Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF

Prodajete motor i kazete moze zamena
U 90% slucajeva ce vam nuditi nesto sto vam ne treba (uglavnom raspali krsevi po nerealnim cenama) i sto ne zelite da vozite pa je onda bolje da zadrzite to sto trenutno imate (naravno pod uslovom da vam se svidja i da necemu valja)
Ako je to sto vam nude u ok stanju i uzmete ga a ne svidja vam se onda ste zaglavili sa pogresnim motorom i ako ne mozete da ga prodate a ne zelite ni da ga vozite...  [slomljenzid]

E pa evo teme u koji mozete da kacite linkove do oglasa, slike i cenu vozila koje vam ponude u zameni pa ako se ovde nadje neko ko to hoce da kupi onda se svo troje vidite i zatvorite krug i svi dobiju ono sto zele

Naravno vi uslovljavate cenu ako oni nunde zamenu

Evo za pocetak jel interesuje nekog ovaj gay skuter?

http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1050382_Piaggio_2536_Beverly-500_2004_god

Moze da se desi da se pojavi nesto sto bas nekom treba a da ga dobije povoljno jer se tom vlasniku radije spusta cena i menja umesto da se zajebava sa prodajom

Tema je takodje korisna ako se pojavi jedan isti motor koji se svima nudi u zamenu za bilo sta, to je onda ili motor sa ozbiljnim kvarom ili ne regularan pa da znamo za njega kao sto je skoro jefta saznao

stilgar

meni se trenutno nudi jedan FZS600 2003 uz moju doplatu i ja se lomim da li ili ne, rev me je savetovao da ne menjam da se ne bi lomio sa motora :) nisam pametan. Al da poslusamo UFF-ov savet. Hoce neko da menja XT660X za FZS600 pa da pravimo triling :) ja cu da uzmem FZS600 pa da ga menjam za XT660X ili R i da se skrasim konacno. Moze i XT600E al 2000 i mladje.

UFF

Moja zamisao je bila ovakva:

Da kazemo ja prodajem motor od 4000e
Javi se neko na oglas i kaze evo ti moj motor i 2000e jer ga ja cenim 2000e
Ja kazem meni taj tvoj ne treba ali videcu jel treba nekom i okacim ovde podatke i slike
Onda neko od clanova ko zeli taj motor kaze ja dajem 1500e za njega
I onda ja zovem osobu koja mi je dala ponudu i kazem joj da je zamena moguca za njegov motor i doplatu od 2500e
I ako on pristane pravimo posao a ako ne nikom nista idemo dalje tj nek on proda (ako moze) za 2000e koliko misli da njegov vredi pa nek dodje sa kintom po moj motor :)

MIGE

Mac sa DVe ostrice..uvek se neko popismani.interesantna te ma

[thumb_up]

CBRR1

E ova tema je bas bas dobra...e ja dajem auto za taj i taj motor i tako...odlicna tema...

UFF

U ovom slucaju koji sam naveo onaj ko prodaje motor i koristi moju tehniku ne moze da se zajebe jer dobija cist kes
Moze samo taj treci kupac ako ne pregleda dobro motor ali on ga naravno nece ni kupovati za punu cenu, to moze i samostalno preko oglasa
Tako da je dobro za sve pod uslovom da onaj sto nudi zamenu pristane na trazenu doplatu

®or¾ GTI


Jefta

Nude mi u zamenu za gsxr KTM 690 Duke 2008 crno bele boje sa akrapovicem. Nismo se dogovarali koliko bi on morap da doplati za motor.

UFF

Taj duke je lesina teska veruj mi na rec
Jel ima zlatni did?

Lomljen rep i blatobran, farban ceo, prevrno se sa tocka a ne da ga ispod 6000e
Ce dobije qrac
Ne bi mu ni 4 dao
najozbiljnije

ovaj?
http://www.polovniautomobili.com/oglas2788870/ktm_690_duke/

pokusava da ga uvali u zameni vec 6 meseci
nudio ga meni za cbr

Jefta

Da da to je taj. Ma i ja sam mu rekao da me ne zanima, jer kao prvo nije SM drugo, za te pare tako malo motora... sigurno...

rista467

Ja se dobrovoljno javljam za neki beverli, runner(200vx) i slicno,  al da  je  ''jeftino a lepo''  . I dajem kes.

Inace tema je odlicna, al cenim da ce nesto da ubode jedan od 100.

davidoff

U zameni ma koliko ona zanimljivo zvucala na prvi pogled uvek je jedna strana na gubitku a ne retko i obe....svako voli vise kes da se ne lazemo...

Meni konkretno lik ponudio nekog HD-a od 8500e za Fazer-a plus moja doplata naravno....slatko sam se ismejao...
We won't forget you Marco....


Kanarinac

Problem je sto svi imaju foru da je u zameni cena veca. Meni to nije jasno. Ako ja imam realnu cenu, i ako ti imas realnu cenu. Jedna strana doplati razliku i to je to. E sad ako. naravno to je u slucaju da obema strana odgovra. Ako neko menja, cisto da bi zamenio i uzeo neki kes, onda se doplata povecava i tako.

Ne znam sto sam ovo napisao :D

UFF

Ne ide to tako u zameni cena veca ili manja
Evo kako ide

Ja nesto prodajem i kazem moze zamena

TI meni NUDIS tvoje vozilo u zameni sto znaci da JA ODREDJUJEM koliko tvoje vozilo MENI vredi
Ako ti odgovara menjamo se a ako mislis da vredi vise od toga PA PRODAJ GA ONDA (u glavnom stvarno vredi vise ali ne moze da se proda za vise)

Jednostavno zar ne?


Odgovor im je uvek isti "mrzi me da se cimam i prodajem"
Pa sta mislis da ja to volim?
Evo mene ne mrzi da se jebavam i cimam sa budalama ali zbog tog cimanja hocu zaradu
A on ako hoce da zameni motor koji mu ne treba za motor koji zeli i da preskoci cimanje tj da se neko drugi posle cima umesto njega sa prodajom njegovog motora moze, nije problem, ali to kosta jbg, moras da mu spustis cenu da bi on naplatio to cimanje

con3

Citat: rista467 poslato 01 Decembar, 2012, 09:38
Ja se dobrovoljno javljam za neki beverli, runner(200vx) i slicno,  al da  je  ''jeftino a lepo''  . I dajem kes.

Inace tema je odlicna, al cenim da ce nesto da ubode jedan od 100.
Neverujem da ce Jefta kupovati runnera on ima suzanu  :P

stilgar

#15
evo oko cega se ja mucim, ovo bih dobio za kawu i 800 evra pa sta mislite da li da ulecem ili da sutim i vozim kawu   [neampojma] [neampojma]

[attachment deleted by admin]

con3

Napisi koje je god koliko je presao i koliko trazi za kes ako nije problem

UFF

kod revolucije mozes da uzmes isti takav sa usd viljuskama za 1350e


UFF

to je za temu zanimljivi oglasi
ovde samo ako ti ga nude u zameni a ti hoces da ga prodas dalje ili da pitas za misljenje