Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

patak91

A mo¾da je nekom novèanicom koja se trenutno nalazi kod vas plaæeno ubistvo nekog deteta npr i sada ta novèanica nosi lo¹u karmu.  e sad, ako je ta novèanica bila u svoti novca za kupovinu motora, tada i motor nosi lo¹u karmu... I tako dalje i tako dalje... Do jaja bolesan i glup primer,  al kontate kuda prièa vodi :)

bobangsxr

Sve je to tacno ali ljudima je lakse kad ne znaju da se nesto desilo...  pre jedno 2-3 godine prodavala se jedna r6 2006 za 1500 evra havarisana ja pozovem coveka i covek mi kulturno kaze da mu je poginuo cinimi se sin ili brat sa tog motora i da hoce samo da se odkaci od njega i ja dok stigne dole on se proda, inace mi nije nikakav problem da vozim takav motor

Biker-Boy

A sta ako upoznas neku extra zensku, i ozenis je, i posle saznas da je joj bivsi muz riknuo (od srcke) na njoj u sred sexanja   ;D
karma ili sex pitanje je sad  [rofl]
I feel the need..... the need for speed !!!

Jagodinac

Citat: Biker-Boy poslato 09 April, 2016, 22:04
A sta ako upoznas neku extra zensku, i ozenis je, i posle saznas da je joj bivsi muz riknuo (od srcke) na njoj u sred sexanja   ;D
karma ili sex pitanje je sad  [rofl]
hahaha...dobra ti je ova.. Evo ti +.. :D
P.S.Kako se daje + preko androida ?  [offtopic]

UFF

hocu ja da kupim "pinegalea" za 1500e
moze i troje da su poginuli sa njega ako treba nije problem

Jagodinac

Citat: UFF poslato 09 April, 2016, 23:53
hocu ja da kupim "pinegalea" za 1500e
moze i troje da su poginuli sa njega ako treba nije problem
Ima buraz 2016 za 7000.. :D

Andreja

Nema mama, nema tata, niSta nema? :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

Citat: Jagodinac poslato 10 April, 2016, 03:39
Citat: UFF poslato 09 April, 2016, 23:53
hocu ja da kupim "pinegalea" za 1500e
moze i troje da su poginuli sa njega ako treba nije problem
Ima buraz 2016 za 7000.. :D

cekam da prvo neko izgine sa njega pa da padne cena na 1500
ne mora burazer, nek da nekom drugom koga ne voli da ga provoza  [rofl]

freepartyman

Jao ljudi to je sve stvar kulture i obicaja. Nama kao i u vecem delu belog sveta smrt je tuzna stvar bilo da je ona prirodna ili vezana za neku pogibiju. Kod Indijanaca je to kao dobar dan, stavise odredjena plemena slave kada neku umre jer je sad na nekom lepsem mestu. Isto tako imaju i jednu poslovicu koja se meni svidja.  Ko zivi u strahu od smrti pokojnik je medju zivima.
Ja bih uzeo motor sa koga je neko pao, zato sto za taj pad nije nikada kriv motor nego ljudski faktor.
I became a beast to rid myself the pain of being a man

patak91

A ¹ta ako je imao kineske brembo koènice? :D

misa-pei

©to se tièe motora sa kojih je neko poginuo, smatram da je stvar u podsvesti. Ma koliko neko mislio da ga ne tangira to ¹to je neko poginuo sa motora koji vozi, negde se u podsvesti ta informacija skladi¹ti i u nekom kritiènom trenutku mo¾e da izazove reakciju vozaèa, da mu zasmeta, da dovede do neke pogre¹ne reakcije.

Znam neke ljude koji su kupovali takve motore, neki su se lepo vozili, neki su imali nesreæe. Nije bilo pravila. Istini za volju, nisam nikada èuo da je vi¹e njih poginulo sa istog motora.  S druge strane, koliko ljudi gine na motorima, nemoguæe je da toliki motori imaju lo¹u karmu, biæe da je ne¹to i do vozaèa.

Seæam se jedne svoje Jawe. Perfektna je bila, divno sam se vozio, dok jednog dana posle dve, tri godine vo¾nje, iz èista mira, nisam seo na nju i imao oseæaj da æu poginuti. Provozam se, sav u nekom grèu. Uzmem motor od drugara, sve normalno. Pozajmim tako nekoliko motora, ma ni¹ta, sve je normalno. Sednem opet na svoj motor, frka. Prodao sam je budza¹to, samo da se otarasim pomisli da æe mi se ne¹to desiti. I verujem da bi mi se desilo, ba¹ zato ¹to bih to stalno oèekivao, bio u grèu, sigurno bih se olupao. Mnogo toga u glavi vozaèa mo¾e da doprinese u¾ivanju u vo¾nji, ali i da doprinese neprijatnosti.
Država je najveći neprijatelj naroda

Hohštapler

#451
Citat: misa-pei poslato 10 April, 2016, 14:22
Seæam se jedne svoje Jawe. Perfektna je bila, divno sam se vozio, dok jednog dana posle dve, tri godine vo¾nje, iz èista mira, nisam seo na nju i imao oseæaj da æu poginuti. Provozam se, sav u nekom grèu. Uzmem motor od drugara, sve normalno. Pozajmim tako nekoliko motora, ma ni¹ta, sve je normalno. Sednem opet na svoj motor, frka. Prodao sam je budza¹to, samo da se otarasim pomisli da æe mi se ne¹to desiti. I verujem da bi mi se desilo, ba¹ zato ¹to bih to stalno oèekivao, bio u grèu, sigurno bih se olupao. Mnogo toga u glavi vozaèa mo¾e da doprinese u¾ivanju u vo¾nji, ali i da doprinese neprijatnosti.

Znam za taj oseæaj...
Jeziv. Kad ceo pretrne¹...
Pro¹le godine kad smo se vraæali sa Plattnerovog testa, Slaninica i ja, ne znam dal je jo¹ neko bio sa nama, kako smo u¹li u neko selo a mene neka jeza i strah oduzeli! BUkvalno....
Napad panike... iz èista mira. Nikad mi se to nije desilo, fle¹evi ispred oèiju...
I ja stanem sa strane, Slaninica me pitao ¹to stajem i ja mu ka¾em...
Malo smo odsedeli pored motora dok me nije pro¹lo...
Bez ikakvog razloga.
Bukvalno kao da oseti¹ da æe ne¹to lo¹e da se dogodi.  [neampojma]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Kostić


penzos

Ja imao taj oseæaj na svakoj Jawi  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Ivan1979

Samo jednom sam imao osecaj da ce se nesto lose desiti u saobracaju.
Umesto da se lepo provozam po asfaltu resim da odem do Belegiske sume, kao sigurna varijanta, daleko od "nisam te  vid'o " tipova.

I zabodem  se u metalni camac u sred sume  [panic]

Kostić

to je sluèajnost. mene kad napadne ta lo¹a 'karma' vozim polako, vozim brzo, isti kurac, nikad ne padnem, a mobilni me presreæu u svim vrstama raspolo¾enja. sve je to puko sujeverje.

srbac

Citat: Ivan1979 poslato 10 April, 2016, 15:59
Samo jednom sam imao osecaj da ce se nesto lose desiti u saobracaju.
Umesto da se lepo provozam po asfaltu resim da odem do Belegiske sume, kao sigurna varijanta, daleko od "nisam te  vid'o " tipova.

I zabodem  se u metalni camac u sred sume  [panic]

Posle si pevao pesmu Èudna ¹uma  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Ivan1979


Boban_m


juga

Citat: patak91 poslato 10 April, 2016, 13:00
A ¹ta ako je imao kineske brembo koènice? :D
Opet ljudsko faktor,... soæa!!!