Glavni meni

Zasto podjebavamo svestena lica na forumu

Započeo ЯЭВОЛУТИОН, 18 Novembar, 2012, 11:17

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Odmah da se ispravim, nije podjebavanje svestenih lica u pitanju, vec samo pokusaj uticaja na korigovanje njihovog ponasanja....dakle za svestena lica ne vazi zakon pa mogu stranca da voze.....za svestena lica ne vazi zakon pa mogu da kraduckaju (valjda culi da Velja Ilic to dozvoljava)....
Svaki moj post u temi
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11404.msg339861/topicseen.html#new
nije bio uperen porotiv Svestenog lica i crkve....vec kao pomoc pri prevazilazenju problema koje doticna osoba u crnoj mantiji ima.....Ako ne zeli da koriguje svoje ponasanje, onda treba da batali poziv kojim se bavi. Ajde sad zamislite da UFF ili Taraba, malo malo , pa spale neku mrezu losim vezivanjem kablova (provereno znam da moze  ;D) i idalje se bave istim poslom....ko bi imao poverenja u njih da im da da rade...tako i narod gubi poverenje u svestena lica.
Pomozimo svestenim licima da nemaju gresne misli  [stop] [stop] [stop] [stop] gresnim mislima

p.s.
Molim admine da ne zakljucavaju ovu temu.....sve su mi vijagre podeljene vec na pola....mora da ih potrosim...hvala
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bugi

Prijaviti ga ¹efu pa nek se on maje s njim/a

Uncle Bob

Citat: Bugi poslato 18 Novembar, 2012, 16:38
Prijaviti ga ¹efu pa nek se on maje s njim/a
Zajebano to oko prijave to mora¹ lièno a tad je veæ kasno. :-[
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Che

Kad se svestena lica budi ponasala kao svestena lica onda ce verovatno i odnos prema istim biti mnogo bolji.
Dok se ponasaju kao obicna raja, onda ce biti tako i tretirana.
Simple.

AndreyRR

sto kaze drugar moj,lepo mi je majka govorila
idi sine u popove dok drugi placu ti pevas

Plazma Keks

hm.. ovo ce biti intersantna tema. pratim ;D

goranvojska


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Zverinjak II


jerej

Citat: revolution poslato 18 Novembar, 2012, 11:17
Odmah da se ispravim, nije podjebavanje svestenih lica u pitanju, vec samo pokusaj uticaja na korigovanje njihovog ponasanja....dakle za svestena lica ne vazi zakon pa mogu stranca da voze.....za svestena lica ne vazi zakon pa mogu da kraduckaju (valjda culi da Velja Ilic to dozvoljava)....
Svaki moj post u temi
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,11404.msg339861/topicseen.html#new
nije bio uperen porotiv Svestenog lica i crkve....vec kao pomoc pri prevazilazenju problema koje doticna osoba u crnoj mantiji ima.....Ako ne zeli da koriguje svoje ponasanje, onda treba da batali poziv kojim se bavi. Ajde sad zamislite da UFF ili Taraba, malo malo , pa spale neku mrezu losim vezivanjem kablova (provereno znam da moze  ;D) i idalje se bave istim poslom....ko bi imao poverenja u njih da im da da rade...tako i narod gubi poverenje u svestena lica.
Pomozimo svestenim licima da nemaju gresne misli  [stop] [stop] [stop] [stop] gresnim mislima

p.s.
Molim admine da ne zakljucavaju ovu temu.....sve su mi vijagre podeljene vec na pola....mora da ih potrosim...hvala

svako ima pravo da misli sta hoce, a ja mislim da me bas briga sta ce da misle o meni par nebitnih dusa koje ne poznajem i nemam zelju ni da upoznam.. ;)

Ostoja

Revolution, definitivno si u pravu u obe teme, i u ovoj i u onoj o internetu....
Pa kako ochekuju (ochekuje) da ce neko da prihvati njegovo uchenje i prichu o veri, skromnosti, poshtenju, itd kad se oni (on) sam ponasha potpuno suprotno tome....
Kao da su (je) politichari a ne sveshtena lice.....
Ccccccc.
Obichno ne komentarishem teme, ali ovu sam bash morao....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Zverinjak II

Brinem se pope,golemo zlo je u¹lo duboko u tebe.... :(

DUKE Vuk

Ma covek je primer kakvo ne treba da bude sve¹teno lice ( ako je to uop¹te). Zbog takvih covek samo moze da izgubi veru.
A kad ga je Gavra prozvao, svi ste ga branili u stilu nema veze, i on je covek.
E jeste covek, ali, po svemu sudeæi, veoma los covek.

Phoenix

Ljudi ne jebite popa,i on je chovek samo josh toga nije svestan  [cheers]
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Uncle Bob

Neznam èemu toliko èuðenje pa i Jerej je èovek od krvi i mesa. Verovatno da moze da zivi od prihoda kao sve¹tenik ne bi morao da se bavi i dopunskim  poslovima.A kao svaki normalan èovek zeli svojoj porodici da obezbedi ne¹to vi¹e.Druga stvar bi bila da je u manastiru i da je monah koji je se zavetovao na siroma¹tvo i odricanje od mnogih stvari. To bi onda stvarno bilo za svaku osudu.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Kanarinac

Mislim da si omasio poentu. Ne radi se ovde o tome da on hoce da zaradi dodatni dinar, nego sto hoce da koristi nesto sto je neko drugi platio,a njemu ne pripada.

UFF

da bre
ma sram ga bilo  [prebicute]

i ja bi koristio da mogu, bole me bas qrac
nije da sam ubio nekog