Glavni meni

Zasto podjebavamo svestena lica na forumu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 18 Novembar, 2012, 11:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Gašpar

Citat: mareskin poslato 21 Novembar, 2012, 09:03
Citat: Major poslato 21 Novembar, 2012, 08:54
Citat: Alekre poslato 21 Novembar, 2012, 05:17
Kako bih ja mogao da postanem pop? Dosadilo mi je vise da se bavim teskim radom a i kupio bih nekog Versysa.

Moras skolu da zavrsis.. batali to i nosi dzakove ;)

Bolje nek nosi gajbice. Bolja je zarada ;)


https://www.youtube.com/watch?v=ER_lKkk_Vug

Lazic

Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces

Jes' da moji nisu bili uèitelji, al' oboje zavr¹ili filolo¹ki, posledica je da sam od malih nogu tamanio knjige, u treæoj godini u prvoj klupi proèitao celog Remarka na oèigled profesora, niko reè nije rekao, kad vide ¹ta èitam, uvek je bio kometntar, samo ti èitaj i ne pravi sranja... [rofl]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 12:10
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces

Jes' da moji nisu bili uèitelji, al' oboje zavr¹ili filolo¹ki, posledica je da sam od malih nogu tamanio knjige, u treæoj godini u prvoj klupi proèitao celog Remarka na oèigled profesora, niko reè nije rekao, kad vide ¹ta èitam, uvek je bio kometntar, samo ti èitaj i ne pravi sranja... [rofl]
Zbogom oruzje.  :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

MIGE

Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces
uuuu ,sudija dred  [thumb_up]
nego,ja ti napisah poruku u prethodnom postu...koliko da spremim kinte da odemo do subotice jedne subote i izabaremo moped za mene???i naravno,da li imas slobodnog vremena subotom?  [neampojma] fala majstore unapred  [thumb_up]

Lazic

Citat: UNCLEBOB poslato 21 Novembar, 2012, 12:45
Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 12:10
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces

Jes' da moji nisu bili uèitelji, al' oboje zavr¹ili filolo¹ki, posledica je da sam od malih nogu tamanio knjige, u treæoj godini u prvoj klupi proèitao celog Remarka na oèigled profesora, niko reè nije rekao, kad vide ¹ta èitam, uvek je bio kometntar, samo ti èitaj i ne pravi sranja... [rofl]
Zbogom oruzje.  :-[

[cheers]

mareskin

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 12:10
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces

Jes' da moji nisu bili uèitelji, al' oboje zavr¹ili filolo¹ki, posledica je da sam od malih nogu tamanio knjige, u treæoj godini u prvoj klupi proèitao celog Remarka na oèigled profesora, niko reè nije rekao, kad vide ¹ta èitam, uvek je bio kometntar, samo ti èitaj i ne pravi sranja... [rofl]

I jel vidi¹ gde te je èitanje na kraju dovelo? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Plazma Keks

pope, posle one izjave, da sam na tvom mestu, ne bih se vise pojavljivao na ovom forumu

CBRR1

Citat: Plazma Keks poslato 21 Novembar, 2012, 13:47
pope, posle one izjave, da sam na tvom mestu, ne bih se vise pojavljivao na ovom forumu
Pa i ne pojavljuje se,nego samo pise po forumu...

El Jefe

Citat: MIGE poslato 21 Novembar, 2012, 13:02
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces
uuuu ,sudija dred  [thumb_up]
nego,ja ti napisah poruku u prethodnom postu...koliko da spremim kinte da odemo do subotice jedne subote i izabaremo moped za mene???i naravno,da li imas slobodnog vremena subotom?  [neampojma] fala majstore unapred  [thumb_up]
Mozete i mene da vodite.Ja sam vam usput a dugujem i pivo ,vino,rakiju - moze tim redom
Друштво за заштиту од животиња

Lazic


Gvozden

E idem i ja, a burek kod Lipe? Ako kupis posle pir ako ne dobar i burek :)

MIGE

Citat: El Jefe poslato 21 Novembar, 2012, 15:39
Citat: MIGE poslato 21 Novembar, 2012, 13:02
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 10:29
filmovi uticu na mene, stripovi...pa onako...mozda sudija dred i najamnik....eventualno punisher....ja sam bre citao vise knjige nego te stripove....uciteljsko dete, sta ces
uuuu ,sudija dred  [thumb_up]
nego,ja ti napisah poruku u prethodnom postu...koliko da spremim kinte da odemo do subotice jedne subote i izabaremo moped za mene???i naravno,da li imas slobodnog vremena subotom?  [neampojma] fala majstore unapred  [thumb_up]
Mozete i mene da vodite.Ja sam vam usput a dugujem i pivo ,vino,rakiju - moze tim redom
moze brate  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Jebote MIGE zar ti nasam objasnio da su me sada napali ovi sa lesevima....ko majstori za dizele...nama posla dok ne udari minus....nikak o da se iscupam iz zagrljaja dve koske...nadam se danas pa bi mozda i mogli u \subotu :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


Slaninar

Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 16:46
Jebote MIGE zar ti nasam objasnio da su me sada napali ovi sa lesevima....ko majstori za dizele...nama posla dok ne udari minus....nikak o da se iscupam iz zagrljaja dve koske...nadam se danas pa bi mozda i mogli u \subotu :)

Ima¹ li grejanje u radionici (i isplati li se paliti ga :)   )?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

MIGE

Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 16:46
Jebote MIGE zar ti nasam objasnio da su me sada napali ovi sa lesevima....ko majstori za dizele...nama posla dok ne udari minus....nikak o da se iscupam iz zagrljaja dve koske...nadam se danas pa bi mozda i mogli u \subotu :)
ma bre i nisam mislio sad,nego za 15 dana  [thumb_up]

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Slaninar poslato 21 Novembar, 2012, 16:50
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 16:46
Jebote MIGE zar ti nasam objasnio da su me sada napali ovi sa lesevima....ko majstori za dizele...nama posla dok ne udari minus....nikak o da se iscupam iz zagrljaja dve koske...nadam se danas pa bi mozda i mogli u \subotu :)

Ima¹ li grejanje u radionici (i isplati li se paliti ga :)   )?
Grejanje ima, i radi cele zime kad zatreba....srecom dobra izolacija pa kalorifer na plin to zagreje za 7 minuta na 15 stepeni.....treba mu jedno 4 sata da padne na neprijatnih 11....kad ne grejem najniza izmerena temparatura je bila 7 ...tako da je sve u izolaciji...
A ostavljene su i cevi sa ventilima za kalorifere na vodu...ali posto se ja ulenjim zimi onda ne radim savki dan...nego kad hocu....mada ove zime su se nesto nameracili da me nateraju da radim....me not like !!!
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Laziæ poslato 21 Novembar, 2012, 17:58
Citat: revolution poslato 21 Novembar, 2012, 17:45
me not like !!!

Mukica...:-*
Ali mi zato stigla nova dunja...ovogodisnja, a kao verni potrosac sam dobio i casice sa milim mi vocem.....nema zime :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF

a jel mogu ja ove zime da dodjem kod tebe pa da te motivisem da radimo zajedno?  :)
tj ti mi kazes sta i ja radim (kradem ti zanat)   [djavo]