Glavni meni

MV Agusta rivale 800

Započeo con3, 14 Novembar, 2012, 21:12

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Chris_SM

ja bi ovo kategorisao kao hypermotard :)

Ostoja

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

stilgar

A jel radi Seba cres barove za ove azdaje :)

Gašpar

'Gde æe¹ crash bar na caffe racer? To je svetogrðe. Caffe racer mora biti ¹to lak¹i  ;)

Chris_SM

Verovatno je mislio na Rivale

stilgar

Citat: Ga¹par poslato 23 Novembar, 2012, 18:55
'Gde æe¹ crash bar na caffe racer? To je svetogrðe. Caffe racer mora biti ¹to lak¹i  ;)
ma nisam mislio na cafe racer naravno, vec na ove avguste i dukatije, vis kaki su da ne dozvolis ni panduru da pogleda registracionu nalepnicu da ga ne urekne, a ne daj boze da ga pipne mora da ga bijes :) i sad zamisli da proklizas nesto mi oni crash padovi mali, sitni, nepouzdani za ove azdahe :)

UFF

ni jedan kresh bar nisam video da je lepo stajao na motoru
sliter retko ali jesam, kod yoye na primer
taj ko na ovo stavi cresh bar treba mu oduzeti motor

stilgar

Ma znam ja da ne ide al dize mi se kosa na glavi na sta bi licio posle klizanja...

Gašpar

Kad kupi¹ ovako ne¹to, ne razmi¹lja¹ o potencijalnom padu.
A i ako padne¹, uzme¹ katalog i zove¹ dobavljaèa - po¹alji mi to, to, to i to ;) Ko ima za ove motore, ima i za popravku :)

Offtopic: @UFF - I na XJ6N le¾e straaa¹no, ni ne primete se da su tu.

UFF

Gasa poceo ko wolwerine..

Za BMW kazu da vozi 2 vrse ljudi:

1. oni koji imaju (to je taj tvoj slucaj sa katalogom i originalnim delovima)
2. oni koji vole (e to je vecina, odvajaju od svega da bi ga kupili, razmisljaju o padu ali se trude da se to ne desi i ako padnu nemaju za originalne delove)

Slicno je i za dobre i egzoticne motore, ne voze ih uvek oni koji imaju puno para vec oni kojima se bas bas svidjaju

Gašpar

Pa ne bih se slo¾io da neko ko odvaja od usta kupuje motor od 20.000 evra. Mo¾da za 6-7 godina, ali sada u godinama kada se pojavljuju, teee¹ko.
Jo¹ jedna stvar je ¹to ovi motori ba¹ i nemaju neku upotrebnu vrednost, tako da æe opet taj ko odvaja od usta pre kupiti ne¹to ¹to za èim ima potrebu, nego ne¹to ovako.

UFF

Pa nisam mislio da ce da kupi nov naravno
Ko ima nesto egzoticno i novo taj sigurno ima pare ali on ce ga prodati za koju god i taj vlasnik moze biti jedan od onih koje sam naveo
a i njemu ce trebati slideri zar ne?

Gašpar

To se sla¾em, ali za nekoliko godina ovi motori vi¹e neæe biti vrhunac dizajna i vi¹e niko neæe obraæati pa¾nju na slidere  ;D

con3

Citat: Ga¹par poslato 24 Novembar, 2012, 14:06
To se sla¾em, ali za nekoliko godina ovi motori vi¹e neæe biti vrhunac dizajna i vi¹e niko neæe obraæati pa¾nju na slidere  ;D
E sad poce i ti sta bi bilo kad bi bilo sta ce biti kad ce biti po toj logici zatvori se u 4 zida i ne gledaj napolje  :P

ЯЭВОЛУТИОН

Pa to i radi...sa retkim izletima
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gogo42

al su se Talijani naoruzali ovom Agustom i Dukatijem [thumb_up]
Sampion BiH 125sp-2009
Vozac - Trkac za Svoju Dusu - Opustena Varijanta