Glavni meni

Yamaha TDM 850

Započeo gaja011, 28 Decembar, 2010, 02:23

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Nemoj da se brines bice to sto bi i sam vise voleo ;)

gaja011

xxaxa    nadam se
mada bi mi onaj 4tx wolverinov legao ko budali samar :)
ako se iskombinujem moracu da skoknem da ga vidim ...u Nisu bese ( Ni table ) ?

UFF


pit

Citat: Gavrolini poslato 28 Decembar, 2010, 17:21
pit-e jel tvoj tdm 850 zavrsio kod gordana?

                       Jeste ,doplatio sam mu neke pare i uzeo 900.A moj je kupio neki momalk tu iz vaseg kraja .

gaja011


Gavrolini

Citat: pit poslato 28 Decembar, 2010, 21:02
Citat: Gavrolini poslato 28 Decembar, 2010, 17:21
pit-e jel tvoj tdm 850 zavrsio kod gordana?

                       Jeste ,doplatio sam mu neke pare i uzeo 900.A moj je kupio neki momalk tu iz vaseg kraja .
pa da...malo je falilo da ga uzmem ja...gordan mi je ponudio bas primamljivu kombinaciju i mozda sam i pogresio sto ga nisam uzeo. Delovao je solidno,jedino malo estetika da se odradi

Panta Zemunac

Ma Wolverinov je ispod èekiæa...mora da ide za tu cenu jer ne mo¾e da naplati ono ¹to je u njega ulo¾io...pa sad!!

gaja011

a sto bre niske table a on odavde ?

UFF

pitaj ga na pp ili u njegovom oglasu da ne offujemo vise ovde


pit

Citat: Panta Zemunac poslato 29 Decembar, 2010, 01:33
Ma Wolverinov je ispod èekiæa...mora da ide za tu cenu jer ne mo¾e da naplati ono ¹to je u njega ulo¾io...pa sad!!

        Jbg ulaganje niko ne moze da ti plati.Ja sam u moj pre nego je otiso u trampu kupio nove Dunlop gume 250 evra,nov lanac i lancanici 150 evra nove plocice 70 evra i regitrovao mesec dana pre 200 evra sto je ukupno 670 evra i sta sad...ali jbg to smo racunali kao plus prilkom trampe .Znaci vidi se kad je motor sredjen i kolko je ulozeno u njega....na kraju krajeva uvek vs pre i da prodas takav sredjen nego nesto gde treba dsa puknes soma evra.

pit

Citat: Gavrolini poslato 29 Decembar, 2010, 01:13
Citat: pit poslato 28 Decembar, 2010, 21:02
Citat: Gavrolini poslato 28 Decembar, 2010, 17:21
pit-e jel tvoj tdm 850 zavrsio kod gordana?

                       Jeste ,doplatio sam mu neke pare i uzeo 900.A moj je kupio neki momalk tu iz vaseg kraja .
pa da...malo je falilo da ga uzmem ja...gordan mi je ponudio bas primamljivu kombinaciju i mozda sam i pogresio sto ga nisam uzeo. Delovao je solidno,jedino malo estetika da se odradi
Citat: Gavrolini poslato 29 Decembar, 2010, 01:13
Citat: pit poslato 28 Decembar, 2010, 21:02
Citat: Gavrolini poslato 28 Decembar, 2010, 17:21
pit-e jel tvoj tdm 850 zavrsio kod gordana?

                       Jeste ,doplatio sam mu neke pare i uzeo 900.A moj je kupio neki momalk tu iz vaseg kraja .
pa da...malo je falilo da ga uzmem ja...gordan mi je ponudio bas primamljivu kombinaciju i mozda sam i pogresio sto ga nisam uzeo. Delovao je solidno,jedino malo estetika da se odradi
Osim ulubljenog auspuha na desnpoj strani nema nista drugo a i to nije strasno jedno 5 cm ali ionakoi mu stavljam nekie topove tako da nije ni bitno.Preso sam s njim oko 2000 km i odlicno se ponasa ne trosi ulje ,benzin manje nego stari ...meni se svidja.

zodiac

Citat: gaja011 poslato 29 Decembar, 2010, 03:10
a sto bre niske table a on odavde ?

Pa zato sto je on odavde, a motor je iz Nis ;D
Prijatelj je zao drug

gaja011

snadjoh se za nesto para . Nova cena 1900e

WOLVERINE

Citat: pit poslato 29 Decembar, 2010, 09:58

        Jbg ulaganje niko ne moze da ti plati.Ja sam u moj pre nego je otiso u trampu kupio nove Dunlop gume 250 evra,nov lanac i lancanici 150 evra nove plocice 70 evra i regitrovao mesec dana pre 200 evra sto je ukupno 670 evra i sta sad...ali jbg to smo racunali kao plus prilkom trampe .Znaci vidi se kad je motor sredjen i kolko je ulozeno u njega....na kraju krajeva uvek vs pre i da prodas takav sredjen nego nesto gde treba dsa puknes soma evra.

  Potpuno si upravu.

gaja011

Evo doslo je do male promene sada je cena 1800e i stavljeni su moji Krauser koferi koji su bili na pozajmici kod ortaka . ( isto 3 kom sa nosacima) za ozbiljne moze 1750e  [cheers]

gaja011

#35
evo izmena:
Koferi su sada Krauser sa sve nosacima isto X 3

sa koferima 1700e
bez kofera 1600 e

slika novih kofera i slika motora sa voznje od pre koji dan

gaja011

ajd ljudi pocece sezona   ;D

SSZGO

Citat: gaja011 poslato 15 Februar, 2011, 01:13
ajd ljudi pocece sezona   ;D

samo sto nije, samo sneg da stane :)
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

gaja011

xaaaaxx, vala kako se vreme menja i u junu me sneg nebi zacudio.  ;D

gaja011

Prodaje se ipak sa  Givi koferima sa nosacem.
1700e sa koferima
1500e bez