Glavni meni

Honda CBR 600 RR - 2013

Započeo Radanovic, 13 Novembar, 2012, 00:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Radanovic

Po mom ukusu , mnogo ru¾an motor  :D







Bori¹a

aaaaaaaaaaaa ima far kao mustang jbt ;D
lepsi predhodni

®or¾ GTI


©eki

 Dajte, bre, neke karakteristike. Okacili 4 slike i... ?

BANE BROTHERHOOD

EEE HVALA KURCU DA SU VRATILI AUSPUH POD REP  [yahoo]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bori¹a

i prosla 600tka je imala pod repom auspuh ;D

BANE BROTHERHOOD

#6
Citat: Bori¹a poslato 13 Novembar, 2012, 01:05
i prosla 600tka je imala pod repom auspuh ;D
I MOJA HILJADARKA IZ 2007  JE ISTO IMALA  [hello]  ... A ONDA JE DOSHAO MODEL UDAREN TIGANJOM PO NOSU I SA AUSPUHOM SA STRANE  [rofl]... JEBO IH PEDROSA  [facepalm]....SKRATILI MOTOR  NIGDE REPA  [glavazid] A HILJADARKA IZGLEDALA KO  DA JE 600 TKA  [glavazid]...KAD JE ON DETCHKO SITAN ...STA CES  [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

I ONDA SAM SHVATIO DA VISHE NECU DA VOZIM MOTORE SA HEBLOVIMA  ;D.... KORMAN JE MAMAAAAA  [yahoo] ...KORMANOM DO POBEDE!!! ;)
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

srbac

118 ks kao uvek,  186 kg sa svim i svacim...bla bla

BANE BROTHERHOOD

Citat: srbac poslato 13 Novembar, 2012, 01:11
118 ks kao uvek,  186 kg sa svim i svacim...bla bla
I STALNO NESTO SERENDAJU   :D... A U STVARI STALNO ISTO VRTE U KRUG  ;)  ...MALO PROMENE  PLASTIKE ,FAROVE ,DIZAJN I PATERNE ZA  NALEPNICE I IDEMOOOO ... PA STA SMO MI BRE OVCE  [dunce]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Gašpar

Kao ¹to revolution ka¾e, dan danas je u R6 ma¹ina iz prve R6, samo s malim izmenama. Tako i ova Hondica  :D

srbac

Moze im se, dok ne oprave BMWovci 600rr pa ce menjati.....

bugsy

Ove narandzaste felne me proganjaju u snovima. Moracu da kupim repsol plastike i da prefarbam felne. Z guza je prelep a napred su mogli bolje. Valjda moraju malo da unakaze motore kako bi opet mogli da naprave lepe jer po meni vrhunac dizajna je bio izmedju 2004 i 2007 kod Honde a Yamaha se drzala jos godinu ili dve.
... jer, oko mene sve su ponavljaci djaci, ili bolesnici ili manijaci ...

BANE BROTHERHOOD

Citat: bugsy poslato 13 Novembar, 2012, 01:20
Ove narandzaste felne me proganjaju u snovima. Moracu da kupim repsol plastike i da prefarbam felne. Z guza je prelep a napred su mogli bolje. Valjda moraju malo da unakaze motore kako bi opet mogli da naprave lepe jer po meni vrhunac dizajna je bio izmedju 2004 i 2007 kod Honde a Yamaha se drzala jos godinu ili dve.
takooooo jeeee  [thumb_up]  ... A POSLE SU POCELI DA SMANJUJU   [doh] ...SVE NA MOTORU  [doh]  ...JEBO IH MALENI PEDROSA VALA BASH!!!! [djavo] [bejzbolka]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

BANE BROTHERHOOD

I STVARNO OD NAPRED FAROVI LICE NA MUSTANGA  [rofl] [rofl]
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

Bori¹a

pa vidis da nisam ni ja glup ahahaha

®or¾ GTI

e al prave ih u xxs velicini sta mi malo krupniji da vozimo visok sam jebenih 190 a na svima sam ko na toriju, ko da imam 3 metra sad sam na zadatku da se sa 95 kg spustim  na 88 kg da izgledam skladno:-)


UFF

Meni se farovi svidjaju bas zato sto su drugaciji
a ostalo sve isti qrac
izduv malo novi trend dole sa strane pa onda opet malo pod dupe i tako u krug... smor
retrovizori takodje i kod njih i kod yamahe isti vec 10 godina
skupa stvar da se redizajnira i napravi lepse u picku materinu
a i performanse... planiraju li nekad nesto da promene?  [sutirakamen]

borkos

Mene od napred malo podseca na R6 03-04...Onako... [zvizdi]
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Dragan_kineziolog

Meni s preda baca malo na Hondu DN01, ono kino od motora.
Tezak je zivot nas nindzi