Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

srbac

#80
Zavisi od nacina voznje. Ako divljas odgovor je DA.  :(  [yahoo]
Sto bi rekla zena od mog drugara, sve sto prija, ubija  [zena]

monsterbnt

Taj motor se ne kupuje da ga vozis penzionerski.
Smrt SVIMA!!!!

con3

Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2012, 01:53
Zato sto imam previse motora a premalo $ i zato sto mislim da ce lakse da ode nego cbr jer iako nije bolji motor od njega mi ipak zivimo u srbistanu i ovde je tranzda popularan ko trafika na plin
Mada gasim sad oglas, nema prodaje zimi, moze samo da se pokloni, na prolece cu da oglasim oba pa koji ode, ovo sam vise okacio da vidim da li ce da naleti koja zanimljiva zamena..
Uglavnom je 29 prevaranata u pokusaju sa krsevima za zamenu ali svaki 30ti uleti nesto sto ti se bas svidja ili sto je dobro a veoma povoljno pa mozes dobro da prodjes, ko ima zivaca za to jbg
I mislim da preprodavci vozila ne zive od kupim-sredim-prodam-zaradim vec kupim-zamenim uz doplatu pa zamenim opet uz doplatu i taj poslednji me izadje dzabe
Pa vecina bi da te zajebe a taj 30 je realan ali ti njemu moras da doplatis :)

Kanarinac

Citat: con3 poslato 11 Decembar, 2012, 12:24
Citat: UFF poslato 11 Decembar, 2012, 01:53
Zato sto imam previse motora a premalo $ i zato sto mislim da ce lakse da ode nego cbr jer iako nije bolji motor od njega mi ipak zivimo u srbistanu i ovde je tranzda popularan ko trafika na plin
Mada gasim sad oglas, nema prodaje zimi, moze samo da se pokloni, na prolece cu da oglasim oba pa koji ode, ovo sam vise okacio da vidim da li ce da naleti koja zanimljiva zamena..
Uglavnom je 29 prevaranata u pokusaju sa krsevima za zamenu ali svaki 30ti uleti nesto sto ti se bas svidja ili sto je dobro a veoma povoljno pa mozes dobro da prodjes, ko ima zivaca za to jbg
I mislim da preprodavci vozila ne zive od kupim-sredim-prodam-zaradim vec kupim-zamenim uz doplatu pa zamenim opet uz doplatu i taj poslednji me izadje dzabe
Pa vecina bi da te zajebe a taj 30 je realan ali ti njemu moras da doplatis :)

Pa ti rece sa trandzom putujes sl godine pa tek onda prodajes. Da sam na tvom mestu, spustio bih cenu za cbr samo da ode. mada e bas cudi da nije do sad

UFF

nije ni u oglasima
cbr ima pun qrac opreme, nove dvokomponentne gume, nov lanac i lancanike, plocice.. registrovan, sredjen, bez mane, necu da ga poklanjam

Kanarinac

Znam da neces, ali sto ti duze stoji, cena mu je sve manja. To sto si u promenio gume, lanac i lancanike moze samo da ubrza prodaju za neku nizu cenu od realne. Ali dobro sad

UFF

pa zato nisam u fazonu da mora da ode
nek ostane on a ode trandza
ko ga jebe ici cu opet sa njim ako treba
a mogu i ktm da prodam jer je cb1000r odlican za grad jer se sedi uspravno a poteze trenutno :)

Panco.KV


Kanarinac

Pa dobro, najpametnije bi ti bilo da ostavis cb-a i da ga vozis. On ti je all in 1

clutch&brake

Citat: Jefta poslato 30 Novembar, 2012, 19:50
Nude mi u zamenu za gsxr KTM 690 Duke 2008 crno bele boje sa akrapovicem. Nismo se dogovarali koliko bi on morap da doplati za motor.
jel taj sa banovog brda ktm?
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Jefta

Iskreno nemam pojma. Nije ni bitno meni se ne svidja KTM pogotovo taj Duke.

Inace nije motor, ali jesu kola
http://www.polovniautomobili.com/oglas2461914/peugeot_207/
Mozda nekome igraju neku ulogu

Jefta


UFF

Dobar

Licno bi pre uzeo njega nego gsxr

Jefta

Samo sto je nejked. Ja bih nesto sa vizirom i polu oklopima (Fazer) da bar malo sklanja vetar. Dobro je to leti, ali cim malo zahladni... Znas koliko sam se puta spasio na burgmanu zavucem se iza plastika i nije mi hladno.

UFF

Znam
ali jbg imas skuter za kad je hladno
ovaj vozis samo kad je vrucina i resen problem

Jefta

Imao sam drugu ideju. Putni motor tipa fejzer sa svim koferima i mali skuter za po gradu nesto tipa beverly-ja...

con3

Jefto onaj pezo nevredi te pare sto ti nudi u zamenu

UFF


Jefta

Citat: con3 poslato 15 Decembar, 2012, 19:56
Jefto onaj pezo nevredi te pare sto ti nudi u zamenu
Ma mene ne interesuje pezo, nesto ne volim francuze... a i imam kola vec

UFF

dominator 1999god ocuvan trazi lik 2000e
zainteresovan neko?

[attachment deleted by admin]