Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: CBRR1 poslato 03 Decembar, 2012, 08:33
Sto onom Mirzanu izlupaste minuse nije mi jasno,decko nudi svoj motor u zameni,tema je o tome zar ne,ja dajem ti nudis,ja nudim ti dajes,ovom trecem to odgovara i tako...NAJGLUPLJA STVAR OVOG FORUMA JEL SU VIDELI DVA MINUSA DAJ LUPAJ MINUS,A STO ,NE ZNA NI SAM...! ovog mirzana nit znam nit ista ali tako malo malo pojedini indijanci lupaju minuse u prazno,ne mislim o ovoj temi...NEKI DAN BORISA LUPA PLUS JOS NAGLASAVA DA NIJE PROCITAO JOKEROV POST NEGO JE VIDEO PLUSEVE PA AJ,TAKO I OVO...SAD KAD KENJATE O TOME DA UREDITE FORUM JER JE NEKO REKAO "BILDE" TAKO UREDITE I OVE STVARI PA KAD VIDITE BZVZ NALUPANE MINUSE ODBANUJETE CLANA....U CEMU JE FORA LUPATI U PRAZNO...

dobio minus, pa dobio, jel to razlog da sam skreces sa toka teme i vodis je u raspravu o jebenim minusima?
Ako ti se i o tome bas diskutuje otvoris lepo temu za minuse pa kad god vidis nekom nepravedno lupljen minus ti okacis link u toj temi i raspravljas do sutra ako mislis da ces time nesto da promenis
i zaglavio ti se CAPS LOCK

stefgi


srbac

#42
Mislim da je gospodin CBRR1 zaboravio sta je otvorena ovu tema. Pa to glasi ovako>
((((E pa evo teme u koji mozete da kacite linkove do oglasa, slike i cenu vozila koje vam ponude u zameni pa ako se ovde nadje neko ko to hoce da kupi onda se svo troje vidite i zatvorite krug i svi dobiju ono sto zele))))
Koliko sam ja shvatio da nije bila namena ove teme da se daju oglasi za svoje motore u sta se vidim pretvara ova tema....nego da se samo postave oni motori sto je neko nama ponudio... mada ovde na nasem forumu je tako ...he he he ...sve moze ....nema problema....
Zbog toga sam napisao da su neki promasili temu....
Minuse ne dajem skoro nikad, jedino kad bas neko pocne da vredja e onda sam velikodusan,pozzzzzzz
Pozdrav za Mirzu starog OFF road bajkera i njegovo drustvo...

CBRR1

Citat: UFF poslato 03 Decembar, 2012, 12:10
Citat: CBRR1 poslato 03 Decembar, 2012, 08:33
Sto onom Mirzanu izlupaste minuse nije mi jasno,decko nudi svoj motor u zameni,tema je o tome zar ne,ja dajem ti nudis,ja nudim ti dajes,ovom trecem to odgovara i tako...NAJGLUPLJA STVAR OVOG FORUMA JEL SU VIDELI DVA MINUSA DAJ LUPAJ MINUS,A STO ,NE ZNA NI SAM...! ovog mirzana nit znam nit ista ali tako malo malo pojedini indijanci lupaju minuse u prazno,ne mislim o ovoj temi...NEKI DAN BORISA LUPA PLUS JOS NAGLASAVA DA NIJE PROCITAO JOKEROV POST NEGO JE VIDEO PLUSEVE PA AJ,TAKO I OVO...SAD KAD KENJATE O TOME DA UREDITE FORUM JER JE NEKO REKAO "BILDE" TAKO UREDITE I OVE STVARI PA KAD VIDITE BZVZ NALUPANE MINUSE ODBANUJETE CLANA....U CEMU JE FORA LUPATI U PRAZNO...

dobio minus, pa dobio, jel to razlog da sam skreces sa toka teme i vodis je u raspravu o jebenim minusima?
Ako ti se i o tome bas diskutuje otvoris lepo temu za minuse pa kad god vidis nekom nepravedno lupljen minus ti okacis link u toj temi i raspravljas do sutra ako mislis da ces time nesto da promenis
i zaglavio ti se CAPS LOCK
[thumb_up]

Kengur

Cbrr1 hakovan od strane branga... Ne bi gospodin cbrr1 vikao....

misa-pei

Citat: CBRR1 poslato 03 Decembar, 2012, 08:33
Sto onom Mirzanu izlupaste minuse nije mi jasno,decko nudi svoj motor u zameni,tema je o tome zar ne,ja dajem ti nudis,ja nudim ti dajes,ovom trecem to odgovara i tako...NAJGLUPLJA STVAR OVOG FORUMA JEL SU VIDELI DVA MINUSA DAJ LUPAJ MINUS,A STO ,NE ZNA NI SAM...! ovog mirzana nit znam nit ista ali tako malo malo pojedini indijanci lupaju minuse u prazno,ne mislim o ovoj temi...NEKI DAN BORISA LUPA PLUS JOS NAGLASAVA DA NIJE PROCITAO JOKEROV POST NEGO JE VIDEO PLUSEVE PA AJ,TAKO I OVO...SAD KAD KENJATE O TOME DA UREDITE FORUM JER JE NEKO REKAO "BILDE" TAKO UREDITE I OVE STVARI PA KAD VIDITE BZVZ NALUPANE MINUSE ODBANUJETE CLANA....U CEMU JE FORA LUPATI U PRAZNO...

Pazi, nisam mu lupio minus, ali èovek tako lupa cene onog ¹to prodaje/menja da to ni pas s maslom ne bi progutao. Ne volim da se ovako kaèim sa ljudima, ali, ako ¾ivi¹ u pripizdini, kao ¹to je Sjenica i gde se zna da para i posla nema, logièno je da prodaje¹ ono ¹to ima¹ za neku kintu koja je odgovarajuæa tvom okru¾enju ili da proba¹ da proda¹ po bar realnoj ceni. On lupa cene koje su i za ostatak (kao boljestojeæeg) dela Srbije ogromne. Prodaje motor bez papira za cenu koja je 50e manja od motora sa papirima, registrovanog ili bar regularnog. Ako naðe ovcu, lepo, ali stvarno ne vidim ¹to ga brani¹ na forumu gde se manje-vi¹e svi znamo i gde se takva vaæarenja ne gledaju ba¹ blagonaklono.

:-* :-* :-*
Država je najveći neprijatelj naroda

CBRR1

Citat: misa-pei poslato 03 Decembar, 2012, 16:39
Citat: CBRR1 poslato 03 Decembar, 2012, 08:33
Sto onom Mirzanu izlupaste minuse nije mi jasno,decko nudi svoj motor u zameni,tema je o tome zar ne,ja dajem ti nudis,ja nudim ti dajes,ovom trecem to odgovara i tako...NAJGLUPLJA STVAR OVOG FORUMA JEL SU VIDELI DVA MINUSA DAJ LUPAJ MINUS,A STO ,NE ZNA NI SAM...! ovog mirzana nit znam nit ista ali tako malo malo pojedini indijanci lupaju minuse u prazno,ne mislim o ovoj temi...NEKI DAN BORISA LUPA PLUS JOS NAGLASAVA DA NIJE PROCITAO JOKEROV POST NEGO JE VIDEO PLUSEVE PA AJ,TAKO I OVO...SAD KAD KENJATE O TOME DA UREDITE FORUM JER JE NEKO REKAO "BILDE" TAKO UREDITE I OVE STVARI PA KAD VIDITE BZVZ NALUPANE MINUSE ODBANUJETE CLANA....U CEMU JE FORA LUPATI U PRAZNO...

Pazi, nisam mu lupio minus, ali èovek tako lupa cene onog ¹to prodaje/menja da to ni pas s maslom ne bi progutao. Ne volim da se ovako kaèim sa ljudima, ali, ako ¾ivi¹ u pripizdini, kao ¹to je Sjenica i gde se zna da para i posla nema, logièno je da prodaje¹ ono ¹to ima¹ za neku kintu koja je odgovarajuæa tvom okru¾enju ili da proba¹ da proda¹ po bar realnoj ceni. On lupa cene koje su i za ostatak (kao boljestojeæeg) dela Srbije ogromne. Prodaje motor bez papira za cenu koja je 50e manja od motora sa papirima, registrovanog ili bar regularnog. Ako naðe ovcu, lepo, ali stvarno ne vidim ¹to ga brani¹ na forumu gde se manje-vi¹e svi znamo i gde se takva vaæarenja ne gledaju ba¹ blagonaklono.

:-* :-* :-*
ma naglasio sam da ne branim njega,nego uopsteno  u svim temama je ovako 2 minusa i idemo,i da ne bude da spamujem temu,povlacim se.. ;) ;) ;)

misa-pei

A, ono, ponese ga masa... Da, verujem da ima i toga.
Država je najveći neprijatelj naroda

UFF

ontopic

sad mi lik nudi za trandzu klx300 2002god i 1000e doplate :)

pa on mora da se drogira kad evo u oglasima 2 klx-a 2009to god tj 7 godina mladja od njegovog za ispod 3000e
http://www.polovniautomobili.com/oglas2755649/kawasaki_klx_250/
http://www.polovniautomobili.com/oglas2786237/kawasaki_klx_250/

evo i slike
ajde zemunboy i mkt koliko bi vi dali za ovo pa da ga klepim po usima sa razlikom :)

ЯЭВОЛУТИОН

Da doplatis ti njemu ...pa bar 2000 evra...vidis da mu motor mlad i zelen :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња


UFF


MIGE


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Bishke

zove se Monsterbnt da pogleda ovu rndalicu !

sad da ce da ga roknu emocije
You should do one thing every day that scares you

dzimika

mene mora neko da zajebava
pita me lik za transalpa, dao bi pegasa i quingi sa tek uradjenom generalnom za TA, sto je najveci fazon TA je skinut iz oglasa jos proletos, krajem maja
a najbolja mu je izjava "prosto sam se zaljubio kad sam video slike motora"

ts.marko

Citat: UFF poslato 03 Decembar, 2012, 17:54
ontopic

sad mi lik nudi za trandzu klx300 2002god i 1000e doplate :)

pa on mora da se drogira kad evo u oglasima 2 klx-a 2009to god tj 7 godina mladja od njegovog za ispod 3000e
http://www.polovniautomobili.com/oglas2755649/kawasaki_klx_250/
http://www.polovniautomobili.com/oglas2786237/kawasaki_klx_250/

evo i slike
ajde zemunboy i mkt koliko bi vi dali za ovo pa da ga klepim po usima sa razlikom :)
Jel motor iz Èaèka?

UFF