Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

ljupche92

Citat: okisa poslato 05 Septembar, 2013, 22:19
Citat: ljupche92 poslato 31 Avgust, 2013, 11:05
Hoce neko . . . ?
http://www.kupujemprodajem.com/Yamaha-TDM-850-6292316-oglas.htm?filter_id=31324046
Za 1000 evra :)


A On na oglasima ne daje ispod 1100    [cheers]
hahahah meni je ponudio "glava za glavu", aa ja moj motor ne dam ispod 1000 evra, sto znaci, ko hoce TDM za 1000 evra, nek se javi :D
[cheers] [cheers] [cheers]

Che


Kengur



Che


UFF

Interesuje li nekog GSXR1000 2007 za 4000e ?

Major


UFF

nemam
mrzi me da se drkam da idem da slikam
motor je u beogradu i to je cena za mene
nije nikakva zamena u pitanju
mislim da je povoljno ali mene taj motor ne interesuje pa rekoh da ucinim nekom manijaku

bokilic

aj sto nude svakakva govna u zamenu..nego sto smaraju sms,om...ako imaju pare nesto da kupe,valjda imaju za poziv  u pm...
brmmmm

UFF

imaju ali nemaju vremena svakog da pozovu
da posaljes 100 sms-ova za zamenu ti treba mnoooogo manje vremena nego da obavis 100 telefonskih poziva (plus te ne interesuje da li je vlasnik nedostupan ili ne moze da se javi u tom trenutku)
u 90% kad dobijes ponudu preko sms-a taj ti nudi neko govno od motora koje je precenio i ne menja se zato sto zeli tvoj motor vec zato sto zeli da uvali svoj les, bilo kome, za bilo sta

Major

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 17:00
nemam
mrzi me da se drkam da idem da slikam
motor je u beogradu i to je cena za mene
nije nikakva zamena u pitanju
mislim da je povoljno ali mene taj motor ne interesuje pa rekoh da ucinim nekom manijaku
Mora da lik ima neki link ka oglasu ako ga vec prodaje.

UFF

nema
prodaje ga strana osiguravajuca kuca koja ga je vec isplatila njegovom vlasniku
kupac ide u sup da mu udare pus sasije

con3

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 18:53
imaju ali nemaju vremena svakog da pozovu
da posaljes 100 sms-ova za zamenu ti treba mnoooogo manje vremena nego da obavis 100 telefonskih poziva (plus te ne interesuje da li je vlasnik nedostupan ili ne moze da se javi u tom trenutku)
u 90% kad dobijes ponudu preko sms-a taj ti nudi neko govno od motora koje je precenio i ne menja se zato sto zeli tvoj motor vec zato sto zeli da uvali svoj les, bilo kome, za bilo sta
A ja mislio da je to samo kod mene tako :)

Major

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 19:35
nema
prodaje ga strana osiguravajuca kuca koja ga je vec isplatila njegovom vlasniku
kupac ide u sup da mu udare pus sasije

E pa jebaga.


chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

chengelle

Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

Taraba

Mesta u gara¾i.
Planirao sam da ne menjam KLE barem jos jednu sezonu, al poceo neki crv da me grize od kad sam provozao veæi motor.
Da sutra mogu da prodam KLE-a do¹ao bi po Triumpha.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

chengelle

Jbg vidis da se nista ne prodaje,ja ne znam,samo da poklonim nekom motor,i tad bi mi trazili 50evra za put,jbg daleko je Jagodina od Beograda,celih 125km
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!