Glavni meni

Yamaha TDM 850

Započeo gaja011, 28 Decembar, 2010, 02:23

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Citat: Yamaha poslato 22 Mart, 2011, 00:20
mnogo kesa za to vozilo !!

         E bas nije ....cena je skroz realna .

gaja011

hvala Pit, ja isto mislim da sam koliko toliko realan [cheers]

MICA F

a i to sto kazes , ako nema nista da se radi onda je ok. jer ako ima ono znas , treba gume treba lanac ovo ono .kad krenes po servisima kosta mozes dva da kupis .

gaja011

lanac i lancanici D.I.D. novi ( 2000km) nov filter vazduha, nov akumulator , lanac i spaner bregaste odlicni, gume dobre, nikad padano nikad farbano . Jedino zameniti topove ali ih dajem uz njega. Mislim da je to ok.

Dule 021

Eee a ja taman pomislio da ti dam lep Kymco skuter 125 ccm 2006 godiste sa manje od 2000 km na satu i lepu doplatu.
Pa ja sam evo pre sat vremena dobio za moju Lanciu Lybru 2003 jedan lep Punto 2003 i doplatu i sto se kaze verovatno cu lakse da ga prodam jer je manji a i jeftiniji.
Tako si i ti mogao da uzmes skuter koji ce svi da voze(momci,devojke,zene,babe,dede i ostali) a TDM ce da vozi samo muskarac sa velikim krakovima. Lep je motor al ga ebe godiste-20 godina je 20 godina!

gaja011

kao vino sto stariji to bolji

feelgod

A kazu "In vino veritas".

gaja011

jos nedelju dana i mnogo dobar motor ide u sitne delove kod ortaka. Jbg to mu je sto mu je.

Dule 021

Pa kad neces da odradimo korektnu zamenu!
Moze i Piaggio Free i zamena a tu dobijes jos vise novcanica a mislim da Free bar nije tesko prodati!
Ja ga i ne prodajem  a zena nece da ga vozi pa sam skontao da je bicikl za nju a ovaj da mi stoji nije  mi o glavu.
A i volim da skupljam motore! ;D

gaja011

brate hvala ti na ponudama zaista ali bas mi treba kes  moram da vratim dug , a i jos ce mi faliti i pored toga sto prodam bajk.
Lepo od tebe sto hoces da pomognes i sebi i meni.

gaja011

koferi ostaju za sledeci bajk
1500e bez kofera

gaja011


gaja011