Glavni meni

1000-rka 2013

Započeo Mad Max, 21 Novembar, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Folije Marin

Svagdje citam da su zabranjeni carbon oklopi na trkama. Zasto?

Gašpar

Zato ¹to su o¹tri kad pucaju...

Folije Marin

To sam predpostavljao ali nisam bio siguran. Hvala prijatelju

cone


cone


cone



neke ideje.. mozes da kombinujes  [cheers]

Folije Marin

Uh zadao si mu sada briga i razmisljanja. :)))

ivanastark

"Nema lo¹eg vremena, ima samo lo¹e opreme!"

gogo42

Vec kad carbon nije dozvoljen, a da bi bilo to TO, najbolje bi bio da Folije Marin to uradi kako on to zna  [thumb_up]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Gašpar

Citat: cone poslato 29 Novembar, 2012, 04:31


neke ideje.. mozes da kombinujes  [cheers]

Ovo je Choy, nemere bit ovakav  :D

Mad Max

odlucio sam, ide u carbonin color shemu, tako da ove decije otpadaju, sad Marina da ganjam za malo 3M folije (crvene, ne carbon) i da vidim sa Darkom (kako se secam tako se zove, tu je na forumu postavljao fotke od suzuki kako je presvlacio carbon preko plastika)
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

 dijecije  [rofl] [rofl] [rofl] kaze Najvece dijete u tijelu odraslog covjeka  [zev]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Mad Max

Brzi od smrti, Jaci od bola

Folije Marin

Ja da presvucem oklope u 3M 1080 carbon wrapping foliju, oklopi moraju biti lakirani da bi folija sto bolje uhvatila.

Mad Max

dobio sam odgovor od Darko74, (nas bivsi clan, jer kako vidim nema ga na forumu) za presvlacenje korita u carbon, nanosenje pravog carbon, nije folija, 180-200 eur, ja ne znam koliko je materijal, ali znam da je pravo carbonsko 190eur na oglasu ovog momenta, dal njemu toliko treba ili je materijal skup, ne znam, znam da je meni preskupo, znaci otprilike da presvuce ono sto ja hocu bilo bi oko 600-800eur, a toliko je carbonski oklop.   potragu nastavljam na drugom mestu ili ako ko zna da ovo radi neka javi 
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

Koliko znam ovde u Beogradu ima par firmi koje prodaju pravo karbon platno....ne znam cenu po kvadratu....mislim da nije 190 evra.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Mad Max

ako ti ne bude tesko da saznas ko prodaje, ja cu presvuci, nije atomska bomba. ocito je da se nekima ne radi, pa lakse lupat cene i oterat musteriju ili osisat ovcuragu ako pristane
Brzi od smrti, Jaci od bola

gogo42

taj sto ti je rekao 180-200eura,,on je ocigledno mislio da tvoje kortio iskoristi za kalup,napravi ti novo od karbona! Posle dvoje korito proda, a kalup mu ostane za dzaba!!! Sve u svemu, bio bi dobro na koristi taj simpaticni decko :S
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta

Lazic

Citat: Mad Max poslato 03 Decembar, 2012, 20:12
ako ti ne bude tesko da saznas ko prodaje, ja cu presvuci, nije atomska bomba. ocito je da se nekima ne radi, pa lakse lupat cene i oterat musteriju ili osisat ovcuragu ako pristane

Gde god se okrenem, neki moji roðaci po forumu... [rofl] [rofl] [rofl] :-*

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11