Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Hurricane

..jel' tebi ovo neko nudi za Hondu?

3006

Prvo da skine nalepnicu  :D
Ebi ga, rado ali nema para.

UFF

Citat: hurricane poslato 16 Maj, 2013, 12:06
..jel' tebi ovo neko nudi za Hondu?


da

bio juce da ga gleda i kaze kad je vuideo u oglasima on je oglasio i svoj motor
ako se moj proda on svoj povlaci iz prodaje

a koji ce meni q kantasaki?
jes nov i lep ali je bicikla

dobro za nekog pocetnika koji se lozi da mu motor izgleda kao R a opet da sedi udobno i da ne ide previse brzo da ne nastrada :)

Hurricane

..pa po¹to si ti re¹io da proda¹ Hondu, da li æe¹ pare dobiti od njega kad on proda kawu ili ti svoj to je svejedno,
ali mislim da neka zamena sa Honde na Er6 da se vozi, ne dolazi u obzir...

nash


hagor

RIde or Die

djolefer

Ja dobih ponudu da dam moj yz450 2004 za hondu cbr 954 rr.. Kaze covek da hoce glavu za glavu. Inace ja u oglasima trazim 2300 a on 3100.. Kaze ako je moj u dobrom stanju moze glava za glavu.. Njegov je 2002 god.. Gledam po oglasima krecu se od 3700 pa na gore.. Verovatno je neki les.. Ima ga na moto berzi crni.. Iz zajecara
:D

shmeki

Ja sam dok mi je ljubimac jos uvek bio aktuelan  Suzuki GSX-R750 K9 na oglasima (msm sa je kraj aprila bio) dobio ponudu da menjamo Glavu-za-Glavu za BMW 740 diesel 1998 decembar mesec, posaljem mi link covek. Ja na pol.aut. i stvarno vidim da je oglasio takav auto i ceni ga 7.000, a pored tog oglasa takvi modeli od 2.500 do 3.500.....Msm ne bi ga uzeo ni da je 2.500,m al covek je dijabola  [rofl] [rofl] [rofl]
Twist the Throttle

shmeki

A za predjasnje modele dok sam ih oglasavao, jes'bilo srecnijih vremena i islo je sve, i prodaja i svasta nest, dobijao sam za moje motore :
Komplet BOSCH program terstera,ubodnih busilica,brusilica,kosilica,i ica svakakvih
Jedan lik me zvao i tada je izasao tek Samsung Galaxy S2 (kretao se oko 400e) ponudio mi 15 Telefona
Pa trgovci iz N.P. POLA U KESHU , A POLA U GARDEROBI , i ja odmah da se preselim na buvljak da prodajem....
Jutro je nisam se jos razbudio pa ne mogu da se setim svih gluposti.....Ima nas svakakvih  :o 8) :P :-* [clapp] [veryangry] [yahoo] [cheers] [watching] [doh] [glavazid]
Twist the Throttle

djolefer

ja juce dobih ponudu glavu za glavu za moj crf450 2008 i za njegov ktm smc 2012..  ja poceo da se smejem,, reko koliko ti to cenis,, kaze on ako je dobar tvoj moze kljuc za kljuc,, onda sam ga pitao za papire i narednih 3 minuta ga nista nisam razumeo,, rekao sam mu da cu se javiti
:D

con3

Pa to ti nije lose ,koliko si ti cenio tvog crfa-a ?

djolefer

3200.. sta ce mi kad nema papire
:D

hagor

Citat: shmeki poslato 20 Jul, 2013, 08:50
Ja sam dok mi je ljubimac jos uvek bio aktuelan  Suzuki GSX-R750 K9 na oglasima (msm sa je kraj aprila bio) dobio ponudu da menjamo Glavu-za-Glavu za BMW 740 diesel 1998 decembar mesec, posaljem mi link covek. Ja na pol.aut. i stvarno vidim da je oglasio takav auto i ceni ga 7.000, a pored tog oglasa takvi modeli od 2.500 do 3.500.....Msm ne bi ga uzeo ni da je 2.500,m al covek je dijabola  [rofl] [rofl] [rofl]

740d je poceo da se proizvodi od aprila 99te, i ta cena o kojoj ti pricas je misaona imenica, za 2500-3500e mozes da uzmes 7micu koja nije facelift benzinjaru bez plina i ne registrovanu, ako ima plin i registrovana je onda je verovatno neka krsina za te novce... facelift realno sada vredi 5500 pa na gore...
RIde or Die


Kanarinac

Precenio ga je za nekih 800 evra minimum :) Ne znam da li je 250 ili 500, ali je drugar skoro prodao 250 2006 godiste za 1800 evra, sve zamenjeno sta je trebalo, nove gume i registrovan

UFF

ne razumem se u skutere i ne znam ni koliko kostaju ali posto vidim da ovaj ima dva diska napred onda je ili 400 ili 600

hagor

500 je, po izduvu se vidi... takav auspuh koristi i piaggio x9 500 (evolution), gilera nexus 500 i aprilia atlantic 500...
RIde or Die

UFF

 [neampojma]

koliko ovo vredi?

pod uslovom da je u ok stanju

Kanarinac

Pa vredi oko 2000, 2200 maximum, ali mora bas da bude do jaja. Ali opet ako ga uzimas u zameni, racunaj da ako hcoes brzo da ga prodas, moras da budes najjeftiniji na oglasu. Ja ga ne bih preko 2000 racunao

con3