Glavni meni

1000-rka 2013

Započeo Mad Max, 21 Novembar, 2012, 21:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Mad Max

Citat: ©OMI-87 poslato 08 Septembar, 2013, 20:23
Mad Max ako nije problem i kad imas vremena da napises nesto o RR posto i ja planiram da ga  uzmem na zimu pa cisto da skupim informacije jos dodatne. A posto si covek sa iskustvom bas bi dobro dosle informacije :) [cheers]

Danke :) :P

Ja sam misljenja da je svaki motor dobar

pitanje je sta kome odgovara i naravno sta voli

inace samo Yamahu sam vozio, ali

R1 mi ne odgovara prevelika je

ona je odmah bila izbacena iz igre.

Ostala honda 1000 rr, posto je motor izasao 08

model je vec bio 5 god star, zasto da bacam lovu na stari model

Suzuki takodje nije ulazio u uzi izbor

jedina dva motora ozbiljna i dalje

BMW i Kawasaki su

prvo sam probao pa kupio,

jedino Kawu nisam imao hrabrosti da probam

plasio se da mi legne pa moram kupovat.

BMW ne znam sta bih ti rekao, osim da me bas odusevljava svaki put

KOCI ubija

lagan

upravljiv

lako menja putanju (prasta greske)

TC dobro radi na ulici

snage na izvoz

to je nesto ukratko sa ulice sto sam mogao pokupit.

Mada, meni zanima staza

to ce valjda uskoro da bude

termini zakupljeni + sto je ostalo preskupo za Septembar.
Brzi od smrti, Jaci od bola

dr32

Od cega je ovo "radno odelo" od poliestera ili ABS plastika? Kakva je situacija u Ch,jel sme da se vozi sa oklopima izlivenim u kucnoj radinosti?
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy

Mad Max

Citat: dr32 poslato 08 Septembar, 2013, 20:35
Od cega je ovo "radno odelo" od poliestera ili ABS plastika? Kakva je situacija u Ch,jel sme da se vozi sa oklopima izlivenim u kucnoj radinosti?

poliester, mozes, ali sa farovima, vozilo mora biti u orginalnom i fabrickom izgledu

sve dok u to spada moze, mada uvek, ako nije sve orginal moze isto tako da bude problem

svaku -vecu- nadogradnju mora tehnicki da pregleda i odobri
Brzi od smrti, Jaci od bola

©OMI-87

Mad Max hvala i ovo je bilo dovoljno sto si rekao uklapa bas sto mene zanimalo :) Hvala ti

Mad Max

Polako, ali sigurno sve stize!



Brzi od smrti, Jaci od bola

metarex

Citat: Mad Max poslato 08 Septembar, 2013, 20:40
Citat: dr32 poslato 08 Septembar, 2013, 20:35
Od cega je ovo "radno odelo" od poliestera ili ABS plastika? Kakva je situacija u Ch,jel sme da se vozi sa oklopima izlivenim u kucnoj radinosti?

poliester, mozes, ali sa farovima, vozilo mora biti u orginalnom i fabrickom izgledu

sve dok u to spada moze, mada uvek, ako nije sve orginal moze isto tako da bude problem

svaku -vecu- nadogradnju mora tehnicki da pregleda i odobri

ne znam kako je kod tebe max al ovde kod mene u aargau nema sanse da prodjes sa oklopima iz kucne radinosti!!! ako imas ABE ili E oznaku onda moze al bez toga.... mozes dok te ne navataju
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

ЯЭВОЛУТИОН

svojevremno je jedan moj drugar napravio auspuh na boldoru....samo da bi drkao nepce i svajcarce....na njemu je izgravirao "OHNE TUV" da crknu dusnmani..
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


Mad Max

@ Metarex, par puta sam radio tehnicki na malim motoricima tipa TZR 50, RS 50..... sve je bilo u orginalu osim auspuha, tj. morao sam da prepravljam, oni su to

videli, ali je ostao fabricki broj, tako da je proslo i tako nekih sitnica, mada kad sam radio na BMW auto, 5 puta me vracali, auspuh, svetla nisu dovoljno visoka, nosac auspuha, stop lampe nagorele od sunca, pa cak i radi sijalica migavaca na kojim je nagorela orange farba, poludeo sam tad.

Nekad moze da prodje, al ne mora da znaci.

@Revolucija, tako ja vozam full akrapa i gledam kao mis po coskovima dal nema gde plavih drugova, jer mogu samo tako da najebem, voznja bez katalizatora

nije bas popularna.

@ UFF, tenda, sator, kako vec hoces, sa makaze sistemom, minut sklopis, minut rasklopis.
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

koliko to kosta?
treba mi nesto tako da mi stoji napolju 24/7
kad dodjem minut pre kise ne smem da ga prekrijem ciradom da se ne istopi i moram da ga ostavim da kisne iako je cist i iako sam stigao kuci pre pljuska  [veryangry]

Mad Max

Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 21:56
koliko to kosta?
treba mi nesto tako da mi stoji napolju 24/7
kad dodjem minut pre kise ne smem da ga prekrijem ciradom da se ne istopi i moram da ga ostavim da kisne iako je cist i iako sam stigao kuci pre pljuska  [veryangry]
He he he, znaci dzaba trcis i picis pun gas, kad ce opet da pokisne :)

Ja sam uzeo 6x3, ali imaju manji, 3x3 ili 4x3. Cena ide negde od 150-250 eur, a nekad se moze naletet 100-130 eur.

Samo nije to za vetar, moze, ali ako se utipla u beton.
Brzi od smrti, Jaci od bola

ЯЭВОЛУТИОН

@madmax
neznas pojma....na akrapovic titanium liniju smo nakacili katalizator i stavili reley koji ga otkacinje i kaci emulator....merili so CO2 sa i bez....ima dosta razlike....definitivno ga ekolosko govno gusi i sa PC5....drugar isto iz svice ali se zamerio pandurima pa ga jure ko vuka samotnjaka.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

Citat: Mad Max poslato 05 Novembar, 2013, 22:00
Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 21:56
koliko to kosta?
treba mi nesto tako da mi stoji napolju 24/7
kad dodjem minut pre kise ne smem da ga prekrijem ciradom da se ne istopi i moram da ga ostavim da kisne iako je cist i iako sam stigao kuci pre pljuska  [veryangry]
He he he, znaci dzaba trcis i picis pun gas, kad ce opet da pokisne :)

Ja sam uzeo 6x3, ali imaju manji, 3x3 ili 4x3. Cena ide negde od 150-250 eur, a nekad se moze naletet 100-130 eur.

Samo nije to za vetar, moze, ali ako se utipla u beton.

pa naravno da cu da zatiplujem ovo je srbija jbt ukrali bi mi je prvu noc :)

aj ako te ne mrzi slikaj je u procesu rasklapanja i rasklopljenu.. moze to i da se napravi, izvarim, usrafim i kupim materijal za tende na metar pa bacim preko..

metarex

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2013, 15:26
Citat: Mad Max poslato 05 Novembar, 2013, 22:00
Citat: UFF poslato 05 Novembar, 2013, 21:56
koliko to kosta?
treba mi nesto tako da mi stoji napolju 24/7
kad dodjem minut pre kise ne smem da ga prekrijem ciradom da se ne istopi i moram da ga ostavim da kisne iako je cist i iako sam stigao kuci pre pljuska  [veryangry]
He he he, znaci dzaba trcis i picis pun gas, kad ce opet da pokisne :)

Ja sam uzeo 6x3, ali imaju manji, 3x3 ili 4x3. Cena ide negde od 150-250 eur, a nekad se moze naletet 100-130 eur.

Samo nije to za vetar, moze, ali ako se utipla u beton.

pa naravno da cu da zatiplujem ovo je srbija jbt ukrali bi mi je prvu noc :)

aj ako te ne mrzi slikaj je u procesu rasklapanja i rasklopljenu.. moze to i da se napravi, izvarim, usrafim i kupim materijal za tende na metar pa bacim preko..

onda ti je jednostavnije i jeftinije da uradis ovako:
http://www.met-all.ch/images/stories/metall/Produkte/garten/pergolen/zirkumflex_pergola_mit_rankhilfe/pergola_rankgeruest_bausatz_nach_mass_02.jpg

to ti panco moze sklepati za jedan dan
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 05 Novembar, 2013, 21:38
svojevremno je jedan moj drugar napravio auspuh na boldoru....samo da bi drkao nepce i svajcarce....na njemu je izgravirao "OHNE TUV" da crknu dusnmani..

To mo¾e ako ode¹ vozilom koje je registrovano van eu ili ¹vice, lokalce ne toleri¹u...

UFF


metarex

Citat: UFF poslato 07 Novembar, 2013, 19:21
metarex ne smem tako da bude fixno, to mu onda dodje kao garaza tj kao da sam digao objekat ispred zgrade
mora da moze da se sklopi, ovako nesto
http://www.louis.eu/index.php?topic=artnr_gr&artnr_gr=10008325

http://www.ebay.com/itm/LARGE-TOURER-MOTORBIKE-FOLDING-OUTDOOR-COVER-TENT-SHED-GARAGE-BARN-MOTORCYCLE-/370592240216

http://knitcrochet.en.alibaba.com/product/542021403-215899558/Motorcycle_Shelter_Bike_Easy_House_Motorcycle_Garage.html

a kako mislis da demontiras ako si utiplao u beton? opet ce neko da te kara ( stara srpska rec za grdnju, prekor  ;D )

ovaj prvi link od louis-a ti je jos jednostavniji za napraviti
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

UFF

pa kad se vozim i kad motor nije parkiran onda ce da stoji dole na podu spusten i ankerisan da ga ne ukradu
a kad je podignut spolja izgleda kao cirada, nema za to ko sta da mi sere
ja bih najradije ovako nesto but jebi ga

http://www.protectabike.co.uk/gallery/large/img14.jpg
http://www.asgardsss.co.uk/asgard/admin/Uploads/Motorbike-Storage.jpg

Mad Max

Kucaj ove reci na e-bay,  Faltpavillon Faltzelt 3x3  , ima ih dosta za 80-120 eur
Brzi od smrti, Jaci od bola

UFF

to je kao neka nadstresnica
to mora da se pakuje i nosi kuci..