Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

Pa vec sam citao da si o tom motoru... Eto :) korisna tema :) i hvala
Samo polako i pun gas


CBRR1



con3

Jocala a koliku doplatu je trazio ?

jocale

Nista mi nije rekao... Prica bila da pogledam motor pa da se cujemo ali se nismo culi... Inace rekao u zameni cena veca :D hahahah cenim i ja svoj motor vise nego sto mu je trzisna cena a jbg... Precenjeno, a jos lomljen... Sa mog motora nije padano... Ne treba mi to... Kupio sam motor da se vozim bezbedno... I mislim da nisam pogresio oko kupovine...
Samo polako i pun gas

clutch&brake

Ne pravim se pametam ali matori ako je ON TEBE ZVAO ti DIZES cenu svog motora. Ako nije velika razlika u ceni onda kljuc za kljuc
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

jocale

Pa znam ali i kazem da je nerealan... A i ne treba mi... moja kawa je bolja od tog ltm-a u svakom slucaju :)
Samo polako i pun gas

clutch&brake

U to ne ulazim dalje samo mojne da te pravi budalom... Jos pogotovu sto ti je uff reknuo da je les
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

jocale

Samo polako i pun gas

UFF


jocale

Samo polako i pun gas

con3

Jbt jos te zove trazi zamenu i kaze ti u zameni cena veca ?Pa jel taj normalan ? :)

jocale

ma ja u svakom slucaju nisam zainteresovan za ktm... bar ne za sada... i verovatno bi mi bio drugi motor... ja volim 4 redna cilindra :) i uvek kad kupujem nesto kupim skuplje pa se to na kraju i isplati... za ovo bas nisam zainteresovan a i on je psiho :)
Samo polako i pun gas

Jefta

Па тај и даље нуди тај КТМ. И мени је тражио доплату за еР. Он вероватно не зна за мото форуме и да људи причају једни са другима :)

UFF

bila bi fora da ste mu svi kad vas zove govorili ma nisam lud da menjam za tu tvoju krsinu koju svima nudis
pozdravio te uff :)
onaj momak kome si nudio zamenu za cbr

posle treceg takvog poziva mislim da bi se opasno smorio

con3

Citat: UFF poslato 02 Mart, 2013, 12:56
bila bi fora da ste mu svi kad vas zove govorili ma nisam lud da menjam za tu tvoju krsinu koju svima nudis
pozdravio te uff :)
onaj momak kome si nudio zamenu za cbr

posle treceg takvog poziva mislim da bi se opasno smorio
Pa i on se sad pita u cemu je fazon :)

yamahar6dejan

mene zvao prekljuce taj lik sa ktm-om,da menjamo za pezoa mog i da mu dam 2000e  [ludak] ja ga namerno pitam jel padano sa motora,kaze on NIKAD,motor je fabrika  [facepalm] ja mu kazem "citao sam na forumu da ti je motor bio sav izlomljen,tako da dolazi u obzir samo da ti meni doplatis 2000e" on mi seljak lupi slusalicu  [bejzbolka]

UFF

 [rofl]

sto mu bre nisi rekao da sam ga ja pozdravio?

aj sad svi koje je on zvao i nudio da mu ga uvali da ga zovete i da ga napusite kurcem sto je bezobrazan

i kazete mu pozdrav od UFF-a (crveni cbr600f)

yamahar6dejan


sto mu bre nisi rekao da sam ga ja pozdravio?

aj sad svi koje je on zvao i nudio da mu ga uvali da ga zovete i da ga napusite kurcem sto je bezobrazan

i kazete mu pozdrav od UFF-a (crveni cbr600f)
[/quote]
e da znas da bi bila fora,kao sto je on nas smarao sa njegovim bezobraznim ponudama,sad mi njega da uhvatimo jedan dan u semu,telefone u ruke i jedan pojedan "dobar dan,jel ti prodajes ovu lesinu od motora,e papane imas pozdrav sa foruma na celu sa Uff-om"  [rofl] [rofl] i kag taj dan nazove nas pedeset ima da uzme motor i da ga zapali od muke  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]