Glavni meni

Kako ofarbati motor

Započeo CBRR1, 19 Novembar, 2012, 14:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Dukags

ne bih ja tu nista dir'o - a opt mozda nesto dobro i smislis kao ono sa slajderima aj' samo polako

Hohštapler

jes' vala, slajdere si ubo svaka ti dala..
Ono bi trebao da pravi¹ i prodaje¹ na ebay...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

mogao bih
imam sve dimenzije
kostali me 50e a u serijskoj proizvodnji sigurno manje... mozda 30
a slicni njima su na netu od 150e pa na gore a manji i ruzniji
jos sam sad smislio bolji dizajn pa ako ih sjebem (a nadam se da necu) uradicu jos lepse i efikasnije (znam gde se i na koju stranu krtivi prilikom pada)

a i motor je najlakse ostaviti crn, samo steta je kad ima agresivan dizajn da se sav stopi i postane neupadljiv jer je ceo iste boje, zato i pokusavam da napravim nesto opriginalno sto ce da naglasinjegove linije
ne postoji motor koji sam kupio i samo ga vozio
na svaki obavezno stavim aftermarket top i slidere ili crash barove pa onda dalje ako je touring bike ide produzeni vizir, uticnica za 12v i nosaci bocnih kofera....


Andjelo

ja da imam cb 1000 R ofarbao bi ga u ovakvim bojama


Andjelo

samo umesto ovog airbrasha   ofarbao  bi  u crnu boju

UFF

Citat: Dukags poslato 30 Avgust, 2013, 17:40
ne bih ja tu nista dir'o - a opt mozda nesto dobro i smislis kao ono sa slajderima aj' samo polako


Red Stripes custom by UFF

http://s2.postimg.org/c6s7k2915/Image10541.jpg

Andjelo

nije lose samo sto ja volim na restayling da pojedini delovi imaju sto vise drecave boje  da bolje upadnu u oko

Lazic

Citat: UFF poslato 06 Oktobar, 2013, 16:03
Citat: Dukags poslato 30 Avgust, 2013, 17:40
ne bih ja tu nista dir'o - a opt mozda nesto dobro i smislis kao ono sa slajderima aj' samo polako


Red Stripes custom by UFF

http://s2.postimg.org/c6s7k2915/Image10541.jpg

mogu ti reæi, ovo uop¹te ne izgleda lo¹e...:D

Andjelo

samo sto bi ja srce felne  ofarbao u neku jaku narandzastvenu boju ..............onda bi izgledao ,zavisi ko kakav ukus  ima


Hurricane

...mo¾da je stvar ukusa ali meni je ¹ema na sedmoj slici skroz dojajna, uz male korekcije naravno..

ali ¹to volem bele felne, ne mogu vam opisati...  [farmer]