Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

serbduck

  Ima ludaka...
Ja sam prodao moj VTR za 1400e, a ovaj sto ga je kupio trazio 3100 e ( posle pada...)

...ima nas raznih...

Jos ga nije prodao...a spusta cenu polako...

           [cheers]
Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

DUKE Vuk

Citat: Gavrolini poslato 11 Februar, 2016, 20:55
Pa fazer 1000 koji sam ja prodao pre tri ipo godine za 2150 se i dan danas pojavi na oglasima za 2900-3000e.  Mislim ok je da neko hoce da zaradi tu nema nista lose ali kad pocnu price kao u ovom mom slucaju, tipa prvi vlasnik, licno ga uvezao iz francuske. I to poznat lik u moto svetu.

Eh, èika Lukaè kad skroji prièu, ovaj ¹to ga sad prodaje, posle dvije godine i dalje vjeruje u nju :) .

Gavrolini

Mada.... Sabac su nekad zvali "mali Pariz" pa kad je kupljen od mene oni racunaju da je stigao iz francuske :)

Steel_Stallion

I don't know about angels, but it's fear that gives men wings!

Bori¹a

igram bilijar sinoc sa nekim likom i pita lik odakle si... ja kazem i pitam njega, on napise 'srpski grad crne hronike - sabac' :D

Hohštapler

...samo ti bi vodio tipa na bilijar...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

preko neta andrej, ne mozes da biras protivnika :D

Hohštapler

..samo ti bi igrao bilijar preko neta..  [samoubistvo]

;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hattrick

Borko sine, jel i jebes preko neta ?  :)

Hohštapler

Citat: Hattrick poslato 13 Februar, 2016, 15:15
Borko sine, jel i jebes preko neta ?  :)

Nova vremena dru¾e... nije lako biti mlad danas... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


patak91

Ova yamaha mi se nudi u zameni
Jel zna neko ne¹to vi¹e o njoj mozda?
Prodajem auto, a samo mi neke zamene nude, niko nema kes
http://www.kupujemprodajem.com/Yamaha-YZF-750R-Extra-31654695-oglas.htm?filter_id=20678153

Jagodinac

Sa ovog motora je covek poginuo.. Da se neko ne zajebe..sumnjam da bi mu bio prijatan osecaj.

http://www.polovniautomobili.com/motori/7801374/kawasaki-zx6r

zVuk

nek je laka zemlja tom sto je poginuo, ali kakve veze to ima sa motorom ako je ispravan..??
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kilogixxer


Bishke

Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 05:21
nek je laka zemlja tom sto je poginuo, ali kakve veze to ima sa motorom ako je ispravan..??

Nije prijatan osecaj...

Imao sam dve situacije vezane tako za  motore...

Prva neki KTM iz Rume, decko dal je ostao u kolicima ili je poginuo na njemu, nezgodan pad iako na motoru nema vece stete. Porodica prodaje samo da ode...trebalo je da uzmem al me neko pretekao...otisao bi odmah u kobasice

Druga situacija, drugar kupio yzf 750 sa koga je poginuo isto neki lik, razlupan skroz bio..ovaj ga sredio ali je opet imao neki trip...nesto tu ima...vrlo ga malo vozio, zamenio i sada se vozi nikad srecniji
You should do one thing every day that scares you

Jagodinac

Citat: Bishke poslato 08 April, 2016, 10:35
Citat: zVuk poslato 08 April, 2016, 05:21
nek je laka zemlja tom sto je poginuo, ali kakve veze to ima sa motorom ako je ispravan..??

Nije prijatan osecaj...

Imao sam dve situacije vezane tako za  motore...

Prva neki KTM iz Rume, decko dal je ostao u kolicima ili je poginuo na njemu, nezgodan pad iako na motoru nema vece stete. Porodica prodaje samo da ode...trebalo je da uzmem al me neko pretekao...otisao bi odmah u kobasice

Druga situacija, drugar kupio yzf 750 sa koga je poginuo isto neki lik, razlupan skroz bio..ovaj ga sredio ali je opet imao neki trip...nesto tu ima...vrlo ga malo vozio, zamenio i sada se vozi nikad srecniji

Upravo tako..ja ne bih seo na njega..i dan danas mi je ruzan osecaj sto sam ga probao od drugog vlasnika,pre ovog (u Lazarevcu je bio)..jer sam razmisljao da ga kupim,a nisam znao da ga je taj drugi vlasnik kupio slupanog i to za 300-400 evra... Saznao sam tek kada je ovaj nesrecnik kupio,a onaj se resio bede... Ko zna koliko njih je klelo bas taj motor ,drugo..losa sreca..trece..kakav je osecaj kada znas da je one rucke drzao neko dok su mu prolazile poslednje sekunde zivota..

Hohštapler

...si bio ti nekad u bolnici?
El zna¹ kolko ljudi je pre tebe le¾alo u tom krevetu? Da ne ka¾em mo¾da i umrlo...
Ako je tvoj dan - tvoj je dan. Motor je brdo metala i plastike, ni¹ta drugo.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Jeste  to hrpa metala  ali ako ti nije prijatno na njemu stalno te podseca na nesto lose .
Koji ce mi.
U bolnici si silom prilika ne biras tamo nista.
Ja biram mozor i zelim da se na njemu osecam kao u oblacima :)

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Andreja

Citat: Ho¹tapler poslato 08 April, 2016, 18:37
...si bio ti nekad u bolnici?
El zna¹ kolko ljudi je pre tebe le¾alo u tom krevetu? Da ne ka¾em mo¾da i umrlo...
Ako je tvoj dan - tvoj je dan. Motor je brdo metala i plastike, ni¹ta drugo.

Ne ubeðuj druge u tvoje stavove, svako ima svoje. Tvoja stvar ¹to bi vozio tako ne¹to, niko ti ne zamera. Ja se lièno ne bih oseæao dobro na takvom motoru. Nisam sujeveran ni najmanje ali jednostavno mi to ne bi bilo to.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D