Glavni meni

Lezajevi i semerinzi, Astrid i AvalaMetal

Započeo dzimika, 28 Decembar, 2010, 11:46

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

dzimika

ima brdo radnji koje prodaju lezajeve i semeringe ali sledece dve su specijalizovane samo za to
prva je
ASTRID koja se nalazi u Trise Kaclerovica 27k, tel: 3975 273 zastupnik i uvoznik KOYO lezajeva, mala kucica na razdvajanju ulice prema kruznom toku

druga je
AVALA METAL koja se nalazi u Savskoj 33/2, tel: 3611 310, 2683 089, www.avalametar.rs, zastupnik SKF, FAG, NSK, CODEX, TIMKEN, takodje veliki izbor semeringa, na sajtu se moze skinuti cenovnik, a imaju saradnju i sa nekim proizvodjacima i mogu da rade manje serije po narudzbini (kad kazem manje mislim na stotinak komada i vise)

BANE BROTHERHOOD

eee ovo je korisna informacija za one koji ne znaju gde da nabave lezajeve svaka cast evo  i jedan plus od mene [cheers]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Vlajko

Taman se spremam da menjam semeringe.. samo jos sa majstorima da se usaglasim..

[thumb_up]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

bajone

avala metal u savskoj ima verovatno najbolji izbor ali ako nema va¹eg semeringa kada odete u radnju, onda æete ga te¹ko tamo kupiti. mene su tako zavlaèili 2 nedelje jer sam ja tra¾io poseban semering otporan na visoke temperature tipa 200 C. zvao sam sve prodavnice u radijusu od 100 km i ni¹ta..na kraju sam uspeo da naruèim da mi se napravi 20 komada fazon i to negde tamo u kru¹evcu ili gde veæ. u principu ove obiène semeringe mo¾ete da kupite u svakoj drugoj radnji koja se bavi prodajom istih. avala je dobra i ima jo¹ jedan radnja koja je dobro opremljena u bg-u. nalazi se na vi¹njièkom putu - èim se spusti¹ sa bogoslovije i skrene¹ desno gde je bio ekskalibur i onda nastavi¹ pravo 100 metara, ima tu par servisa za automobile, uglavnom pre skretanja za karaburmu. eto ako je nekome za pomoæ.poz.
Æuti i saraðuj..

UFF

Ja sam u astridu nasao sta mi je trebalo

dzimika

Citat: bajone poslato 09 Januar, 2011, 11:01
avala metal u savskoj ima verovatno najbolji izbor ali ako nema va¹eg semeringa kada odete u radnju, onda æete ga te¹ko tamo kupiti. mene su tako zavlaèili 2 nedelje jer sam ja tra¾io poseban semering otporan na visoke temperature tipa 200 C. zvao sam sve prodavnice u radijusu od 100 km i ni¹ta..na kraju sam uspeo da naruèim da mi se napravi 20 komada fazon i to negde tamo u kru¹evcu ili gde veæ. u principu ove obiène semeringe mo¾ete da kupite u svakoj drugoj radnji koja se bavi prodajom istih. avala je dobra i ima jo¹ jedan radnja koja je dobro opremljena u bg-u. nalazi se na vi¹njièkom putu - èim se spusti¹ sa bogoslovije i skrene¹ desno gde je bio ekskalibur i onda nastavi¹ pravo 100 metara, ima tu par servisa za automobile, uglavnom pre skretanja za karaburmu. eto ako je nekome za pomoæ.poz.
ti semerinzi za vislje temperature imaju i u avala metalu, samo se desi da nema u tebi potrebnoj velicini :(
recimo moj jedan semering za zadnji tocak je 25x47.2x7 ili tako nesto ali ga oni nemaju ali imaju 25x47x7 a ona 0.2 su jako bitna da bi se lepo uglavio

Black Adder

Citat: bajone poslato 09 Januar, 2011, 11:01
avala metal u savskoj ima verovatno najbolji izbor ali ako nema va¹eg semeringa kada odete u radnju, onda æete ga te¹ko tamo kupiti. mene su tako zavlaèili 2 nedelje jer sam ja tra¾io poseban semering otporan na visoke temperature tipa 200 C. zvao sam sve prodavnice u radijusu od 100 km i ni¹ta..na kraju sam uspeo da naruèim da mi se napravi 20 komada fazon i to negde tamo u kru¹evcu ili gde veæ. u principu ove obiène semeringe mo¾ete da kupite u svakoj drugoj radnji koja se bavi prodajom istih. avala je dobra i ima jo¹ jedan radnja koja je dobro opremljena u bg-u. nalazi se na vi¹njièkom putu - èim se spusti¹ sa bogoslovije i skrene¹ desno gde je bio ekskalibur i onda nastavi¹ pravo 100 metara, ima tu par servisa za automobile, uglavnom pre skretanja za karaburmu. eto ako je nekome za pomoæ.poz.
radnja se zove Chesterton  011 2083940, specijalizovani za semeringe i gumice, u principu se mogu uzeti i na metar gumeni dihtunzi ili vam zavare na licu mesta

Phoenix

Zna li ko gde mogu da se kupe lezajevi i semerinzi za hondu? prednja vila je u pitanju!
Ako ima ko broj telefona neke radnje,servisa ili sl.
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Kengur

ASTRID
Adresa: 27k Trise Kaclerovica st. Vozdovac
Telefon: 011/3975-273, 3981-483, 063/221-087, 063/814-8-413


Phoenix

Citat: dzimika poslato 24 Maj, 2011, 19:43
http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1140.0.html

Hvala Dzoni,za Avalu znam,saradjujem sa njima tako da ih zovem ujutru!
Inache zvao sam astrid i treba sutra da se chujemo ponovo!

Podatci za josh nekoga ako se bude patio :D

Lezaj je sledeci: NSK 6004du
Semering:         NGK AE1544f
motor:              Honda CB600FW
godishte:           1998
Trudim se, al' uzalud, Sudba ima foru gadnu:
kad treba bude¹ jeban, gaæe ti same spadnu.

Gašpar

Uzecu ti ja u Astridu sutra popodne ako hoces, to je kod mene u ulici ;)

rboban

Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 00:37
Uzecu ti ja u Astridu sutra popodne ako hoces, to je kod mene u ulici ;)

Uzmi i meni par komada za razne motore ako te NE uhvate...  [rofl]
Ride It Like You Stole It

Gašpar

Citat: rboban poslato 25 Maj, 2011, 01:24
Citat: Gaspar poslato 25 Maj, 2011, 00:37
Uzecu ti ja u Astridu sutra popodne ako hoces, to je kod mene u ulici ;)

Uzmi i meni par komada za razne motore ako te NE uhvate...  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

Gaspar svakako mora da dodje do nas da vrati stend pa moze da nam ponese ;)