Glavni meni

Zasto podjebavamo svestena lica na forumu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 18 Novembar, 2012, 11:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

jerej

Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2012, 09:08
Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 01:14
i sta bi na kraju, hocete da kazete kako se hakuje internet, ili necete??

©to bi rekao moj æale, ja te krstim a ti prdi¹... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

mnogi su pokazali kakvi su, a to je i bila moja poenta... ne znam samo kolika bih luda trebao da budem, pa da zaista pitam tako nesto ovde, gde su sve fini i glume neku prepodobnost, a necu zalaziti koliko su npr puta pobegli i nisu platili putarinu i ko zna sta jos drugo.. inace antena interneta zaista postoji kod mog komsije, ali ja uopste nemam potreba za hakovanjem jer imam adsl, koji je mnogo brzi , a i da hocu da se kacim na tu antenu, dobio bih sifru jer je to moj parohijanin. sve u svemu, zaista su me pojedinci iznenadili svojim pljuvanjima, a ni ne poznaju me uopste, pa su sebi dali pravo da sude i osudjuju, a ja ih u podpunosti razumem, jer je najlakse kriti se iza tastature, pljuvati i lupati minuse..
od svih bih izdvojio post ove dusice pravedne i moram priznati da me je jako nasmejao :

@ DUKE Vuk :  Ma covek je primer kakvo ne treba da bude sve¹teno lice ( ako je to uop¹te). Zbog takvih covek samo moze da izgubi veru.
A kad ga je Gavra prozvao, svi ste ga branili u stilu nema veze, i on je covek.
E jeste covek, ali, po svemu sudeæi, veoma los covek..
moj druze, na sve ovo cu ti reci da se pomolis dragom Bogu, ako mu se uopste molis i pripazis malo sta pises o nekome koga ne poznajes, jer ces naleteti na nekoga ko je mnogo gori od mene, pa ces imati problema. ja sam svima odavno oprostio uvrede, ali zaista je jako smesno suditi nekome koga ne znas, pa makar to bio pop koji hakuje komsijin internet.. ostajte mi u zdravlju..  [cheers] [cheers]

Lazic

Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 14:22
pop koji hakuje komsijin internet...

Znaèi priznaje¹...:P

Major


ЯЭВОЛУТИОН

Ma nije on najebao sto se kockao, vec sto se vadio.....
Pope, upravo si pocinio jos jedan greh....Lagao si....ne znam koji broj je pod smrtnim grehovima, ali uz "ne kradi" jedan je od njih....Sada mozes da pricas kako je u pitanju bilo iskusenje za clanove foruma, ali ako si vec hteo da se pravis pametan, onda su UFFu moga da pustis pp, pre nego sto si postavio temu u kojem cem mu objasniti da stavljas na iskusenje clanove foruma, i da je to u pitanju i da ne govori nikom....znas da koristis PP..rekao mi UFF da si cvileo da se zakljuca tema, pa sma morao novu da otvaram....a sada mozes da se vadis, i jos vise padas u nasim ocima....do sada si za mene bio los pop, a sad si i los covek, jer si poceo da govoris neistine kako bi se pokrio.....Mator sam ja da me mazu i lazu kojekakvi, odrastao sam na Beogradskom asfaltu, znam i vece muvatore od tebe....samo vise ne pisi nista i bice ti oprosteno :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

MIGE

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 14:43
Ma nije on najebao sto se kockao, vec sto se vadio.....
Pope, upravo si pocinio jos jedan greh....Lagao si....ne znam koji broj je pod smrtnim grehovima, ali uz "ne kradi" jedan je od njih....Sada mozes da pricas kako je u pitanju bilo iskusenje za clanove foruma, ali ako si vec hteo da se pravis pametan, onda su UFFu moga da pustis pp, pre nego sto si postavio temu u kojem cem mu objasniti da stavljas na iskusenje clanove foruma, i da je to u pitanju i da ne govori nikom....znas da koristis PP..rekao mi UFF da si cvileo da se zakljuca tema, pa sma morao novu da otvaram....a sada mozes da se vadis, i jos vise padas u nasim ocima....do sada si za mene bio los pop, a sad si i los covek, jer si poceo da govoris neistine kako bi se pokrio.....Mator sam ja da me mazu i lazu kojekakvi, odrastao sam na Beogradskom asfaltu, znam i vece muvatore od tebe....samo vise ne pisi nista i bice ti oprosteno :)
nego,majstore,koliko naplacujes gledanje motora u subotici vikendom??

con3

Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 14:22
Citat: Laziæ poslato 20 Novembar, 2012, 09:08
Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 01:14
i sta bi na kraju, hocete da kazete kako se hakuje internet, ili necete??

©to bi rekao moj æale, ja te krstim a ti prdi¹... [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] :-*

mnogi su pokazali kakvi su, a to je i bila moja poenta... ne znam samo kolika bih luda trebao da budem, pa da zaista pitam tako nesto ovde, gde su sve fini i glume neku prepodobnost, a necu zalaziti koliko su npr puta pobegli i nisu platili putarinu i ko zna sta jos drugo.. inace antena interneta zaista postoji kod mog komsije, ali ja uopste nemam potreba za hakovanjem jer imam adsl, koji je mnogo brzi , a i da hocu da se kacim na tu antenu, dobio bih sifru jer je to moj parohijanin. sve u svemu, zaista su me pojedinci iznenadili svojim pljuvanjima, a ni ne poznaju me uopste, pa su sebi dali pravo da sude i osudjuju, a ja ih u podpunosti razumem, jer je najlakse kriti se iza tastature, pljuvati i lupati minuse..
od svih bih izdvojio post ove dusice pravedne i moram priznati da me je jako nasmejao :

@ DUKE Vuk :  Ma covek je primer kakvo ne treba da bude sve¹teno lice ( ako je to uop¹te). Zbog takvih covek samo moze da izgubi veru.
A kad ga je Gavra prozvao, svi ste ga branili u stilu nema veze, i on je covek.
E jeste covek, ali, po svemu sudeæi, veoma los covek..
moj druze, na sve ovo cu ti reci da se pomolis dragom Bogu, ako mu se uopste molis i pripazis malo sta pises o nekome koga ne poznajes, jer ces naleteti na nekoga ko je mnogo gori od mene, pa ces imati problema. ja sam svima odavno oprostio uvrede, ali zaista je jako smesno suditi nekome koga ne znas, pa makar to bio pop koji hakuje komsijin internet.. ostajte mi u zdravlju..  [cheers] [cheers]

E sad neverujem da ti je bila poenta da isproas forumase sad je malo providno da se vadis ,a kakve veze i ima da si hteo da se zakacis na komsijin net  :)



jerej

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 14:43
Ma nije on najebao sto se kockao, vec sto se vadio.....
Pope, upravo si pocinio jos jedan greh....Lagao si....ne znam koji broj je pod smrtnim grehovima, ali uz "ne kradi" jedan je od njih....Sada mozes da pricas kako je u pitanju bilo iskusenje za clanove foruma, ali ako si vec hteo da se pravis pametan, onda su UFFu moga da pustis pp, pre nego sto si postavio temu u kojem cem mu objasniti da stavljas na iskusenje clanove foruma, i da je to u pitanju i da ne govori nikom....znas da koristis PP..rekao mi UFF da si cvileo da se zakljuca tema, pa sma morao novu da otvaram....a sada mozes da se vadis, i jos vise padas u nasim ocima....do sada si za mene bio los pop, a sad si i los covek, jer si poceo da govoris neistine kako bi se pokrio.....Mator sam ja da me mazu i lazu kojekakvi, odrastao sam na Beogradskom asfaltu, znam i vece muvatore od tebe....samo vise ne pisi nista i bice ti oprosteno :)

stari, mnogo ti vise vijagre treba da pijes.. ja cu i nabaviti, samo javi.. ;)
a i tako me nesto nasikiralo sta ces ti da mislis u svojoj matoroj glavi..  [ludak] [ludak]

Popsy

Never underestimate the power of the dark side ... === ***

Lazic


ЯЭВОЛУТИОН

Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 15:00
Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 14:43
Ma nije on najebao sto se kockao, vec sto se vadio.....
Pope, upravo si pocinio jos jedan greh....Lagao si....ne znam koji broj je pod smrtnim grehovima, ali uz "ne kradi" jedan je od njih....Sada mozes da pricas kako je u pitanju bilo iskusenje za clanove foruma, ali ako si vec hteo da se pravis pametan, onda su UFFu moga da pustis pp, pre nego sto si postavio temu u kojem cem mu objasniti da stavljas na iskusenje clanove foruma, i da je to u pitanju i da ne govori nikom....znas da koristis PP..rekao mi UFF da si cvileo da se zakljuca tema, pa sma morao novu da otvaram....a sada mozes da se vadis, i jos vise padas u nasim ocima....do sada si za mene bio los pop, a sad si i los covek, jer si poceo da govoris neistine kako bi se pokrio.....Mator sam ja da me mazu i lazu kojekakvi, odrastao sam na Beogradskom asfaltu, znam i vece muvatore od tebe....samo vise ne pisi nista i bice ti oprosteno :)

stari, mnogo ti vise vijagre treba da pijes.. ja cu i nabaviti, samo javi.. ;)
a i tako me nesto nasikiralo sta ces ti da mislis u svojoj matoroj glavi..  [ludak] [ludak]
Izvini zaboravio sam ti LAZES, a ko laze taj i KRADE, pa ti je valjda sasvim normalno da kraduckas internet....
p.s.
Meni vijagra sluzi za podjebavanje neuma, za seks mi ne treba...ali ako hoces da pomognes ...to razumem, moze kutija Vijage...ili Cijalisa...ne pravim razliku :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andjelo

jedno pitanje za sveteno lice  koje uopste nema veze sa temom , interesuje me odakle si  Gospodine rodom  da nisi slucajno iz okoline  Loznice i Sapca tj. sela Lesnice  .........................

symon

A ako je iz Loznice, ©apca sela Le¹nice onda je sigurno lo¹...

Lazic



jerej

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 16:02
Citat: jerej poslato 20 Novembar, 2012, 15:00
Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 14:43
Ma nije on najebao sto se kockao, vec sto se vadio.....
Pope, upravo si pocinio jos jedan greh....Lagao si....ne znam koji broj je pod smrtnim grehovima, ali uz "ne kradi" jedan je od njih....Sada mozes da pricas kako je u pitanju bilo iskusenje za clanove foruma, ali ako si vec hteo da se pravis pametan, onda su UFFu moga da pustis pp, pre nego sto si postavio temu u kojem cem mu objasniti da stavljas na iskusenje clanove foruma, i da je to u pitanju i da ne govori nikom....znas da koristis PP..rekao mi UFF da si cvileo da se zakljuca tema, pa sma morao novu da otvaram....a sada mozes da se vadis, i jos vise padas u nasim ocima....do sada si za mene bio los pop, a sad si i los covek, jer si poceo da govoris neistine kako bi se pokrio.....Mator sam ja da me mazu i lazu kojekakvi, odrastao sam na Beogradskom asfaltu, znam i vece muvatore od tebe....samo vise ne pisi nista i bice ti oprosteno :)

stari, mnogo ti vise vijagre treba da pijes.. ja cu i nabaviti, samo javi.. ;)
a i tako me nesto nasikiralo sta ces ti da mislis u svojoj matoroj glavi..  [ludak] [ludak]
Izvini zaboravio sam ti LAZES, a ko laze taj i KRADE, pa ti je valjda sasvim normalno da kraduckas internet....
p.s.
Meni vijagra sluzi za podjebavanje neuma, za seks mi ne treba...ali ako hoces da pomognes ...to razumem, moze kutija Vijage...ili Cijalisa...ne pravim razliku :)

sto godina imas, a nisu te vaspitali da je sramota reci nekome da laze..  [ludak]

ЯЭВОЛУТИОН

Sramota je lagati....ja sam te samo uhvatio u lazi...a ja ne umem da uvijem u celofan...nisam takav tip coveka....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


jerej

Citat: revolution poslato 20 Novembar, 2012, 17:21
Sramota je lagati....ja sam te samo uhvatio u lazi...a ja ne umem da uvijem u celofan...nisam takav tip coveka....

hvala je Bogu da bar neko ima ispravan ovde..

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti