para za ovakav motor, dodaj jos prenos + registraciju + servis i ko zna sta sve jos ne valja...i opet ostaje samo 600 kuba, da je litra pa i ajde... [thumb_down]

Ivan1979

Citat: Hurricane poslato 19 Januar, 2017, 15:07
Citat: Ivan1979 poslato 18 Januar, 2017, 16:14
Jel zna neko nesto o ovom motoru ?
http://www.mojauto.rs/polovni-motori/2321453_Yamaha_2664_fazer_2002_god/?cena=low


vidi ti njega bre  :o

esi ¾iv bratac?

[cheers]

Zivko Zivko  :D
Gledam neke motore a ni sam ne znam tacno sta bih, ali znam da mi treba , odmah  ;D


goranvojska

pa ovo stari model sa 2 cetvrtasta fara al mu samo dodata maska od novijeg.mora da se vidi zbog padanja.sa slika tesko.

ЯЭВОЛУТИОН

Ovo ne vredi 1000 evra....uff i dzimika znaju zasto....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

imam ja za ivana pravi motor
pokazacu mu kad se vrati  :)

Brrka

Koliko mogu da vrede Kawasaki VN 750 i Honda ST1100 Pan eurpoan, oba su 94-o godiste i oba u odlicnom stanju? Pan eurpoa ima 3 kofera, VN ima bisage, pozadi napravljen nosac za kofer, kofer i gore na koferu onaj nosac i ima ono kozno sto dolazi ispod prendnjeg fara?