Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

juga

Vidim ja da ce i ovde da krene tepanje!!!

Major


krsta63

Ma kakvo tEpanje. Obicna razmena misljenja. Sa jedne strane stoji iskustvo, a sa druge rekla kazala. U nasem kraju se kaze JA GA KRSTIM A ON PRDI.
Rekao sam da je Monster brzi i startniji od TDM 850. I STOJIM IZA TOGA,  Ako neko ne veruje uvek mozemo da probamo.
A nisam to rekao samo zato sto imam taj motor. Nisam od onih koji galame na sve strane kako je motor koji imaju.....najbolji na svetu ( KTM, TRANSALP...) I ne zameram im, neznaju ljudi za bolje.

ЯЭВОЛУТИОН

ja onda da dodam, da i bolje koci i bolje lezi.....ali i da ga treba znati voziti jer ga trazis u drugim obrtajima u odnosu na japance......jedna moja musterija i dalje vozi 999s kao turing motor.....nije nikad zavrnuo gas kako bog ljubi..nije zalomio krivinu...i tako vec trecu godinu....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

lawyer

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Februar, 2014, 23:30
ja onda da dodam, da i bolje koci i bolje lezi.....ali i da ga treba znati voziti jer ga trazis u drugim obrtajima u odnosu na japance......jedna moja musterija i dalje vozi 999s kao turing motor.....nije nikad zavrnuo gas kako bog ljubi..nije zalomio krivinu...i tako vec trecu godinu....

To je zato ¹to nikad ne radi kako treba.  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Kad doðe kod tebe, motor skaèe na zadnji, kad ga on vozi, nema snage da povuèe...  [zvizdi]

perlx


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

srbac


srbac

Monster 900 ie je startniji i brzi  11,3      na 400   top speed 219 kmh  (takvog nisam terao, mada je 900ss ie sporiji....

http://www.motorcyclespecs.co.za/model/ducati/ducati_monster_900ie%2001.htm

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: perlx poslato 07 Februar, 2014, 20:54
Nije motor ali nekoga mozda interesuju br 45 cizme sa slike:
http://www.championmotouk.com/avactis-images/OffRoad/FortheBoyz/Boots/Thor_Quadrant_2_S9_Black_Lg.jpg
jel to one sto si gazao govna u septickoj kod baka Stane....ono pre tri godine....jesi slikao svoje ili si okacio sa neta....rekao sam ti da ti visi ono parce sasusenog tariguza sa druge kopce na levoj cizmi i da smrduckaju...tamo oko okova nisi dobro saprao....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

perlx

Pise u naslovu teme: ...nude u zameni
Ponudjeno u zameni nudim dalje jer mene ne zanima, prosto k'o pasulj :)

srbac

Koliko para bre.... detergente

bikerboyz

Interesuje me jel se isplati menjati f4 za gsf 600s?

jevta

ne bez mnogo zbiljnije doplate od one gsxf- f4

bikerboyz

menjao bi ga samo zbog ravnog kormana a trebalo bi mi dosta para da promenim sve na f4 da bude kao kod recimo gsf-a.i ti bese imas ravan ako se ne varam!?

Chris_SM

izmedju GSF i GSXF ima dosta razlike ;)

bikerboyz

Imao sam gsxf '98...ima jedan lik na kp oce da menja gsf600s samo za f4 kao moj...2001 god lep jeste ali nije ni moj daleko a racuna ga 3500e ...mislim smesno kakav motor mozes da kupis za te pare...mogu i ja moj da racunam 3000e...

nesic1

nudi mi decko yamahu r6 '09god, u zameni, divljaka, ne znam ni koliko vredi takav motor?

isterivac

JA ne bih raèunao preko 1000e sigurno
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

nesic1

Sta znam, on ga ceni kao 2.500e mozda bi kao i smanjio