Glavni meni

Motori koje vam nude u zameni

Započeo UFF, 30 Novembar, 2012, 16:13

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt

kakav ljomber da ne poverujes

clutch&brake

Dajte broj od tog lika da se njanja malo igraaaaaaaaaaaaaaa ili link [yahoo]
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

yamahar6dejan

062797323 mene je zvao juce da pita ko mi je to rekao da mu je motor les,i da je lomljen kad je on proverio kod prethodnih vlasnika i oni su mu rekli da nije, kazem ja njemu rekao mu Uff sto si mu nudio za cbr 600f crvenu,kaze on jebem i tebe i tog Uff-a  [rofl] [rofl]

clutch&brake

koliko love trzi za motor... malo cu da ga cimam da mi ga proda posto ja imam ktm pa mi delovi trebaju... :D dajte link da vidim
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF


borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

clutch&brake

6500? ne mogu za tu cenu da ga zovem za delove ali cu da ga zovem da menjamo gsr kljuc za kljuc :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

UFF

kazi da ti za njega rekao drugar koga je zvao da mu nudi za fazera 1000
spomeni jeftu i njegov motor ili nekog ko mu nije rekao da ga pozdravio uff :)
a i oni bi trebali da ga pozovu jbg
i vidi da ti njemu spustis kad ga napusis a ne on tebi kad je bezobrazan

clutch&brake

ma jok samo cu reci da mi je uff rekao da ima ktm koji vredi koliko i moj gsr :D
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

TEEfqd

zovem ga sutra da ga pitam jel bi da ga menja za golf 2 gti Harman/Kardon ozvucenje neonke ful stanje samo kljuc za kljuc jer motor lomljen xD

Bori¹a



Chris_SM

zasto ja msm da je taj motor bio u emisiji Motorteka? :D
Da ga zovem i ja ? :D

UFF

zovi

i pisite kako je tekao razgovor :D

TEEfqd

ja ga zvao, reko, cuo sam na forumu da imas nekog lomljenog ktm-a, prevrnutog s tocka, jel prodajes viljuske? on: KO TI TO REKO DA MI JE LOMLJEN MOTOR, ja reko, pa brate procitao sam na forumu gde drugde, neki lik uff sa crvenim cbr600f kaze da je bio kod tebe i da imas neku leshinu da izvines pa bi da kupim par delova. on:
WHAT THE FUCK BOOM!!!

jos me boli stomak kolko sam se smejao kolko je psovao lik xD ceo minut nije stao hahahahahahhaahahahaah
kakav jebeni rejdzzzzz
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m6fsxptY1l1rwcc6bo1_250.gif

mkt


TEEfqd

da bre ljudi shvatite ovo ozbiljno xD obavezno neko da ga zove lik je nenadjebiv. i nemojte da se zajebete kao ja znaci OBAVEZNO SNIMAJTE

Chris_SM

Ja Sam ga zvao sinoc oko 22 :D. Pricam lepo s covekom o motoru i samo Sam mu rekao:rekao mi je UFF da te pozdravim :D Lik je popizdeo:jebacu pja i tebe i tog tvog UFF-a,jako mi je bilo zabavno kad je poceo da psuje,posle jedno 2 min psovanja ja Sam mu ekao,hvala,prijatno :DDD Ali moracu da ga zovem jos jednom sa drugog broja :DDD

dusankobgd


ZeljaYZF

Odakle vam da je motor ceo lomljen, prevrtan...?