Glavni meni

Yamaha XJ6 N - crash pads installation (ili simultano maltretiranje 2 macana)

Započeo April, 18 Novembar, 2012, 21:32

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

April

...dodje i taj dan, uzeh imbus u ruke i zasukah rukave.
Cupaj, cupaj....ali sarafi ni da se pomaknu.
Maltretiraj UFF-a porukama, slikama, al' teleporter mu ne radi, nije se mogao teleportirati iz BG za SA.  [veryangry]
I vidim ja da nidje prispjela nisam.  :'(
Sreca pa telefoni postoje i braca koju bas i ne interesuju motori  :D, ali koji imaju strpljena da majstorisu sa zenama  :D.

I tako sam trckarala od motora (nakon sto brata izmaltretiram) do laptopa (da UFF-a izmaltretiram).
Majstorala sam i ja, naravno, odvrtala, zavrtala, smetala  :D

Par slicica procesa (nisam uspjela na netu naci DIY  >:(, mozda nekome zatreba)

Crash pads super izgledaju, lijepo su se uklopili, skoro da su neprimjetni.
(zemunboy - hvala)
Ostalo je viska dijelova, samo mi nije jasno kako  [doh]
...nakon ove zezancije, definitivno idem u teretanu, fali mi snage za majstoranje :D

Par fotki:










Do you want to be right or do you want to be free?

bora63

Da proverim samo da li sam dobro shvatio, ti i "dva macana" montirate  crash pads i neuspete sve da upasujete????  [doh]
Jooooooj pa neide to tako [nono] !
Moraces da sve to  ponovis,da se malkica vise potrudis i pridjes s vise volje i truda! Uz bolju volju,palacinke,kiflice i vecu koncetraciju pa ce sve doci na svoje mesto.
Ovako,ovako je nekako nezavrseno........ nepotpuno  [thumb_down] . Slozices se i sama da moze bolje pa eto,predlazem dopunu radova i upotrebu svih delova!
Nemozes ti biti "pravi" majstor i na prvom poslicu da imas viska!  [nono]
To zadovoljstvo i mogucnost "viska delova" imaju oni stari,prekaljeni,iskusni........
U svakom slucaju  evo plusic za trud   [clapp]

Slaninar

Super, sa svakim sledeæim poslom æe¹ imati vi¹e iskustva i saRmopouzdanja.

Inaèe, divio sam se majstorima sa koliko sigurnosti i samopouzdanja èerupaju motore. Pitao se kako posle znaju sve vratiti na mesto... pa... NE ZNAJU. I oni su u istom sranju kao i ti kad rade ne¹to ¹to do tad nisu. Samo treba imati u glavi da je to sve napravljeno da proseèan majmun mo¾e da rastavi i sastavi (sa pravim alatom, naravno). Krene¹ od jednostavnijih stvari, pa kako stièe¹ iskustvo, alat, znanje, mo¾e¹ iæi dalje. Dokle god se tebi aka, naravno. Jo¹ ako ima¹ neki servis motora u kom¹iluku - jedan dan donosi¹ pivo i gleda¹ kako se radi, neke stvari budu puno jasnije.

Ako nisi navikla petljati sa jednostavnijim spravama ranije (bicikli, razna druga tehnika), onda æe ti poèetak biti ne¹to te¾i jer ne zna¹ osnovne stvari (rukovanje alatom, jer princip je manje vi¹e isti). Ipak, to samo prvi stepenik èini malo vi¹im, nije razlog za odustajanje.


Na kraju, ipak si ¾ensko i verovatno bi, ¹to se tièe ulo¾eno vreme/trud/novac strane tièe, najpametnije bilo da se dr¾i¹ vruæih palaèinaka i ladnog piva i zove¹ ortake da ti majstori¹u.  :)


Al' lep je oseæaj kad sve sam(a) napakuje¹ i radi?  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Bre Bosanka, ne jebavaj krizu, ¹ta si se smotala k'o sajla, ne sekiraj se, samo poskidaj one plastike i sa leve strane, da bude simetrièno...[rofl] :-*

Usput æe¹ ih i saèuvati od lomljenja...:D

zemunboy

Sad kad te krenulo znas sta ti je cilj  [thumb_up]



[attachment deleted by admin]

bora63

"najpametnije bilo da se dr¾i¹ vruæih palaèinaka i ladnog piva i zove¹ ortake da ti majstori¹u"
Ma nevredi prijatelju  [nono] ,i ja sam joj to  [blahblah] ali zensko je to! Tera po svome pa sta ces. U svakom slucaju svaka joj cast! Htela,i uradila a i osetila draz uspeha  [clapp]! Valjda ce se sad dotaci i palacinaka i ladnog piva pa uvideti i laksu stranu....  [cheers]

Vlajko

Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor