Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hohštapler

Citat: Andreja poslato 08 April, 2016, 18:41
Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 18:37
...si bio ti nekad u bolnici?
El zna¹ kolko ljudi je pre tebe le¾alo u tom krevetu? Da ne ka¾em mo¾da i umrlo...
Ako je tvoj dan - tvoj je dan. Motor je brdo metala i plastike, ni¹ta drugo.

Ne ubeðuj druge u tvoje stavove, svako ima svoje. Tvoja stvar ¹to bi vozio tako ne¹to, niko ti ne zamera. Ja se lièno ne bih oseæao dobro na takvom motoru. Nisam sujeveran ni najmanje ali jednostavno mi to ne bi bilo to.

Koga ubeðujem?
Samo se ne treba optereæivati.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 08 April, 2016, 18:39
Jeste  to hrpa metala  ali ako ti nije prijatno na njemu stalno te podseca na nesto lose .
Koji ce mi.
U bolnici si silom prilika ne biras tamo nista.
Ja biram mozor i zelim da se na njemu osecam kao u oblacima :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Kad smo kod motora, danas sam video FZ ko tvoj, samo beo rezervoar i crn rep... brutalno izgleda!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Grof

Sa moje biv¹e zx10r su poginuli momak i devojka a u procesu ubili jo¹ i cigana i konja ....lik se zabio u zapregu.... i prodao sam ga zbog lo¹e "karme"....
A taj zlosreæni zx6r je valjda onaj mohikanac sklapao.... ja na to ni lud nebi seo sve i da nema takvu predistoriju.

Jagodinac

Citat: Grof poslato 08 April, 2016, 18:59
Sa moje biv¹e zx10r su poginuli momak i devojka a u procesu ubili jo¹ i cigana i konja ....lik se zabio u zapregu.... i prodao sam ga zbog lo¹e "karme"....
A taj zlosreæni zx6r je valjda onaj mohikanac sklapao.... ja na to ni lud nebi seo sve i da nema takvu predistoriju.
Vidis da znas i ko ga je sklapao.. Jos me ubedjuje da je lanac super i da je nov.. A pun je korozije bio.. Posle mesec dana se on meni javlja na moj oglas za moj stari motor i krecemo u raspravu..i tad je pukao ,kada sam mu spomenuo taj lanac.. I kao " ti si debil,lanac je nov samo je dosta stojao ,jer je covek poginuo sa njim,a ti si glup da ti objasnjavam kako lanac treba da izgleda ,a i znanje ne delim za dzabe" na tu poruku mi je bilo jasno sa kakvom osobom imam "posao" i nista mu nisam odgovorio,sta da se raspravljas sa takvim covekom...sto se tice bezbednosti kako je to sklepao..ne bih da komentarisem..ipak nisam ovde nikoga da pljujem,ali sve ti je jasno. Protiv decka nemam nista,nismo na istoj talasnoj duzini i to je to.

Kostić

ako motocikl sa koga je neko pao, najebo, nastrado, pogino ode u kobaje, ¹iri se ta lo¹a karma, kao maligni tumor. time onaj ko ga je ra¹irio èini lo¹e delo. kao i onaj ko preæuti da ima lo¹u karmu, kad ga prodaje.

ne?

sujeverje je ok u nekim granicama navika pod nazivom sujeverje. stvar nema karmu.

sa mog srada je deèko iz inðije udario u auto pa ga prodao. mene je slu¾io za sve pare i nije me nikad izdao. oti¹o je u voznom stanju.

makinjo

Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 18:56
Citat: makinjo poslato 08 April, 2016, 18:39
Jeste  to hrpa metala  ali ako ti nije prijatno na njemu stalno te podseca na nesto lose .
Koji ce mi.
U bolnici si silom prilika ne biras tamo nista.
Ja biram mozor i zelim da se na njemu osecam kao u oblacima :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Kad smo kod motora, danas sam video FZ ko tvoj, samo beo rezervoar i crn rep... brutalno izgleda!
Toga jos nisam video.
Imaju dvojica iste boje kao moj samo sto se ne cuju i nemaju ovaj prelepi vizir kao sto imam ja :p

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

zVuk

#426
ok, samo sam pitao, jer inace delim stav sa hohstaplerom po tom pitanju...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

bigbad86

U mom doskorasnjem krevetu (trosedu) je umro moj deda drzeci mene u narucju (imao sam 1 godinu, ne secam se). U tom krevetu sam spavao kasnije jos 15 godina (restaurirali smo ga jednom) Stvar je stvar, karma ide na ljude, ne na stvari.

Boban_m

Aha...jesi gledao Annabelle?

Jagodinac

Citat: bigbad86 poslato 08 April, 2016, 22:19
U mom doskorasnjem krevetu (trosedu) je umro moj deda drzeci mene u narucju (imao sam 1 godinu, ne secam se). U tom krevetu sam spavao kasnije jos 15 godina (restaurirali smo ga jednom) Stvar je stvar, karma ide na ljude, ne na stvari.
Pa nece deda da te hvata za noge..deda te voleo,ali neko tamo iz p.m dok mu ganjas masinu...ja bih opet razmislio..ne bih se zajebavao.. 😂😂😂

Lazza

Citat: Grof poslato 08 April, 2016, 18:59
Sa moje biv¹e zx10r su poginuli momak i devojka a u procesu ubili jo¹ i cigana i konja ....lik se zabio u zapregu.... i prodao sam ga zbog lo¹e "karme"....
A taj zlosreæni zx6r je valjda onaj mohikanac sklapao.... ja na to ni lud nebi seo sve i da nema takvu predistoriju.
Pa to se potire ako ganci riknuo... Srecan dan Roma btw  8)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
I may be dumb, but I'm not stupid.

bigbad86

Citat: Jagodinac poslato 08 April, 2016, 23:43
Citat: bigbad86 poslato 08 April, 2016, 22:19
U mom doskorasnjem krevetu (trosedu) je umro moj deda drzeci mene u narucju (imao sam 1 godinu, ne secam se). U tom krevetu sam spavao kasnije jos 15 godina (restaurirali smo ga jednom) Stvar je stvar, karma ide na ljude, ne na stvari.
Pa nece deda da te hvata za noge..deda te voleo,ali neko tamo iz p.m dok mu ganjas masinu...ja bih opet razmislio..ne bih se zajebavao.. 😂😂😂
A sto ovaj sto je poginuo sa motora ce da me goni u snovima i da mi kenja? :P Ok je ako si se ti utripovao i smeta ti, onda je normalno da ga i ne vozis jer ako to sto je neko poginuo sa njega ti smeta moze da te omete u saobracaju pa stvarno da zagines. Al kome ne smeta, boli ga uvo, vozi se covek :P

Jagodinac

Citat: bigbad86 poslato 09 April, 2016, 00:55
Citat: Jagodinac poslato 08 April, 2016, 23:43
Citat: bigbad86 poslato 08 April, 2016, 22:19
U mom doskorasnjem krevetu (trosedu) je umro moj deda drzeci mene u narucju (imao sam 1 godinu, ne secam se). U tom krevetu sam spavao kasnije jos 15 godina (restaurirali smo ga jednom) Stvar je stvar, karma ide na ljude, ne na stvari.
Pa nece deda da te hvata za noge..deda te voleo,ali neko tamo iz p.m dok mu ganjas masinu...ja bih opet razmislio..ne bih se zajebavao.. 😂😂😂
A sto ovaj sto je poginuo sa motora ce da me goni u snovima i da mi kenja? :P Ok je ako si se ti utripovao i smeta ti, onda je normalno da ga i ne vozis jer ako to sto je neko poginuo sa njega ti smeta moze da te omete u saobracaju pa stvarno da zagines. Al kome ne smeta, boli ga uvo, vozi se covek :P
Znam drug sta mi pricas..jbg,nije nama svima prijatno i to je to. :)

Darko.Kinez

Citat: Grof poslato 08 April, 2016, 18:59
Sa moje biv¹e zx10r su poginuli momak i devojka a u procesu ubili jo¹ i cigana i konja ....lik se zabio u zapregu.... i prodao sam ga zbog lo¹e "karme"....
A taj zlosreæni zx6r je valjda onaj mohikanac sklapao.... ja na to ni lud nebi seo sve i da nema takvu predistoriju.
Jeste bio kod Mohikanca ili ti Pere iz Lazarevca,koji je ovde predstavlja yzf750 sp preradjenog u street fighter,inace nikoga ne osudjujem,svako od nas je razlicit ,svako od nas ima svoje misljenj,a i svako od nas ima svoj stav i svoje razlike u razmisljanju,neko ce da kupi i da sedne i da vozi,ja znam x primera i x motora koji se vozaju a bili su lupani i neko cak i poginuo sa njih ali nista,i dana danas se voze. Dacu samo primer CBR600 isto iz Lazarevca,koja je otisla za Mladenovac,i koja je na kraju zavrsila cini mi se u Zrenjaninu,i eto prodaje se i nikom nista.. tako da sve to ima svoje,a i kako sto rekoh svako od nas je razlicit i razlicto svako od nas misli! Dve iste jedinke na celom svetu ne postoje ili ti ista bica kako god :)

UFF

Citat: makinjo poslato 08 April, 2016, 18:39
Jeste  to hrpa metala  ali ako ti nije prijatno na njemu stalno te podseca na nesto lose .
Koji ce mi.
U bolnici si silom prilika ne biras tamo nista.
Ja biram mozor i zelim da se na njemu osecam kao u oblacima :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

znas li ti bre ko je umro sa tim lg-em u rukama sa kog pises?
cak su ga i sahranili sa istim ali ga cigani otkopali uzeli mu telefon i prodali ga a serviser koji ga je otkupio stavio novu masku i prodao ga tebi :D

Gavrolini

Bas to. Ako ga nisi kupio novog u salonu ne mozes da znas pravu istoriju motora. A i ako kupis novog mozda je umro onaj dok ga je testirao na valjcima. Mada psiha je cudo i kad nesto ne znas onda se to nije ni desilo.

Hohštapler

#436
Ljudi, svodi se na to da je to hrpa metala i plastike, da to nema svoju narav i nema svoju karmu, karmu je imao vozaè...
I mene jednom opeko tiganj jb¹ ga, pa ga i dalje koristim...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jagodinac

Ma burazeri..meni nekako nije mirna psiha..ne osecam se prijatno..slazem se ja sa svima vama da je hrpa metala itd... Ali kao sto postoje razliciti motori...tako postoje i razliciti karakteri i misljenja. Inace se slazem sa Gavrolinijem..da ne znam..sve bi mi jedno bilo.

makinjo

Citat: UFF poslato 09 April, 2016, 10:36
Citat: makinjo poslato 08 April, 2016, 18:39
Jeste  to hrpa metala  ali ako ti nije prijatno na njemu stalno te podseca na nesto lose .
Koji ce mi.
U bolnici si silom prilika ne biras tamo nista.
Ja biram mozor i zelim da se na njemu osecam kao u oblacima :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

znas li ti bre ko je umro sa tim lg-em u rukama sa kog pises?
cak su ga i sahranili sa istim ali ga cigani otkopali uzeli mu telefon i prodali ga a serviser koji ga je otkupio stavio novu masku i prodao ga tebi :D
Dok ne znam ne boli me glava toliko je jednostavno :)
Dovoljno je rizicno svaki put kada sednem na motor ne moram da imam to u glavi da je neko poginuo na istom :)
Slazes se da se ne moze porediti motor i telefon. :)


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

sremac

A kako niko ne razmislja da je taj motor mozda ispucao losu karmu, koja je sansa da mu se dva puta tako nesto desi ?

da se razumemo, ne bi mi bio prijatan osecaj, al razmislite ko zna sta se sve desavalo s motorima dok nisu dosli do vasih ruku :)
budala na leru, mudonja u kontra smeru