Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

stilgar

#20
@con
CitatNapisi koje je god koliko je presao i koliko trazi za kes ako nije problem

fajzer je 2003 godiste registrovan do maja 2013, 46000 km na satu, ide sa opremom na slici, cena u oglasu je 2600 evra. moja kawa na oglasu sa svom opremom je 1700 evra doplata bi bila 800, razgovarao sam sa covekom on je za al se ja lomim. On bi moro jos da plati porez u pancevu (PA su tablice) da zavrsi sa prethodnim vlasnikom pa posle mi ovde da pravimo ugovor. to mi je jos 10000-12000 minimum, plus kaze da su gume pri kraju znaci i tu jos 250evra ako ne nadjem neke dobre a osvestene kod jereja. registracija je skuplja za njega za nekih 8000 din. Mene zamena zanima iskljucivo zbog ideje da bih fazera lakse zamenio za neki xt 660/600 (bar se nadam) sto je i jedini cilj zamene sto se mene tice. Ako neko zna motor slobodno nek napise mozda ce pomoci da prelomim.

Andreja

Kad sam pretpro¹le godine prodavao mog Fiæu, javio mi se lik koji ima I® Planetu u "FABRIÈKOM STANJU". Rekoh, imam Jawu al' daj da vidim, mo¾da valja ièemu taj I®, ako je zaista u fabrièkom stanju. Sti¾u mi slike, otvaram ih kad ono  :o Znam da I® i nije neki motor ali nisam znao da su fabrièki zarðali  [rofl]


[attachment deleted by admin]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

ЯЭВОЛУТИОН

Evo ja navukao nekih skutera, pa ako bi neko hteo da menja svoj kesh za skuter....moze
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bishke

Meni su nudili u zamenu za skuter Pezo 205 1.9d...
Ako nekog interesuje
You should do one thing every day that scares you

Slaninar

Citat: stilgar poslato 01 Decembar, 2012, 16:35
@con
CitatNapisi koje je god koliko je presao i koliko trazi za kes ako nije problem

fajzer je 2003 godiste registrovan do maja 2013, 46000 km na satu, ide sa opremom na slici, cena u oglasu je 2600 evra. moja kawa na oglasu sa svom opremom je 1700 evra doplata bi bila 800, razgovarao sam sa covekom on je za al se ja lomim. On bi moro jos da plati porez u pancevu (PA su tablice) da zavrsi sa prethodnim vlasnikom pa posle mi ovde da pravimo ugovor. to mi je jos 10000-12000 minimum, plus kaze da su gume pri kraju znaci i tu jos 250evra ako ne nadjem neke dobre a osvestene kod jereja. registracija je skuplja za njega za nekih 8000 din. Mene zamena zanima iskljucivo zbog ideje da bih fazera lakse zamenio za neki xt 660/600 (bar se nadam) sto je i jedini cilj zamene sto se mene tice. Ako neko zna motor slobodno nek napise mozda ce pomoci da prelomim.

Najbolji fejzer. Samo proveri za boju. Crvena je fabrièka, ovo na slici deluje kao neka bzvz nijansa. Mo¾da je do svetla i foto aparata.

Ako je u dobrom stanju, puno je ozbiljniji motor od ER, ali pitanje da li æe se lak¹e prodati. I za koje novce.

To za gume: ko je lud da proda motor sa novim gumama?!  Naði mi motor sa gumama mlaðim od dve godine i da ¹ara nije istro¹ena bar na pola originalne dubine po sredini.  :)    


Na 50ak hiljada na Fejzeru dolazi na red:
lanac bregaste, sinhronizacija (i èi¹æenje) karbova, provera ventila jesu li u granici tolerancije. Pitaj kad je to raðeno. Ako ne zna, raèunaj... ma, pitaj Revoluciju po¹to je. Nije nenormalno skupo, ali ko¹ta.

Sveæica ima 4, to je jo¹ 30-40 jura ako su preko 20 hiljada vo¾ene.

Zadnji amort ima velike ¹anse da je pri kraju, a svakako nije za vozaèa te¾eg od 80 kila.



Inaèe odlièan motor, ja vozim takav i ne bih ga menjao. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gašpar

Citat: Slaninar poslato 01 Decembar, 2012, 18:04
To za gume: ko je lud da proda motor sa novim gumama?!  Naði mi motor sa gumama mlaðim od dve godine i da ¹ara nije istro¹ena bar na pola originalne dubine po sredini.  :)   

Moj Fazer. Bukvalno su gume presle 100km kad je kupljen  ;)

Taraba

A preæiæe jo¹ toliko u momentu kad ga bude¹ prodavao. [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

mazak

Ako nekog interesuje BMW R850R, 99 god, 60000km, BG table. Nude mi ga u zameni za moju AT 97god

cone

Citat: revolution poslato 01 Decembar, 2012, 17:02
Evo ja navukao nekih skutera, pa ako bi neko hteo da menja svoj kesh za skuter....moze

sta imas ?

mirzaaan

YAMAHA XT600E  7 mesec 2002 godine.uvezen iz svajcarske.presao  44000km...ocarinjen,na ime kupca....menjam za full cross  yamaha 450 ili  yamaha 426..  .  [callme]0644531531

stefgi

nudim TA700VA za neki e46 da valja ili mladji auto pa ako neko ima ideju....

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: cone poslato 01 Decembar, 2012, 22:51
Citat: revolution poslato 01 Decembar, 2012, 17:02
Evo ja navukao nekih skutera, pa ako bi neko hteo da menja svoj kesh za skuter....moze

sta imas ?
Imam Piagio zip 50 2t 1995 crveni za 320 evara...nov klip, lezajevi semerinzi, kais rolnice....
          Peugeot Elyseo 125 4t 2000 za 500 evara...nov akumulator SM table
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

cone


ЯЭВОЛУТИОН

da ne bi Aeroxa.....Pre pet godina sam doterao 10 komada iz Francuske.....otisli po 1000 evra kao da su dzabe....a nisu bili tip top.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

cone

roxa bi najvise voleo, al su skupi svi za moj budzet.. brrkina sr-ka mi se svidja, videcu nju ako ne ode pre vremena

srbac

Vi ste malo pogresili temu izgleda!!!!!!!!!!!

cone

vidi borisu sto zahvaljuje, a trpa nos i gde mu jeste i gde mu nije mesto :) prvi je na offu i spamu  [glavazid]

CBRR1

Sto onom Mirzanu izlupaste minuse nije mi jasno,decko nudi svoj motor u zameni,tema je o tome zar ne,ja dajem ti nudis,ja nudim ti dajes,ovom trecem to odgovara i tako...NAJGLUPLJA STVAR OVOG FORUMA JEL SU VIDELI DVA MINUSA DAJ LUPAJ MINUS,A STO ,NE ZNA NI SAM...! ovog mirzana nit znam nit ista ali tako malo malo pojedini indijanci lupaju minuse u prazno,ne mislim o ovoj temi...NEKI DAN BORISA LUPA PLUS JOS NAGLASAVA DA NIJE PROCITAO JOKEROV POST NEGO JE VIDEO PLUSEVE PA AJ,TAKO I OVO...SAD KAD KENJATE O TOME DA UREDITE FORUM JER JE NEKO REKAO "BILDE" TAKO UREDITE I OVE STVARI PA KAD VIDITE BZVZ NALUPANE MINUSE ODBANUJETE CLANA....U CEMU JE FORA LUPATI U PRAZNO...

Major

Citat: CBRR1 poslato 03 Decembar, 2012, 08:33
Sto onom Mirzanu izlupaste minuse nije mi jasno,decko nudi svoj motor u zameni,tema je o tome zar ne,ja dajem ti nudis,ja nudim ti dajes,ovom trecem to odgovara i tako...NAJGLUPLJA STVAR OVOG FORUMA JEL SU VIDELI DVA MINUSA DAJ LUPAJ MINUS,A STO ,NE ZNA NI SAM...! ovog mirzana nit znam nit ista ali tako malo malo pojedini indijanci lupaju minuse u prazno,ne mislim o ovoj temi...NEKI DAN BORISA LUPA PLUS JOS NAGLASAVA DA NIJE PROCITAO JOKEROV POST NEGO JE VIDEO PLUSEVE PA AJ,TAKO I OVO...SAD KAD KENJATE O TOME DA UREDITE FORUM JER JE NEKO REKAO "BILDE" TAKO UREDITE I OVE STVARI PA KAD VIDITE BZVZ NALUPANE MINUSE ODBANUJETE CLANA....U CEMU JE FORA LUPATI U PRAZNO...

Faktor mase ;)